adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri
Backlink Paketleri & Backlink Satın Al - Kaliteli ve Kalıcı2021-01-20T17:47:30+03:002021-01-20T17:47:30+03:00
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleriInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/kaliteli-backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/etkili-backlink-paketleri.png

Backlink paketleri, web sitelerinizin site dışı SEO çalışmaları içi sağlanmakta olan üst düzey geri bağlantı hizmetidir. Backlink hizmetlerimizde, Dış SEO çalışmaları adına büyük öneme sahip olan geri bağlantı profillerini güçlendirmek, indeks alınan kelime havuzunu genişletmek ve bu sayede sayfa sinyalleri iyileştirmek amaçlanmaktadır. SEO uzmanları tarafından planlanan backlink stratejileri ve elde edilen yüksek kaliteli veri havuzu ile oluşturulan backlink paketleri tamamen zararsız ve en yüksek artı değeri kazandıracak şekilde dizayn edilmiştir. Sizlerde Instatakipci.com güvencesi ile SEO çalışmalarınıza güç katın.

Kaliteli Backlink Paketleri

Geri bağlantı olarak da bilinen Backlink, web sitelerinin, arama motorları nazarında statü kazanmak ve güçlü referanslar oluşturarak sıralamalarını yükseltmek amacıyla yapılan işlemler bütünüdür. Kısaca Backlink, bir web sitesinden bir başka web sitesine sağlanan linklerdir. Web siteniz için, kaliteli bir web sitesinden sağladığınız link çıkışları, web sitenizin değerini yükseltecek ve arama motorları sıralamasında önemli bir konuma getirecektir. Buna bağlı olarak da organik trafiğiniz artacaktır.

Backlink satın almak SEO çalışmalarının çok önemli bir bölümünü oluşturan Backlink işlemleri için profesyonel bir çözüm yoludur. Ancak satın alınacak olan backlink paketlerinin belrili kriterlere sahip olması gerekir. Aksi takdirde web siteniz çok fazla olumsuz sonuçlarla karşılaşabilir. Dolayısıyla hangi sitelerden Backlink satın alınacağı konusu büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesi olarak profesyonel Backlink paketleri hizmeti siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Kaliteli ve özenle hazırlanmış Backlink paketleri ile web sitenizi en üst sıralara çıkarmaya hazır mısınız? Haydi o zaman! Backlink çalışması yaptır ve kaliteli geri bağlantılarla siteni yükselt!

Backlink paketlerinin avantajları çok fazla olmakla birlikte, sağladığı en önemli avantajlardan biri, sitenizin güvenliğidir. Backlink listesi oluştururken, listede yer alan sitelerin, Google veya diğer arama motoru botlarının gözünde güvenilir ve kaliteli siteler olması gerekmektedir. Bu sitelerin tek tek araştırılması ve analizlerinin yapılması, ileride spam olarak algılanmayacak siteler olması gibi birçok faktöre dikkat edilerek, backlink paketleri oluşturulmaktadır. Instatakipci.com sitesi SEO uzmanları tarafından özenle hazırlanan paketler, hiçbir şekilde sitenize zarar vermemekte aksine, sitenizi sıralamada üst sıralara taşımaktadır. Uzmanlarımız, sürekli olarak backlink liste kontrolü sağlayarak kaliteli hizmet sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Arama motorları içerisinde en fazla kullanıcıya sahip olan Google sıralama kriterleri önceden daha dar kapsamlıydı. Ancak, internet aktif kullanıcı sayısının artması ve teknolojik gelişmelerle beraber, Google da sıralama kriterlerini güncellemiş ve geniş bir kriter alanı yaratmıştır. Günümüzde 200’den fazla kritere sahip Google algoritmalarını etkileyen en önemli işlemlerden biri de Backlinkler olmuştur. Bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesinin sunduğu Backlink paketlerinin avantajları nelerdir?

 • Instatakipci.com Backlink paketleri, SEO uzmanlarımız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmış, sitenizin sıralamasını yükseltecek önemli listelerden oluşmaktadır.
 • Her web sitesinden geri bağlantı alınmaz. Bu nedenle, backlink paketleri içerisinde yer alan siteler, çeşitli analizlerden geçirilip, değerli sitelerden oluşmaktadır.
 • Kaliteli ve sitenize uygun web sitelerinden alınan Backlinkler hem organik ziyaretçi sayınızı arttırır hem de Google veya diğer arama motorlarının yanında sitenizin sıralamasının yükselmesine olanak tanır.
 • Kaliteli sitelerden Backlink alımı, site güvenilirliğini arttırır.
 • Site, Google botları tarafından daha çok ziyaret edilerek, daha hızlı bir şekilde index almasını sağlar.

Kaliteli sitelerden alınan Backlinkler web siteniz için büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü hem kullanıcıların hem de Google’ın gözünde değerli olan bu sitelerden Backlink aldığınızda, sitenizin güvenilirliği ve kalitesi artar. Aşağıdaki başlığı inceleyerek Backlink satın al işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Backlink Paketleri

Instatakipci.com güvencesiyle sitenize kaliteli Backlink paketleri oluşturma işlemini isteğiniz doğrultusunda hazırlayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Backlink paketleri oluşturma işlemini uzmanlarımız sizin adınıza yapacaklardır. Aşağıdaki adımları izleyerek; yorum, profil, edu, gov Backlinkler de dahil olmak üzere blog, forum gibi çok fazla seçenek üzerinden Backlink paketleri oluşturabilirsiniz.

 1. Web site URL’nizi ilgili alana yazın,
 2. Anahtar kelimelerinizi sağındaki kutucuğa belirtin,
 3. Daha sonra, web siteniz için almak istediğiniz Backlink çeşitlerinden seçimlerinizi yapın ve sayısını belirtin. Örneğin siteniz için ne kadar Profil Backlink listesi oluşturmak istiyorsanız sayıyı yazın. Veya artık DoFollow kadar değerli olan NoFollow Backlink alımlarını da yanındaki kutucuğa miktarını yazarak pakete ekleyebilirsiniz.
 4. Sayıları belirttiğinizde her Backlink çeşidinin yanında fiyatları tarafınıza sunulacaktır. Böylece, en uygun fiyatı belirleyerek işlem yapabilirsiniz.
 5. En son gönderim seçenekleri ile istediğiniz şekilde paket gönderimini belirleyebilirsiniz. Bu kısımda normal gönderim/hızlı gönderim seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca, hızlı index veya doğal süreci seçerek doğal bir şekilde indexleme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Son olarak Pinglensin/pinglenmesin seçeneği ile oldukça kolay ve ücretsiz olarak, kendi Backlink Paketlerinizi istediğiniz doğrultuda hazırlayabilirsiniz.

Backlink fiyatları her seçeneğe özel olarak kutucukta belirtmiş olduğunuz sayılara göre sunulmaktadır. En son paket hazırlama işlemi bittiğinde toplam fiyatı aşağıda görebilirsiniz. Belirtildiği üzere, kalıcı Backlink paketlerini, isteğinize bağlı olarak, sizin adınıza, 23 kişiden oluşan profesyonel SEO ekibimiz de hazırlamaktadırlar.

 

Organik Backlink paketi aldıktan sonra, alınan Backlinkler, rapor olarak tarafınıza sunulmaktadır. Sitenize sağladığı katkılar ve sitenizin yükselmesi, uzman SEO ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde raporlanmaktadır. İşini son derece büyük bir titizlikle yapan SEO ekibimiz, Backlink paketleri ile ilgili tüm raporları sizlere şeffaf bir şekilde sunarak açıklamaktadır. Böylece yapılan işlemleri detaylı bir şekilde görmüş olacak ve süreci takip etmiş olacaksınız.

Instatakipci.com ekibi olarak tamamen kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmak adına çalışıyor ve anında ulaşılabilirlik, şeffaflık ve kaliteli hizmet garantisi sağlıyoruz. Çalışma süreçlerimize dahil olmanızı ve yapılan işlemleri detaylı bir şekilde anlamanızı sağlayarak şeffaflığa son derece önem veriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

23 kişiden oluşan profesyonel SEO kadromuz ile kaliteli Backlink listelerinden oluşan paketleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu süreçte, Backlinkler sitenizin Alexa ve Ahrefs sitelerinde otoritesinin artmasını sağlar. Bu otorite artışı da yükselme sağlar. Ancak site yükselişi %100 Backlinklere bağlı olmadığı için, site yükselme garantisi sağlamamaktayız. Sitenize yapılan tüm kaliteli SEO çalışmaları yükselmenize olumlu katkı sağlar. Backlinkler bu SEO çalışmalarının tamamını oluşturmaz ancak büyük bir bölümünü oluşturur. Bu nedenle sitenizin yükselmesine olumlu katkılar sağlar.

Backlink listelerinin oluşturulması büyük bir özveri ve titizlikle sağlanmaktadır. Manuel ve kaliteli backlink alma, web siteleri için son derece büyük bir öneme sahiptir. Ekibimiz, web sitelerinize faydası olacak en iyi ve en kaliteli siteleri özenle listeleyerek, Backlink alımlarını gerçekleştirmektedir. Böylece siteniz Google ve diğer arama motorları botları tarafından değerli görülecek ve sıralamanız da olumlu etkilenecektir.

Etkili Backlink Paketleri

Neden Instatakipci.com Sitesini Seçmeliyim?

Instatakipci.com sitesi olarak uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını yükseltmek ve işletme hesaplarını ileriye taşımak amacıyla hizmetler sağlamaktaydık. Artık, istekleriniz doğrultusunda, profesyonel SEO ekibimizle web sitelerinizin yükselmesi için de müşterilerimize hizmet sağlamakta ve web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarının yükselmesine katkıda bulunmaktayız. Uzman kadromuz, işini büyük bir titizlikle ve özenle sağlamakta ve web sitelerinizin en iyi sonuçları almasını ve hızlı bir şekilde arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. SEO çalışmalarının en önemli bölümünü oluşturan Backlinkler için özel Backlink satışı hizmeti oluşturmakla beraber bu paketleri istediğiniz şekilde sağlama imkanını da sizlere sunduk. Backlink paketlerini isteğinize bağlı olarak, bütçeniz doğrultusunda uzmanlarımız da sizin adınıza belirlemektedir. İhtiyacınız olan tüm kullanışlı seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir öneme sahip olan SEO çalışmaları doğrultusunda kaliteli sitelerden link satın alma, işletme web sitelerine olumlu bir katkı sağlayacak ve organik trafiklerinin artmasını hızlandıracaktır. Instatakipci.com sitesi olarak sizlere güvenilirlik ve kalite garantisi sağlıyoruz. Aksi takdirde para iadeli seçeneklerimiz ile de memnuniyetinizi önemsiyoruz. Merak ettiğiniz her konuda bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz backlink paketlerimizin birçok avantajlı yönü bulunmaktadır.

Kalıcı

 • Uzun vadeli etki
 • Artan değer
 • Yüksek hacim

Kaliteli

 • Yüksek domain değeri
 • Spam niteliği taşımaz
 • Üst düzey analiz

Güvenilir

 • Manuel link inşaası
 • Uzman ekip
 • 7/24 İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paketlerimiz dahilinde, siteniz için alınan Backlinkler, sitenize zarar vermez. Profesyonel SEO ekibimiz, hazırlanan Backlink listelerini büyük bir titizlikle ve önemli analizler sonucunda oluşturmaktadırlar.

Talebiniz doğrultusunda Backlink paketlerini, bütçenize uygun bir şekilde SEO uzmanlarımız oluşturabilmektedir. 

SEO uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz, ciddi çalışmalar sonucunda, Backlink datalarını çeşitli analizlerden geçirerek en kaliteli ve en güvenilir dataları ayıklamaktadırlar. 

Backlinkler SEO çalışmalarının önemli bir bölümünü oluştursa da tamamını oluşturmamaktadırlar. Sitenizin yükselmesine katkı sağlayan farklı etkenler de bulunmakla beraber yükselme garantisi sağlayamıyoruz. Ancak alınan Backlinklerin siteniz için olumlu sonuçlar sağlayacağından emin olabilirsiniz. 

Hedef kelimenizin rekabet oranına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Satın alacağınız backlinklerde "Hemen Indexlensin" seçeneğini işaretleyerek backlinklerin daha hızlı yansımasını sağlayabilirsiniz.

Backlink alımı hem program ile hemde manuel olarak yapılmaktadır. Program ile alınan backlinkler hesabınıza fayda sağlamamaktadır. Doğal backlinkler ise Google'ın en sevdiği link çıkışlarıdır.

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Backlink Paketleri & Backlink Satın Al - Kaliteli ve Kalıcı
Instatakipci
Backlink paketleri satın alarak ile web sitenize organik, kalıcı, kaliteli geri bağlantı alabilir ve sitenizi yükseltebilirsiniz.
3514
3514
Backlink Paketleri & Backlink Satın Al - Kaliteli ve Kalıcı
1.502021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri
5 / 5
51Toplam:1003 Değerlendirme
gülfidan telli

Dofollow backlink arıyordum kaç gündür sağolsunlar çok iyi bir data çıkarmışlar hızlı bir şekilde siteme etki etti teşekkür ederim seocu arkadaşlara.

gülfidan telli
selim şahinci

Backlink paketlerini satın aldım, edu, gov ve forum olmak üzere çok başarılı bir çalışma oldu backlinkler tamamen manuel alınmış belli teşekkür ederim.

selim şahinci
Halil Gümüş

İlk defa bir hizmet satın aldım backlinkler hemen index aldı hızlı teslimat ve indexleme için teşekkür ederim.

Halil Gümüş
Enes Kaynar

Backlink paketlerini 2 kez satın aldım, yüksek dr sitelerden istediğim gibi bir çalışma oldu. Sitemin değeri hızla yükseldi teşekkür ederim çalışma için.

Enes Kaynar
Blog Yazılarımız

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital pazarlama hızla geleneksel çarşı pazar usulü ticaretin yerini alıyor. Bununla birlikte geleneksel pazar ekonomisi için tespit edilen iktisadi ilkelerin pek çoğu dijital pazar ve e-ticaret için de geçerliliğini korumaktadır. Mesela ‘her arz kendi talebini oluşturur’ prensibi dijital pazarlama için de geçerliliğini koruyan bir kuraldır. Fakat dijital pazarlamada teknoloji ile gelen yeniliklerin getirdiği gözden kaçırılmaması […]

Instagram SEO Nedir?

Instagram SEO Nedir?

Son yıllarda popülaritesini artırmaya devam eden sosyal medya platformu Instagram aynı zamanda çoğu pazarlamacıya da ev sahipliği yapmaktadır. Instagram, rakipleri olan Twitter veya LinkedIn gibi sosyal medya devlerinden daha popüler hale gelmesi ile birlikte markaların potansiyel müşterilerine ulaşmak ve aynı zamanda satış yapmak için kullandığı bir platform halini aldı. Fakat bu evrim beraberinde bir başka […]

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

ASO (App Store Optimizasyonu) nedir, mobil uygulamaların arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırmaya yönelik çalışamaların tümüne verilen isimdir. ASO, web siteler için yapılan arama motoru optimizasyonunun, mobil uygulamalara uyarlanmış versiyonudur. Yapılan bir araştırmaya göre, uygulama indirmelerinin %60’ından fazlası uygulama mağazasındaki aramalardan gelmektedir. Hem App Store’da hem de Google Play’de her gün ortalama 3000 yeni uygulama yayınlanmaktadır. Ayrıca […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek