50
Beğeni
99,00 ₺
100
Beğeni
180,00 ₺
200
Beğeni
340,00 ₺
300
Beğeni
480,00 ₺
400
Beğeni
600,00 ₺
500
Beğeni
700,00 ₺
600
Beğeni
780,00 ₺
700
Beğeni
875,00 ₺
800
Beğeni
960,00 ₺
900
Beğeni
1.071,00 ₺
1000
Beğeni
1.180,00 ₺
1100
Beğeni
1.287,00 ₺
1200
Beğeni
1.392,00 ₺
1300
Beğeni
1.495,00 ₺
1400
Beğeni
1.596,00 ₺
1500
Beğeni
1.695,00 ₺
1600
Beğeni
1.792,00 ₺
1700
Beğeni
1.887,00 ₺
1800
Beğeni
1.980,00 ₺
1900
Beğeni
2.071,00 ₺
2000
Beğeni
2.160,00 ₺
2500
Beğeni
2.675,00 ₺
3000
Beğeni
3.180,00 ₺
3500
Beğeni
3.675,00 ₺
4000
Beğeni
4.160,00 ₺
4500
Beğeni
4.635,00 ₺
5000
Beğeni
5.100,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 50 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/aylik-begeni/turk-bot
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni Satın Al2020-04-03T14:11:42+03:002020-04-03T14:11:42+03:00
https://www.instatakipci.com/aylik-begeni/turk-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-turk-bot-aylik-begeni.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-turk-bot-aylik-begeni-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-turk-bot-aylik-begeni-satin-al.jpg

Keşfet Sayfasında Yer Almak İçin Özel Paketler Nelerdir?

Instagram,% 90'ın üzerinde profilin telefonlar tarafından doğrulandığı gerçek kullanıcılara sahip olan ve hedeflenen potansiyel takipçilere ulaşmak için en uygun sosyal paylaşım platformudur. Birçok işletme sahibi ve ünlüler, popülerliğin tadını takipçileri ve yüksek beğeni sayıları ile çıkarıyorlar ve bu sayede ün yapıyorlar. Eğer kariyerinize ve fenomenliğinize Instagramda yeni başlıyorsanız, Instagram takipçileri ve beğenileri satın almanız gerekir.

Hayatınızda iyi ilişkiler kurabiliyorsanız, Instagramda maksimum fayda sağlayabileceğiniz basit bir profil kurabilirsiniz. Profilinizde takipçileriniz varsa, bu işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Beğeniler ile de desteklediğinizde gerçek bir fenomen oldunuz diyebiliriz. Instagram Türk bot aylık beğeni satın al işlemi ile ayrıca, çevrimiçi varlığınızı artıracak farklı destekler de alabilirsiniz. Takipçi, yorum ve video görüntüleme / izlenme sayılarını da arttırarak profilinizi olgunlaştırabilirsiniz.

instagram türk bot aylık beğeni

Türk ve Gerçek Aylık Beğeni İle Erişiminizi Nasıl Arttırırsınız?

Dünya çapında Türk beğenileri alan birçok profil bulunur. Takipçilerinizin gönderilerinizin bir dakikasını bile kaçırmasını istemiyorsanız, beğeni satın alarak canlı bir hesaba sahip olabilirsiniz. Instagram Türk gerçek aylık beğeni satın al işlemlerindeki ilk amaç hesabınızın gerçek olduğunu göstermektedir. Satın aldığınız aktif beğeniler önemli şeyleri paylaşmaya ve etiketlemeye devam etmenizi de sağlar.

Beğenileriniz yüksek sayıya sahip olduğu için keşfet kısmına geçmeniz de çok kolay olacaktır. Gerçek beğenilere kıyasla bot beğeni almanın faydalarından biri de ücretlerin daha düşük olmasıdır. Bot kullanıcı olması sizi şaşırtmasın. Tüm sanal kullanıcılar gerçek bir görünüme sahiptir ve kimse sahte hesap olduklarını dışarıdan baktığı zaman anlamaz.

Aylık Otomatik Türk Bot Beğeni Nedir?

Instagram fenomenliği, birçok sosyal medya hesap kullanıcısının amaçlamış olduğu avantajlı bir durumdur. Hatta bu şekilde çok yüksek paralar kazanan insanlar vardır. Dünyada uzun yıllardan beri popüler olan bu yöntem artık Türkiye’de de ilgi çekmeye başlamıştır. Farklı içerikler ile bilinen hesaplar, belli yollar üzerinden hesaplarını popüler bir hale getirmeye çalışırlar.

Bunun için en dikkat çekici yöntemlerden birisi bot hesap ile beğeni satın almaktır. Instagram Türk bot gerçek aylık beğeni, bu sayede size çok büyük fırsatları beraberinde getirmektedir. Bunun için instatakipci.com sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

50
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni

Türk Bot Hesaplar Beğeni Sayınızı Yükseltin

Aylık Beğeniler İle Hesabınızı Büyütün

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Şifre Paylaşmanıza Gerek Yok 

Kolay ve Güvenilir Ödeme Yöntemi

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

99,00 ₺
100
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni

Türk Bot Hesaplar Beğeni Sayınızı Yükseltin

Aylık Beğeniler İle Hesabınızı Büyütün

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Şifre Paylaşmanıza Gerek Yok 

Kolay ve Güvenilir Ödeme Yöntemi

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

180,00 ₺
200
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni

Türk Bot Hesaplar Beğeni Sayınızı Yükseltin

Aylık Beğeniler İle Hesabınızı Büyütün

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Şifre Paylaşmanıza Gerek Yok 

Kolay ve Güvenilir Ödeme Yöntemi

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

340,00 ₺
Daha Fazla
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni

Türk Bot Hesaplar Beğeni Sayınızı Yükseltin

Aylık Beğeniler İle Hesabınızı Büyütün

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Şifre Paylaşmanıza Gerek Yok 

Kolay ve Güvenilir Ödeme Yöntemi

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Aylık Otomatik Türk Bot Beğeni Satın Alma Nasıl Olur?

Instagram Türk bot aylık beğeni satın al gibi bir opsiyonu kullanmak için sayfamıza giren kişiler, şu yöntemi uygulayabilirler;

  • Beğeni ve aylık otomatik alanları üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Türk bot sayfasında, bir satın alma bölümü vardır.
  • Siteye üye olan kişiler, Instagram ’da ki kullanıcı adlarını buraya yazarak işe başlayabilirler.
  • İki değişik gönderim vardır. Birisi hızlı gönderimdir. Anlamı ise şudur; bu yöntemi seçtiğiniz zaman botlar, yapmış olduğunuz paylaşımların hepsini çok kısa bir süre içinde beğeneceklerdir. Böylelikle aniden bir artış yaşanmış olacaktır.
  • Hemen al yöntemi üzerinden işlemi tamamlamanız mümkündür. Instagram Türk bot aylık oto beğeni, farklı avantajları size sunacaktır.
  • Tür bot satın alma ile alakalı olarak EFT ve banka havalesini yöntemlerini kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kredi kartı alternatifi de söz konusudur. Bu şekilde işlemlerin tamamlanması çok uzun bir süre almaz. 
  • Instagram Türk bot aylık otomatik beğeni, gerçek olarak görünen hesaplar şeklinde tasarlanmıştır. Hesapların kullanıcı isimleri vardır. Bunun yanı sıra resimleri de bulunan bot hesapların kendisi de paylaşım yapmaktadır. Bot olduğu anlaşılmaz. Yapılan beğenilerde geriye gitme, azalma veya düşme durumları yaşanmaz.

Aylık Türk Bot Avantajları Nelerdir?

Instagram Türk bot aylık otomatik beğeni satın al işleminden sonra hesabınızın kısa bir süre içinde yükselmeye ve ilgi çekmeye başladığını fark edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hesap içindeki beğeni arttıkça, Türk ve gerçek olan diğer kullanıcılar sayfanıza yönlenmeye başlayacak. Bu şekilde tanınırlığınız istediğiniz yönde ilerleyecektir. Kademeli artışlar sayesinde keşfet sayfasına kadar çıkma fırsatınız olabilmektedir. Böylelikle hayalini kurduğunuz Fenomenlik artık çok zor olmayacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman bot beğeni, son derece mantıklıdır.

Rakip Youtube kanallarına Youtube dislike satın al sistemimizi kullanarak dislike satın alarak rakiplerinizin geride kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem Youtube kanalınızın öne çıkmasını sağlayacaktır. Buna ilave olarak Twitter hesabınız için Twitter trend topic satın al sistemimizi kullanarak belirlediğiniz kelimenin gündemde olmasını sağlayabilirsiniz. Buna benzer farklı ağlarda farklı senaryolar ile size özel bir sosyal strateji kombinasyonu yakalayabilirsiniz.

 instagram türk bot aylık beğeni satın al

Instagram Türk Bot Aylık Beğeni Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram dünyasında yer etmek için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Yoğun rekabet ortamında diğerlerinden farkınızı göstererek belli bir seviyeye gelebilirsiniz. Bunun için uzun zaman ve yoğun çaba gerekiyor. Bu süreç sonunda ya seviye atlar yükselirsiniz ya da yok olabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız bir çözüm var. Destek alarak, vakit kaybetmeden hedefe ulaşabilirsiniz. Instagram Türk bot aylık beğeni satın al hizmetimiz aracılığıyla istediğiniz seviyeye kolay bir şekilde gelmenize yardımcı oluyoruz.

Instagram Türk bot aylık beğeni satın almak hesabıma zarar verir mi?

Beğeni gönderme süreci titiz bir şekilde işlemektedir. Hesabınız detaylı olarak incelenir. Beğeni gönderecek hesaplar incelenir. Bu hesaplar gerçek görünüme sahip ancak sanal olarak oluşturulan Türk hesaplardır. Kontrolünü biz sağlıyoruz. Tüm adımları tamamladıktan sonra istediğiniz sayı hesabınıza gönderilmektedir. En büyük artımız, sürece doğal bir görünüm kazandırabilmemiz. Ne uygulama ne de diğer insanlar beğeni satın aldığınızı anlayamıyor. Böylece herhangi bir şüphe uyandırmaması nedeniyle hesabınız zarar görmüyor. Tam tersi artan etkileşim oranı sayesinde, bulunduğunuz konumdan bir üst seviyeye geçme şansına sahip oluyorsunuz.

Aldığım beğeniler yok olur mu?

Satın aldığınız beğenilerin yok olması ihtimali nedeniyle, almak istemeyebilirsiniz. Gönderdiğimiz beğeniler bot hesaplar tarafından yapılmaktadır. Gerçek değildir ve bu süreçte kontrolünü biz sağlıyoruz. Bu nedenle beğenilerin yok olması gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Beğenilerde herhangi bir eksilme olması durumunda, eksilen sayıyı yerine koyuyoruz. Böylece hiçbir risk almadan hizmetten faydalanmış oluyorsunuz.

Türk bot aylık beğeni satın alma süreci nasıl işliyor?

Beğeni satın almak istiyorsanız yapmanız gereken, Instagram aylık beğeni alanına gelmek. Burada istediğiniz beğeni çeşidini seçebilirsiniz. (Türk bot, Türk gerçek, yabancı gerçek ya da yabancı bot olmak üzere dört çeşit bulunmaktadır.) Biz Türk bot hedef kitlesini seçerek devam ediyoruz. İstenilen bu bilgiyi verdikten sonra, beğeni gönderebilmek adına sizden bazı bilgiler istenecek. Kullanıcı adı kısmına, Instagram üzerinde kullanmakta olduğunuz kullanıcı adını yazın. Beğeni sayısı alanına, kaç beğeni yapılmasını istiyorsanız o sayıyı belirtin. Bu bilgiler dahilinde ne kadar ücret ödemeniz gerektiği belirecek. Kabul etmeniz durumunda, arkanıza yaslanarak beğenileri bekleyebilirsiniz.

Gönderilen beğeniler aylık olarak ayarlanmaktadır. Bir ay boyunca yapacağınız her paylaşım için, belirttiğiniz beğeni sayısı kadar beğeni gönderilmektedir. Sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hizmetin kalitesi kadar, bunu tetikleyen diğer etkenlerde önemlidir. Bu nedenle özellikle belli başlıklarda detaylı araştırma yapmanızı öneriyoruz. Bizi tercih etmeniz için gerekli sebepler:

Güvenilir olma

Kaliteli hizmet verdiğimiz kadar, güvenilir olduğumuzu da iddia ediyoruz. Asıl amacımız müşteri memnuniyetini sağlamak olduğu için, hizmet sonunda karlı çıkıyorsunuz. Güvenilirlik kapsamında ilk olarak sitemizde güvenlik açıklarını ortadan kaldıran bir alt yapı oluşturduk. Böylece satın alma işlemi sırasında, girdiğiniz bilgiler başka kişiler tarafından görüntülenmiyor. Herhangi bir yere kaydedilme durumu ortaya çıkmıyor. Böylece bilgilerinizin gizli kaldığından emin olarak, içiniz rahat bir şekilde beğeni satın alabilirsiniz.

Gizlilik garantisi

Instagram beğeni satın alma gibi hesabın konumunu değiştiren hizmetler oldukça hassastır. Başkalarının eline geçmesi durumunda, hesabınız son derece zarar görebilir. Böyle bir konuda risk almamak için beğeni satın alma gibi hizmetlerden faydalanmıyor olabilirsiniz. Biz size gizlilik garantisi sunuyoruz. Beğeni satın aldığınız ya da paylaştığınız herhangi bir bilgi başka kişilerle paylaşılmaz.

Her an destek sunma

Destek alamadığınız zamanlarda sorunlar git gide büyür. Sorularınız cevapsız kalır. Bu işin sonunda mağdur olan siz olursunuz. Sizleri mağdur etmemek adına, her an her yerde destek politikası yürütüyoruz. Böylece aklınıza takılan soru ve sorunlarda bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Satın alma sırasında, öncesinde ya da sonrasında ne zaman isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizlere geri dönüş yapar.

Instagram üzerinde kendi çabalarınızla etkileşim oranını yükseltmek son derece zor. Bunun için beğeni satın almak yerinde bir karar olacaktır. Bu hizmet sayesinde bulunduğunuz seviye bir miktar yükselir. Seviyeyi daha da üstlere taşımak istiyorsanız Instagram takipçi satın al hizmetimize de göz atabilirsiniz.

instagram aylık bot beğeni

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Türk Bot Aylık Beğeni paketlerimiz ile bir ay boyunca yapacağınız tüm paylaşımlar otomatik olarak beğenilecektir. Ne kadar beğeni satın aldıysanız, ona göre yeterli olan beğeniler gönderilecektir. 

Instagram Türk Bot Aylık Beğeni hizmetimizi satın almak için instagram kullanıcı adınızı ve fotoğraflarınıza istediğiniz beğeni sayısını yazarak satın alma işlemini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Türk Bot Aylık Beğeni paketleri Instagram kurallarına uygun olarak tasarlanmış ve tamamen yasal bir üründür. Firmamızın güvenlik politikaları gereği hiçbir müşterimizden özel bir bilgi ya da hesap şifresi istenmemektedir.

Instagram Türk Bot aylık beğeni hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.
 

Instagram Türk Bot aylık beğeni hizmetini satın alma işlemini tamamladıktan sonra, paylaştığınız her fotoğraftan hemen sonra beğeniler hesabınıza gönderilmektedir.

Instagram Türk Bot aylık beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram Türk Bot Aylık Beğeni Satın Al
Instatakipci
Instagram hesabınızdaki paylaşımlarınıza hemen türk bot aylık beğeni alarak, siz de keşfete çıkma şansınızı %100 arttırabilirsiniz.
43
43
Instagram Türk Bot Aylık Beğeni Satın Al
992020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/aylik-begeni/turk-bot
5 / 5
51 Toplam: 50 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Enise Kapan

Bot hesaplar bile kaliteli hiçte kalitesiz botlar değil çok teşekkürler beğeniler için.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek