Instagram Aylık Beğeni Satın Al Hizmeti

Instagram ilk zamanlar daha çok kişisel amaçlı açılsa da günümüzde birçok amaca hizmet etmektedir. Yeteneklerini geniş kitlelere duyurmak isteyen insanlar, ticari amaçlı satış yapmak isteyenler, tanınmış kişiler vs. Durum böyle olunca hesapların profesyonel bir görüntüye sahip olması şart oldu. Profesyonel görünmenin temel şartlarından bir tanesi yaptığınız paylaşımların beğeni sayısı. Beğeni sayısı az olan paylaşımlar, insanlar tarafından profesyonel olarak algılanmaz. Ve popülariteniz azalır. Ancak beğeni sayısı fazla olan bir hesap, hiç bilinmese bile insanlarda iyi olduğu algısı oluşturur.

Doğal yollardan, paylaşım beğeni sayısını arttırmak oldukça zordur. Uzun zaman gerekir ve bu süreçte insanların gerçekten sizi sevmesi önemlidir. Oldukça zor bir süreçtir. Buna rağmen tanınmışlığınızı arttırmak, beğeni sayınızın artmasını istiyorsanız destek almanız gerekmektedir. Biz bu noktada gerekli olan desteği sağlıyoruz. Instagram aylık beğeni satın al hizmeti ile istediğiniz beğeni sayısına hiç çaba harcamadan, kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

instagram aylık beğeni satın alma

Instagram aylık beğeni satın al hizmeti nedir?

Instagram aylık beğeni satın alma hizmeti, sizin işlerinizi kolaylaştırmak adına düşünüldü. Her paylaşım için ayrı ayrı beğeni paketi almak yerine, bu paketten faydalanmanız sizin adınıza işlevsel olacaktır. Bir ay boyunca yapacağınız tüm paylaşımlar otomatik olarak beğenilecektir. Ne kadar beğeni satın aldıysanız, ona göre yeterli olan beğeniler gönderilecektir. Gördüğünüz gibi hem oldukça işlevsel hem de her paylaşım için uğraşmayıp zaman tasarrufuna yardımcı oluyor. İsterseniz her paylaşım için ayrı ayrı, isterseniz de aylık beğeni paketinden faydalanmanız mümkün.

Instagram aylık beğeni satın al hizmeti ne işe yarar?

Tanınmak isteyen kişilerin en önemli amacı, Instagram hesabına bakıldığında profesyonel bir görüntü ortaya çıkmasıdır. Bunun için profil resmi, kaliteli paylaşımlar ve buna benzer birçok incelik gerekli. Ve oldukça uzun bir zaman… Benim bu kadar zamanım yok diyorsanız, beğeni paketlerimiz sayesinde size vaat edilen sürede beğenilerinize kavuşursunuz. Oldukça kısa bir zamanda! Ve bunun için hiçbir çaba harcamanıza gerek yok. Gerekli tüm işlemleri biz yapıyoruz. Bu işlem sonrasında, hesabınıza gelen insanlar beğeni sayınızı gördükten sonra, sizin bu alanda oldukça iyi olduğunuzu düşünerek takip etmek isteyecektir.

instagram aylık beğeni satın al

Beğeni satın almanın diğer bir avantajı ise keşfet bölümünde kolay bir şekilde çıkmanız. Artan beğeniler doğal olduğu için Instagram tarafından herhangi bir şüphe uyandırmaz. Ve doğal olduğu düşünülür. Beğeni sayısının fazla olması uygulamanın gözünden kaçmaz. Ve sizin paylaşımlarınızın değerli olduğuna karar vererek keşfet bölümünde çıkmanıza yardımcı olur. Böylece daha fazla insan sizin paylaşımlarınızdan haberdar olur. Bu da daha çok beğeni ve en önemlisi daha çok takipçi anlamına geliyor! Gördüğünüz gibi beğenilerin ne kadar önemli olduğu gözler önüne seriliyor.

Nasıl aylık beğeni satın alabilirim?

Bunun için Instatakipci ekibi olarak hizmetleri belli kategorilere ayırdık. Bu kapsamda ilk olarak Instagram aylık beğeni satın al bölümüne gelin. Bu alanda 4 kategori yer alıyor. Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot alanlarında hizmet vermekteyiz. Hangisinden beğeni almak istiyorsanız onu seçin. Sizden çok fazla bilgi istenmeyecek. Sadece kullanıcı adınızı bilmemiz yeterli. Kullanıcı adı bölümüne Instagram kullanıcı adınızı yazın. Beğeni sayısı alanına toplam kaç beğeni istiyorsanız onu belirtin. (Bu kısımda belirtmiş olduğunuz sayı, her paylaşımınıza beğeni olarak eklenecek.) Bu adımları uyguladıktan sonra sıra geldi hızlı mı yoksa doğal olarak mı istediğinize. Size bu konuda seçme özgürlüğü tanıyoruz.

Hızlı bir şekilde beğeni satın almak istiyorsanız, hemen altta yer alan hızlı gönderim kısmıyla işleme devam edin. Ben doğal bir görünüm istiyorum, hızlı olmasın diyorsanız da yavaş gönderim (doğal artış) diyerek işleme devam edebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, bu hizmet karşılığında ne kadar ödeme yapacağınız belirecek. Bu ücreti gördükten sonra kabul ediyorsanız, satın alma işlemini tamamlayarak hizmetten faydalanmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi tüm ücret ortada! Sonradan ortaya çıkan ek ücretlerle karşılaşma gibi bir durumunuz olmamaktadır.

Satın alacağım beğeniler kaliteli mi?

Hizmetlerimizin tamamı, üst düzey hassasiyet gösterilerek düzenlenmektedir. Bu kapsamda hem bot hem de gerçek kişilerden oluşan beğeniler bulunmaktadır. Her ikisi de kendi içerisinde üst düzey kalitelidir. Bot hizmetleri, tamamen gerçek görünüme sahip sanal hesaplardan oluşmaktadır. Görüntü gerçek olduğu için herhangi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Instagram tarafından sorun teşkil etmemektedir. Gerçek hesaplar, etkileşime açık gerçek kişiler tarafından oluşmaktadır. Bunlar arasında kıyaslama yaparak, kendinize en uygun hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bu hizmet için neden biz?

Güvenilirlik

Bulunduğumuz her yerde, üstün kaliteyi vaat ediyoruz. Tüm vaatlerimizi gerçekleştireceğimiz noktasında garanti veriyoruz. Yapılan alışverişlerde içinizin rahat etmesi için, güvenilir olması oldukça önemlidir. Bu kapsam da üst düzey güvenlik önlemleri aldık. Sitemizde yer alan SSL alt yapısı sayesinde, yapacağınız alışverişlerde özel bilgilerinizi göremeyiz. Size ait hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmez. Bu güvenlik alt yapısı sayesinde, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da EFT seçenekleri ile ödeme yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Güvenilirliğimizin diğer bir simgesi gizlilik esası. Yapılan alışverişler tamamen iki taraf arasında kalmaktadır. Hiçbir şekilde üçüncü tarafların bu alışverişten ya da size ait özel bilgilerden haberdar olmayacaktır. Bu konuda daha çok hassasiyet gösterdiğimizi bilmeniz gerekiyor. Gizlilik ve güvenlik önlemleri sayesinde sorun yaşamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti sınırsız destek

Sanal ortamda maalesef ki sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunların belki de en başında gelen, karşıda muhatap bulamamanız. Ya da yeterince ilgilenilmemesi sonucu daha da büyüyen sorunlar. Bu gibi durumlardan kaynaklı olarak birçok insan internet alışverişlerinden uzak durmaktadır. Biz size sınırsız 7 24 destek verebileceğimizi garanti veriyoruz. Herhangi bir soruda ya da bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Tüm sorularınıza cevap bulup, sorunların çözümü konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Ve desteğimiz sadece hizmet sırasında değil. Hizmeti almadan önce ya da hizmeti aldıktan sonra da her an sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız, desteklerimiz devam etmektedir. İşin kısası bizden hizmet aldığınızda, her şeyi bize bırakabilirsiniz. Çözüm üretmek için buradayız.

Uygun fiyat seçeneği

Piyasada aynı hizmet oldukça farklı fiyatlara verilebilmektedir. Bazıları ise oldukça ucuz fiyata hizmet verdiğini vaat edebilmektedir. Hizmet satın alırken yapmanız gereken sadece fiyat karşılaştırması yapmak değildir. Hizmetin kalitesine göre olabilecek en uygun fiyat bulunmalıdır. Olması gerekenden daha da ucuz olan hizmetin kalitesi konusunda bazı şüpheler ortaya çıkabilir. Biz en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlara vereceğimizi belirtiyoruz.

İade garantisi

Hizmeti satın aldığınızda herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmayabilirsiniz. Gönderilen sayı, satın alınan sayı ile uyuşmayabilir. Bu gibi durumlarda size aynı hizmeti tekrardan vererek, satın alınan sayıya ulaşmanızı amaçlıyoruz. Ya da ödediğiniz ücreti aynı şekilde size iade ediyoruz. Gördüğünüz gibi bu hizmetten faydalanırken hiçbir riskiniz yok. Başınız ağrımadan rahatça hizmetin keyfine varabilirsiniz.

Instagram üzerinde adınızı duyurmak için beğeniler oldukça önemlidir. Tanınma yolunda emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olur. Yerinizi daha da sağlamlaştırmak için Instagram takipçi satın almak hizmetimize göz atabilirsiniz.

Instagram aylık beğeni satın al

Instagram Aylık Beğeni Satın Al
Instatakipci
Instagram aylık beğeni satın alarak bir ay boyunca sınırsız sayıda fotoğrafınızı popüler yapabilirsiniz. Her paylaşımınız için aylık otomatik beğeni almak için tıkla.
19
19
Instagram Aylık Beğeni Satın Al
1802019-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/aylik-begeni
4.8 / 5
Toplam: 5 Değerlendirme
Çağrı emekli

Vay be

Çağrı emekli
Derya

Aylık beğeni paketleri çok uygun

Derya
Melda Hür

Aylık beğeni çok avantajlı tavsiye ederim.

Melda Hür
Nesibe Kantarcı

Aylık beğeni hizmeti çok iyi.

Nesibe Kantarcı
emre yavuz

satın aldığım ürünler ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadığım nadir sitelerden...

emre yavuz

Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Tbt Kullanıyor

Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Tbt Kullanıyor

Instagram platformu, her yeni günle birlikte farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlar sayesinde hem sabit kullanıcılarını kendine bağlıyor hem de yeni kullanıcılara zemin hazırlıyor. Uygulamanın getirdiği yeniliklere ek olarak zaman zaman kullanıcılarda bazı akımları başlatabiliyor. Bunlardan bir tanesi de tbt konusu. Instagram tbt nedir sorusunun akılları kurcaladığının farkındayız. Instagram tbt nedir? Instagram tbt ne işe yarar? […]

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Instagram Hesabın Koşullarımızı İhlal Etti Hatası

Instagram üzerinde genellikle doyum veren bir kullanım sağlanır. Buna karşın bazı zamanlarda sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunların belki de en ağırlardan birisi Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır uyarısıyla karşı karşıya gelmek. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır uyarısı neir? İ-Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için […]

Instagram Müzik Bulunduğun Bölgede Kullanılamıyor Sorunu & Çözümü

Instagram Müzik Bulunduğun Bölgede Kullanılamıyor Sorunu & Çözümü

‘Instagram Müzik’ özelliğini çevrenizin, özellikle yurt dışında bulundan çevrenizin hikayelerinde görmüşsünüzdür. Bu hikayeleri açtığımızda genelde şu cümle ile karşılaşıyoruz: “Instagram müzik özelliği bulunduğunuz bölgede kullanılmıyor.” veya İngilizcesi olan “Instagram music isn’t available in your region.” Eğer siz de Instagram’ın müzik uygulamasını merak ediyorsanız, sizin için nasıl kullanacağınızı anlattım. Çok kolay bir şekilde siz de Instagram […]