İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri
Backlink Paketleri - Garantili, Kalıcı ve Kaliteli Satın Al 2024-04-08T10:23:16+03:00 2024-04-08T10:23:16+03:00
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/kaliteli-backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/backlink-paketleri.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/etkili-backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/backlink-paketleri-zararli-baglantilar.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/link-insa-surecleri.png

Backlink paketleri, web sitelerinizin site dışı SEO çalışmaları için sağlanmakta olan üst düzey geri bağlantı hizmetidir. Backlink hizmetlerimizde, Dış SEO çalışmaları adına büyük öneme sahip olan geri bağlantı profillerini güçlendirmek, indeks alınan kelime havuzunu genişletmek ve bu sayede sayfa sinyalleri iyileştirmek amaçlanmaktadır. SEO uzmanları tarafından planlanan backlink stratejileri ve elde edilen yüksek kaliteli veri havuzu ile oluşturulan backlink paketleri tamamen zararsız ve en yüksek artı değeri kazandıracak şekilde dizayn edilmiştir. Sizlerde Instatakipci.com güvencesi ile SEO çalışmalarınıza güç katın.

Kaliteli Backlink Paketleri

Geri bağlantı olarak da bilinen Backlink, web sitelerinin arama motorları nazarında statü kazanmasını sağlamak ve güçlü referanslar oluşturarak sıralamalarını yükseltmek amacıyla yapılan dış SEO işlemlerinden bir tanesidir. Kısaca Backlink, bir web sitesinden bir başka web sitesine sağlanan linklerdir. Web siteniz için, kaliteli bir web sitesinden sağladığınız link çıkışları, web sitenizin değerini yükseltecek ve arama motorları sıralamasında önemli bir konuma getirecektir. Buna bağlı olarak da organik trafiğiniz artacaktır.

Backlink satın almak SEO çalışmalarının çok önemli bir bölümünü oluşturan Backlink işlemleri için profesyonel bir çözüm yoludur. Ancak satın alınacak olan backlink paketlerinin belirli kriterlere sahip olması gerekir. Aksi takdirde web siteniz çok fazla olumsuz sonuçlarla karşılaşabilir. Dolayısıyla hangi sitelerden Backlink satın alınacağı konusu büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesi olarak profesyonel Backlink paketleri hizmeti siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Kaliteli ve özenle hazırlanmış Backlink paketleri ile web sitenizi en üst sıralara çıkarmaya hazır mısınız? Haydi o zaman! Backlink çalışması yaptır ve kaliteli geri bağlantılarla siteni yükselt!

Backlink paketlerinin avantajları çok fazla olmakla birlikte, sağladığı en önemli avantajlardan biri, sitenizin güvenliğidir. Backlink listesi oluştururken, listede yer alan sitelerin, Google veya diğer arama motoru botlarının gözünde güvenilir ve kaliteli siteler olması gerekmektedir. Bu sitelerin tek tek araştırılması ve analizlerinin yapılması, ileride spam olarak algılanmayacak siteler olması gibi birçok faktöre dikkat edilerek, backlink paketleri oluşturulmaktadır. Instatakipci.com sitesi SEO uzmanları tarafından özenle hazırlanan paketler, hiçbir şekilde sitenize zarar vermemektedir. Tüm geri bağlantılarımız sitenizi sıralamada üst sıralara taşımaktadır. Uzmanlarımız, sürekli olarak backlink liste kontrolü sağlayarak kaliteli hizmet sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Google Algoritmaları İle Uyumlu Backlinkler

Arama motorları içerisinde en fazla kullanıcıya sahip olan Google sıralama kriterleri önceden daha dar kapsamlıydı. Ancak, internet aktif kullanıcı sayısının artması ve teknolojik gelişmelerle beraber, Google da sıralama kriterlerini güncellemiş ve geniş bir kriter alanı yaratmıştır. Günümüzde 200’den fazla kritere sahip Google algoritmalarını etkileyen en önemli işlemlerden biri de Backlinkler olmuştur. Bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesinin sunduğu Backlink paketlerinin avantajları nelerdir?

 • Instatakipci.com Backlink paketleri, SEO uzmanlarımız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmış, sitenizin sıralamasını yükseltecek önemli listelerden oluşmaktadır.
 • Her web sitesinden geri bağlantı alınmaz. Bu nedenle, backlink paketleri içerisinde yer alan siteler, çeşitli analizlerden geçirilmiş olan değerli sitelerdir.
 • Kaliteli ve sitenize uygun web sitelerinden alınan Backlinkler hem organik ziyaretçi sayınızı arttırır hem de Google veya diğer arama motorlarının yanında sitenizin sıralamasının yükselmesine olanak tanır.
 • Kaliteli sitelerden Backlink alımı, site güvenilirliğini ve otoritesini arttırır.
 • Kaliteli geri bağlantılara sahip olmak sitenizin Google botları tarafından daha çok ziyaret edilerek, daha hızlı bir şekilde index almasını sağlar.

Kaliteli sitelerden alınan Backlinkler web siteniz için büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü hem kullanıcıların hem de Google’ın gözünde değerli olan bu sitelerden Backlink aldığınızda, sitenizin güvenilirliği ve kalitesi artar.  Google, reklamcılık ve sponsorlukla ilgili amaçlar doğrultusunda bağlantı satın alma ve satmanın, web ekonomisinin sıradan bir parçası olduğunu bilir. Bu bağlantılar, etiketinde bir rel="nofollow" veya rel="sponsored" özellik değeri ile nitelendiği sürece politikalarımızı ihlal etmez.

Aşağıdaki başlığı inceleyerek Backlink satın al işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Backlink Paketleri

Instatakipci.com güvencesiyle sitenize kaliteli Backlink paketleri oluşturma işlemini isteğiniz doğrultusunda hazırlayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Backlink paketleri oluşturma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, geri bağlantılarınız uzmanlarımız tarafından sizlere sağlanacaktır. Aşağıdaki adımları izleyerek; yorum, profil, edu, gov Backlinkler de dahil olmak üzere blog, forum gibi çok fazla seçenek üzerinden Backlink paketleri oluşturabilirsiniz.

 1. Web site URL’nizi ilgili alana yazın,
 2. Anahtar kelimelerinizi sağındaki kutucuğa belirtin,
 3. Daha sonra, web siteniz için almak istediğiniz Backlink çeşitlerinden seçimlerinizi yapın ve sayısını belirtiniz. Örneğin siteniz için ne kadar Profil Backlink listesi oluşturmak istiyorsanız sayıyı yazın. Veya artık DoFollow kadar değerli olan NoFollow Backlink alımlarını da yanındaki kutucuğa miktarını yazarak pakete ekleyebilirsiniz.
 4. Sayıları belirttiğinizde her Backlink çeşidinin yanında fiyatları tarafınıza sunulacaktır. Böylece, en uygun fiyatı belirleyerek işlem yapabilirsiniz. Sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız.
 5. En son gönderim seçenekleri ile istediğiniz şekilde paket gönderimini belirleyebilirsiniz. Bu kısımda normal gönderim/hızlı gönderim seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca, hızlı index veya doğal süreci seçerek doğal bir şekilde indexleme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Son olarak Pinglensin/pinglenmesin seçeneği ile oldukça kolay ve ücretsiz olarak, kendi Backlink Paketlerinizi istediğiniz doğrultuda hazırlayabilirsiniz.

Organik Backlink paketi aldıktan sonra, alınan backlinkler rapor olarak tarafınıza sunulmaktadır. Sitenize sağladığı katkılar ve sitenizin yükselmesi, uzman SEO ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde raporlanmaktadır. İşini son derece büyük bir titizlikle yapan SEO ekibimiz, Backlink paketleri ile ilgili tüm raporları sizlere şeffaf bir şekilde sunarak açıklamaktadır. Böylece yapılan işlemleri detaylı bir şekilde görmüş olacak ve süreci takip etmiş olacaksınız.

Instatakipci.com ekibi olarak tamamen kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmak adına çalışıyor ve anında ulaşılabilirlik, şeffaflık ve kaliteli hizmet garantisi sağlıyoruz. Çalışma süreçlerimize dahil olmanızı ve yapılan işlemleri detaylı bir şekilde anlamanızı sağlayarak şeffaflığa son derece önem veriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

23 kişiden oluşan profesyonel SEO kadromuz ile kaliteli Backlink listelerinden oluşan paketleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu süreçte, Backlinkler sitenizin Alexa ve Ahrefs sitelerinde otoritesinin artmasını sağlar. Bu otorite artışı da yükselme sağlar. Ancak site yükselişi %100 Backlinklere bağlı olmadığı için, site yükselme garantisi sağlamamaktayız. Sitenize yapılan tüm kaliteli SEO çalışmaları yükselmenize olumlu katkı sağlar. Backlinkler bu SEO çalışmalarının tamamını oluşturmaz ancak büyük bir bölümünü oluşturur. Bu nedenle sitenizin yükselmesine olumlu katkılar sağlar.

Backlink listelerinin oluşturulması büyük bir özveri ve titizlikle sağlanmaktadır. Manuel ve kaliteli backlink alma, web siteleri için son derece büyük bir öneme sahiptir. Ekibimiz, web sitelerinize faydası olacak en iyi ve en kaliteli siteleri özenle listeleyerek, Backlink alımlarını gerçekleştirmektedir. Böylece siteniz Google ve diğer arama motorları botları tarafından değerli görülecek ve sıralamanız da olumlu etkilenecektir.

Etkili Backlink Paketleri

Neden Instatakipci.com Sitesini Seçmeliyim?

Instatakipci.com sitesi olarak uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını yükseltmek ve işletme hesaplarını ileriye taşımak amacıyla hizmetler sağlamaktaydık. Artık istekleriniz doğrultusunda, profesyonel SEO ekibimizle web sitelerinizin yükselmesi için de müşterilerimize hizmet sağlamakta ve web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarının yükselmesine katkıda bulunmaktayız. Uzman kadromuz, işini büyük bir titizlikle ve özenle sağlamakta ve web sitelerinizin en iyi sonuçları almasını ve hızlı bir şekilde arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. SEO çalışmalarının en önemli bölümünü oluşturan Backlinkler için özel Backlink satışı hizmeti oluşturmakla beraber bu paketleri istediğiniz şekilde sağlama imkanını da sizlere sunduk. Backlink paketlerini isteğinize bağlı olarak, bütçeniz doğrultusunda uzmanlarımız da sizin adınıza belirlemektedir. İhtiyacınız olan tüm kullanışlı seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir öneme sahip olan SEO çalışmaları doğrultusunda kaliteli sitelerden link satın alma, işletme web sitelerine olumlu bir katkı sağlayacak ve organik trafiklerinin artmasını hızlandıracaktır. Instatakipci.com sitesi olarak sizlere güvenilirlik ve kalite garantisi sağlıyoruz. Aksi takdirde para iadeli seçeneklerimiz ile de memnuniyetinizi önemsiyoruz. Merak ettiğiniz her konuda bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz backlink paketlerimizin birçok avantajlı yönü bulunmaktadır.

Kalıcı

 • Uzun vadeli etki
 • Artan değer
 • Yüksek hacim

Kaliteli

 • Yüksek domain değeri
 • Spam niteliği yok
 • Üst düzey analiz

Güvenilir

 • Manuel link inşaası
 • Uzman ekip
 • 7/24 İletişim
Backlink paketleri ve zararlı bağlantılar

Instatakipci.com tarafından sağlanmakta olan Backlink çalışmalarımız, istediğiniz anahtar kelimeleriniz üzerinden yürütülen geri bağlantı hizmetleridir. Hizmetlerimiz içerisinde zararlı bağlantılarınızın ve Anti-SEO çalışmalarınızın gözden geçirilmesi ve sizlere raporlanması bulunmamaktadır. Ancak bu durum zararlı bağlantıların önemli olmadığı anlamına gelmez.

Tüm SEO çalışmaları süresince zararlı bağlantılar sizlere negatif etki yaratabilecektir. Bu nedenle zararlı bağlantıların ve Anti-SEO süreçlerinin devamlı olarak takip edilmesi gerekmektedir. Bir SEO uzmanı tarafından hangi bağlantının zararlı olduğu, hangi linkin reddedilmesi gerektiği tespit edilmelidir. Eğer sizlerin de link inşa süreçlerini konusunda böyle bir hizmete ihtiyacınız var ise backlink satın alma işlemlerinizden sonra SEO paketlerimize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Backlink satın alarak link inşa süreçlerinin hızlandırılması

Link inşası, bir web sitesinin dış SEO çalışmalarının büyük bir bölümünü kapsar. Link otoritesinin güçlendirilmesi, geri bağlantı ve anchor text havuzunun çeşitlendirilmesi ve dengede tutulmasını ifade eder. Yürütülecek olan link inşa süreçleri belli bir zaman diliminde sınırlı kalmadan, dinamik bir şekilde ele alınmalıdır. Özellikle backlink kazanımına önem verilmelidir.

Link inşa süreçlerinin önemi göz önüne alındığı zaman dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Tüm bu önemli kriterler backlink paketleri satın alırken dikkat etmeniz gereken kriterlerdir.

 • URL ve Çapa metin uyumuna dikkat edilmelidir.
 • Rakip analizi yapılmalıdır. (Rakip backlink hizmetimize göz atabilirsiniz.)
 • Zararlı bağlantılar tespit edilmeli ve link reddetmeleri yapılmalıdır.
 • Backlinkler SEO uzmanları tarafından sağlanmalıdır.
 • NoFollow ve DoFollow dengesine özen gösterilmelidir.
 • Organik bir görünüm tercih edilmelidir.

İşte sizler de tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak backlink çalışmalarınızı ve link inşa süreçlerinizi planlayabilirsiniz. Profesyonel bir destek için ise Instatakipci.com üzerinden destek alabilir ve backlink çeşitliliğinizi güvenilir bir şekilde arttırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paketlerimiz dahilinde, siteniz için alınan Backlinkler, sitenize zarar vermez. Profesyonel SEO ekibimiz, hazırlanan Backlink listelerini büyük bir titizlikle ve önemli analizler sonucunda oluşturmaktadırlar.

Talebiniz doğrultusunda Backlink paketlerini, bütçenize uygun bir şekilde SEO uzmanlarımız oluşturabilmektedir. 

SEO uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz, ciddi çalışmalar sonucunda, Backlink datalarını çeşitli analizlerden geçirerek en kaliteli ve en güvenilir dataları ayıklamaktadırlar. 

Backlinkler SEO çalışmalarının önemli bir bölümünü oluştursa da tamamını oluşturmamaktadırlar. Sitenizin yükselmesine katkı sağlayan farklı etkenler de bulunmakla beraber yükselme garantisi sağlayamıyoruz. Ancak alınan Backlinklerin siteniz için olumlu sonuçlar sağlayacağından emin olabilirsiniz. 

Hedef kelimenizin rekabet oranına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Satın alacağınız backlinklerde "Hemen Indexlensin" seçeneğini işaretleyerek backlinklerin daha hızlı yansımasını sağlayabilirsiniz.

Backlink alımı hem program ile hemde manuel olarak yapılmaktadır. Program ile alınan backlinkler hesabınıza fayda sağlamamaktadır. Doğal backlinkler ise Google'ın en sevdiği link çıkışlarıdır.

Link inşa süreçleri dış SEO çalışmalarının bir parçası olarak, web site otoritesi kazandırmak ve sıralama iyileştirmeleri sağlamak için yapılan çalışmalardır. 

Zararlı backlinkler web sitelerine artı değer kazandırmayan, spam nitelikli kalitesiz geri bağlantılardır. Reddetme işlemlerine tabi tutulmalı ve link havuzlarından temizlenmelidir. 

Linklerin bağlı oldukları bağlantı metinlerinin alakasız olması, geri bağlantının zararlı bir bağlantıya dönüşmesi için yeterli bir kriterdir. Çapa metni ile alaksız olarak sağlanan URL'lerin tespit edilmesi ve kaldırılması gerekmektedir. 

Web siteniz için sağlanmış olan geri bağlantıların hemen/hızlı bir şekilde indeks alması tamamen arama motorlarına bağlıdır. Arama motorlarının keşfetme süreçlerine bağlı olarak indeks süreçleri farklılık gösterebilir. 

Backlink paketleri oluşturma esnasında seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerin URL'leriniz ile uyumlu olduğundan emin olunuz. Ayrıca seçtiğiniz link kategorilerinin dengeli olduğundan da emin olmalısınız. Dofollow ve Nofollow link dengenizi göz önünde bulundurarak seçimler yapabilirsiniz. 

Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz tamamen şeffaf bir sürece tabiidir. Satın aldığınız backlinkleriniz tamamlanır tamamlanmaz, kolayca kontrol edebileceğiniz şekilde sizlere rapor şeklinde gönderileceklerdir. 

Bizimle İletişime Geçin

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Backlink Paketleri - Garantili, Kalıcı ve Kaliteli Satın Al
Instatakipci
Backlink paketleri satın al ile web sitenize organik, kalıcı, kaliteli geri bağlantı alabilir ve sitenizi anında yükseltebilirsiniz.
3514
3514
Backlink Paketleri - Garantili, Kalıcı ve Kaliteli Satın Al
6.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri
5 / 5
5 1 Toplam: 1003 Değerlendirme
Bu kadar çok

Bu kadar çok çeşitli hizmet sunmanızı gerçekten takdir ediyorum. Aradığım ve ihtiyacım olan tüm backlink çeşitleri burada mevcut. Backlink paketleri satın alma konusunda bir an bile tereddüt yaşamadım.

5512021-03-29Ümit Karadağ
Ümit Karadağ
Ellerinize sağlık. Benimle

Ellerinize sağlık. Benimle ilgilenen uzman arkadaşlara teşekkür ediyorum. Backlinkler hızlı geldi ve istediğim kalitedeydi.

5512021-03-29Şükrü Ecevit
Şükrü Ecevit
Backlinklerim siteme hızlı

Backlinklerim siteme hızlı bir şekilde yansıdır. Ahrefs üzerinden kontrol ettim çoğu indeks almış.

5512021-03-29Turgut Çavdarlı
Turgut Çavdarlı
Backlink paketlerinden 5

Backlink paketlerinden 5 kere farklı site için satın alıp yaptım. Her alışveriş gerçekten çok iyiydi. Bağlantıların hepsini DR değeri olarak da kontrol ettim. Başarılı ve kaliteli.

5512021-03-29Tutku Sezer
Tutku Sezer
Backlinklerim geldi. Benimle

Backlinklerim geldi. Benimle ilgilenen tüm SEO uzmanı arkadaşlara teşekkür ederim.

5512021-03-29Bedri Karaca
Bedri Karaca
Uzun yıllardır SEO

Uzun yıllardır SEO ile uğraşıyorum. Bu SEO uzmanı olarak backlink almak her zaman zor ve riskli bir süreç olmuştur. Bu zor süreci kolaylaştıran ve kaliteli geri bağlantıları bana sağlayan instatakipci.com'a çok teşekkür ederim.

5512021-03-29Mevlüt Ünsal
Mevlüt Ünsal
20 dofollow ve

20 dofollow ve 15 profil backlink satın aldım. Satın almamdan sonra 3 gün içerisinde bana çok detaylı- tam istediğim gibi- bir rapor gönderildi. Tüm linklerimi tek tek kontrol edebildim. Çok teşekkürler.

5512021-03-29İlhan Durak
İlhan Durak
Backlink paketlerinin bu

Backlink paketlerinin bu şekilde isteklerimiz doğrultusunda oluşturulması gerçekten güzel bir hizmet. İhtiyacım olan çeşitlerde linkleri seçip kolayca satın alabiliyorum.

5512021-03-29Arna Baykal
Arna Baykal
Dofollow backlink arıyordum

Dofollow backlink arıyordum kaç gündür sağolsunlar çok iyi bir data çıkarmışlar hızlı bir şekilde siteme etki etti teşekkür ederim seocu arkadaşlara.

5512020-03-25gülfidan telli
gülfidan telli
Backlink paketlerini satın

Backlink paketlerini satın aldım, edu, gov ve forum olmak üzere çok başarılı bir çalışma oldu backlinkler tamamen manuel alınmış belli teşekkür ederim.

5512020-03-25selim şahinci
selim şahinci
İlk defa bir

İlk defa bir hizmet satın aldım backlinkler hemen index aldı hızlı teslimat ve indexleme için teşekkür ederim.

5512020-03-25Halil Gümüş
Halil Gümüş
Backlink paketlerini 2

Backlink paketlerini 2 kez satın aldım, yüksek dr sitelerden istediğim gibi bir çalışma oldu. Sitemin değeri hızla yükseldi teşekkür ederim çalışma için.

5512020-03-25Enes Kaynar
Enes Kaynar
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek