Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
adet /
% Ucuz
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri-satin-al
Backlink Paketleri Satın Al - Kaliteli, Kalıcı ve Garantili2020-09-22T03:14:53+03:002020-09-22T03:14:53+03:00
https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/kaliteli-backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/backlink-paketleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/etkili-backlink-paketleri.png
Kaliteli Backlink Paketleri

Geri bağlantı olarak da bilinen Backlink, web sitelerinin, arama motorları nazarında statü kazanmak ve güçlü referanslar oluşturarak sıralamalarını yükseltmek amacıyla yapılan işlemler bütünüdür. Kısaca Backlink, bir web sitesinden bir başka web sitesine sağlanan linklerdir. Web siteniz için, kaliteli bir web sitesinden sağladığınız link çıkışları, web sitenizin değerini yükseltecek ve arama motorları sıralamasında önemli bir konuma getirecektir. Buna bağlı olarak da organik trafiğiniz artacaktır.

SEO çalışmalarının çok önemli bir bölümünü oluşturan Backlink işlemleri yalnızca doğru yapıldığında olumlu sonuç sağlamaktadır. Aksi takdirde web siteniz çok fazla olumsuz sonuçlarla karşılaşabilir. Dolayısıyla hangi sitelerden Backlink alınmalı konusu büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesi olarak profesyonel Backlink paketleri hizmeti siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Kaliteli ve özenle hazırlanmış Backlink paketleri ile web sitenizi en üst sıralara çıkarmaya hazır mısınız? Haydi o zaman! Backlink çalışması yaptır ve kaliteli geri bağlantılarla siteni yükselt!

Backlink paketlerinin avantajları çok fazla olmakla birlikte, sağladığı en önemli avantajlardan biri, sitenizin güvenliğidir. Backlink listesi oluştururken, listede yer alan sitelerin, Google veya diğer arama motoru botlarının gözünde güvenilir ve kaliteli siteler olması gerekmektedir. Bu sitelerin tek tek araştırılması ve analizlerinin yapılması, ileride spam olarak algılanmayacak siteler olması gibi birçok faktöre dikkat edilerek, backlink paketleri oluşturulmaktadır. Instatakipci.com sitesi SEO uzmanları tarafından özenle hazırlanan paketler, hiçbir şekilde sitenize zarar vermemekte aksine, sitenizi sıralamada üst sıralara taşımaktadır. Uzmanlarımız, sürekli olarak backlink liste kontrolü sağlayarak kaliteli hizmet sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Arama motorları içerisinde en fazla kullanıcıya sahip olan Google sıralama kriterleri önceden daha dar kapsamlıydı. Ancak, internet aktif kullanıcı sayısının artması ve teknolojik gelişmelerle beraber, Google da sıralama kriterlerini güncellemiş ve geniş bir kriter alanı yaratmıştır. Günümüzde 200’den fazla kritere sahip Google algoritmalarını etkileyen en önemli işlemlerden biri de Backlinkler olmuştur. Bu nedenle büyük bir önem taşımaktadır. Instatakipci.com sitesinin sunduğu Backlink paketlerinin avantajları nelerdir?

  • Instatakipci.com Backlink paketleri, SEO uzmanlarımız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmış, sitenizin sıralamasını yükseltecek önemli listelerden oluşmaktadır.
  • Her web sitesinden geri bağlantı alınmaz. Bu nedenle, backlink paketleri içerisinde yer alan siteler, çeşitli analizlerden geçirilip, değerli sitelerden oluşmaktadır.
  • Kaliteli ve sitenize uygun web sitelerinden alınan Backlinkler hem organik ziyaretçi sayınızı arttırır hem de Google veya diğer arama motorlarının yanında sitenizin sıralamasının yükselmesine olanak tanır.
  • Kaliteli sitelerden Backlink alımı, site güvenilirliğini arttırır.
  • Site, Google botları tarafından daha çok ziyaret edilerek, daha hızlı bir şekilde index almasını sağlar.

Kaliteli sitelerden alınan Backlinkler web siteniz için büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü hem kullanıcıların hem de Google’ın gözünde değerli olan bu sitelerden Backlink aldığınızda, sitenizin güvenilirliği ve kalitesi artar. Aşağıdaki başlığı inceleyerek Backlink satın al işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Backlink Paketleri

Instatakipci.com güvencesiyle sitenize kaliteli Backlink paketleri oluşturma işlemini isteğiniz doğrultusunda hazırlayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Backlink paketleri oluşturma işlemini uzmanlarımız sizin adınıza yapacaklardır. Aşağıdaki adımları izleyerek; yorum, profil, edu, gov Backlinkler de dahil olmak üzere blog, forum gibi çok fazla seçenek üzerinden Backlink paketleri oluşturabilirsiniz.

  1. Web site URL’nizi ilgili alana yazın,
  2. Anahtar kelimelerinizi sağındaki kutucuğa belirtin,
  3. Daha sonra, web siteniz için almak istediğiniz Backlink çeşitlerinden seçimlerinizi yapın ve sayısını belirtin. Örneğin siteniz için ne kadar Profil Backlink listesi oluşturmak istiyorsanız sayıyı yazın. Veya artık DoFollow kadar değerli olan NoFollow Backlink alımlarını da yanındaki kutucuğa miktarını yazarak pakete ekleyebilirsiniz.
  4. Sayıları belirttiğinizde her Backlink çeşidinin yanında fiyatları tarafınıza sunulacaktır. Böylece, en uygun fiyatı belirleyerek işlem yapabilirsiniz.
  5. En son gönderim seçenekleri ile istediğiniz şekilde paket gönderimini belirleyebilirsiniz. Bu kısımda normal gönderim/hızlı gönderim seçenekleri ile sizlere kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca, hızlı index veya doğal süreci seçerek doğal bir şekilde indexleme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Son olarak Pinglensin/pinglenmesin seçeneği ile oldukça kolay ve ücretsiz olarak, kendi Backlink Paketlerinizi istediğiniz doğrultuda hazırlayabilirsiniz.

Backlink fiyatları her seçeneğe özel olarak kutucukta belirtmiş olduğunuz sayılara göre sunulmaktadır. En son paket hazırlama işlemi bittiğinde toplam fiyatı aşağıda görebilirsiniz. Belirtildiği üzere, kalıcı Backlink paketlerini, isteğinize bağlı olarak, sizin adınıza, 23 kişiden oluşan profesyonel SEO ekibimiz de hazırlamaktadırlar.

10
DoFollow Backlink

DoFollow Backlink İle Sitenizi Yükseltin

Hızlı Teslimat ve Ekonomik Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

25,00 ₺
25
DoFollow Backlink

DoFollow Backlink İle Sitenizi Yükseltin

Hızlı Teslimat ve Ekonomik Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

62,50 ₺
50
DoFollow Backlink

DoFollow Backlink İle Sitenizi Yükseltin

Hızlı Teslimat ve Ekonomik Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

125,00 ₺
Daha Fazla
DoFollow Backlink

DoFollow Backlink İle Sitenizi Yükseltin

Hızlı Teslimat ve Ekonomik Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

Backlink paketi aldıktan sonra, alınan Backlinkler, rapor olarak tarafınıza sunulmaktadır. Sitenize sağladığı katkılar ve sitenizin yükselmesi, uzman SEO ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde raporlanmaktadır. İşini, son derece büyük bir titizlikle yapan SEO ekibimiz, Backlink paketleri ile ilgili tüm raporları sizlere şeffaf bir şekilde sunarak açıklamaktadır. Böylece yapılan işlemleri detaylı bir şekilde görmüş olacak ve süreci takip etmiş olacaksınız.

Instatakipci.com ekibi olarak tamamen kaliteli ve güvenilir hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmak adına çalışıyor ve anında ulaşılabilirlik, şeffaflık ve kaliteli hizmet garantisi sağlıyoruz. Çalışma süreçlerimize dahil olmanızı ve yapılan işlemleri detaylı bir şekilde anlamanızı sağlayarak şeffaflığa son derece önem veriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

23 kişiden oluşan profesyonel SEO kadromuz ile kaliteli Backlink listelerinden oluşan paketleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu süreçte, Backlinkler sitenizin Alexa ve Ahrefs sitelerinde otoritesinin artmasını sağlar. Bu otorite artışı da yükselme sağlar. Ancak site yükselişi %100 Backlinklere bağlı olmadığı için, site yükselme garantisi sağlamamaktayız. Sitenize yapılan tüm kaliteli SEO çalışmaları yükselmenize olumlu katkı sağlar. Backlinkler bu SEO çalışmalarının tamamını oluşturmaz ancak büyük bir bölümünü oluşturur. Bu nedenle sitenizin yükselmesine olumlu katkılar sağlar.

Backlink listelerinin oluşturulması büyük bir özveri ve titizlikle sağlanmaktadır. Manuel ve kaliteli backlink alma, web siteleri için son derece büyük bir öneme sahiptir. Ekibimiz, web sitelerinize faydası olacak en iyi ve en kaliteli siteleri özenle listeleyerek, Backlink alımlarını gerçekleştirmektedir. Böylece siteniz Google ve diğer arama motorları botları tarafından değerli görülecek ve sıralamanız da olumlu etkilenecektir.

Etkili Backlink Paketleri

Neden Instatakipci.com Sitesini Seçmeliyim?

Instatakipci.com sitesi olarak uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını yükseltmek ve işletme hesaplarını ileriye taşımak amacıyla hizmetler sağlamaktaydık. Artık, istekleriniz doğrultusunda, profesyonel SEO ekibimizle web sitelerinizin yükselmesi için de müşterilerimize hizmet sağlamakta ve web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarının yükselmesine katkıda bulunmaktayız. Uzman kadromuz, işini büyük bir titizlikle ve özenle sağlamakta ve web sitelerinizin en iyi sonuçları almasını ve hızlı bir şekilde arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. SEO çalışmalarının en önemli bölümünü oluşturan Backlinkler için özel Backlink satışı hizmeti oluşturmakla beraber bu paketleri istediğiniz şekilde sağlama imkanını da sizlere sunduk. Backlink paketlerini isteğinize bağlı olarak, bütçeniz doğrultusunda uzmanlarımız da sizin adınıza belirlemektedir. İhtiyacınız olan tüm kullanışlı seçenekleri sizlere sunmaktayız.

Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir öneme sahip olan SEO çalışmaları doğrultusunda kaliteli sitelerden link satın alma, işletme web sitelerine olumlu bir katkı sağlayacak ve organik trafiklerinin artmasını hızlandıracaktır. Instatakipci.com sitesi olarak sizlere güvenilirlik ve kalite garantisi sağlıyoruz. Aksi takdirde para iadeli seçeneklerimiz ile de memnuniyetinizi önemsiyoruz. Merak ettiğiniz her konuda bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerimiz dahilinde, siteniz için alınan Backlinkler, sitenize zarar vermez. Profesyonel SEO ekibimiz, hazırlanan Backlink listelerini büyük bir titizlikle ve önemli analizler sonucunda oluşturmaktadırlar.

Talebiniz doğrultusunda Backlink paketlerini, bütçenize uygun bir şekilde SEO uzmanlarımız oluşturabilmektedir. 

SEO uzmanlarından oluşan profesyonel ekibimiz, ciddi çalışmalar sonucunda, Backlink datalarını çeşitli analizlerden geçirerek en kaliteli ve en güvenilir dataları ayıklamaktadırlar. 

Backlinkler SEO çalışmalarının önemli bir bölümünü oluştursa da tamamını oluşturmamaktadırlar. Sitenizin yükselmesine katkı sağlayan farklı etkenler de bulunmakla beraber yükselme garantisi sağlayamıyoruz. Ancak alınan Backlinklerin siteniz için olumlu sonuçlar sağlayacağından emin olabilirsiniz. 

Hedef kelimenizin rekabet oranına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Satın alacağınız backlinklerde "Hemen Indexlensin" seçeneğini işaretleyerek backlinklerin daha hızlı yansımasını sağlayabilirsiniz.

Backlink alımı hem program ile hemde manuel olarak yapılmaktadır. Program ile alınan backlinkler hesabınıza fayda sağlamamaktadır. Doğal backlinkler ise Google'ın en sevdiği link çıkışlarıdır.

Bizimle İletişime Geçin
Backlink Paketleri Satın Al - Kaliteli, Kalıcı ve Garantili
Instatakipci
Backlink paketleri satın al ile web sitenize manuel olarak kalıcı, kaliteli geri bağlantı alabilir ve sitenizi yükseltebilirsiniz.
3514
3514
Backlink Paketleri Satın Al - Kaliteli, Kalıcı ve Garantili
0.52020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/backlink-paketleri-satin-al
5 / 5
Toplam: 1003 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
gülfidan telli

Dofollow backlink arıyordum kaç gündür sağolsunlar çok iyi bir data çıkarmışlar hızlı bir şekilde siteme etki etti teşekkür ederim seocu arkadaşlara.

gülfidan telli
selim şahinci

Backlink paketlerini satın aldım, edu, gov ve forum olmak üzere çok başarılı bir çalışma oldu backlinkler tamamen manuel alınmış belli teşekkür ederim.

selim şahinci
Halil Gümüş

İlk defa bir hizmet satın aldım backlinkler hemen index aldı hızlı teslimat ve indexleme için teşekkür ederim.

Halil Gümüş
Enes Kaynar

Backlink paketlerini 2 kez satın aldım, yüksek dr sitelerden istediğim gibi bir çalışma oldu. Sitemin değeri hızla yükseldi teşekkür ederim çalışma için.

Enes Kaynar
Blog Yazılarımız

Churn Analizi Nedir?

Churn Analizi Nedir?

Churn analizi nedir; müşteri kayıp analizi olarak nitelendirilebilen bir dijital pazarlama terimidir. Şirketlerin dijital alanda yaşadıkları müşteri kayıplarını ve site içerisinde olan trafikte olan azalmayı nitelendirmek için kullanılan bir kavramdır. Firmanızın, web sitenizin, sosyal medya hesabınızın kullanıcılar tarafından olan rağbetinin azalmasına ve mevcut üyeleri kaybetmenize odaklanarak, bu kayıpları nasıl kazanıma çevireceğinize odaklanmak için kullanabilirsiniz. Churn […]

İşletme Büyütme Stratejileri: 8 Dijital Pazarlama Stratejisi

İşletme Büyütme Stratejileri: 8 Dijital Pazarlama Stratejisi

İşletmenizi büyütmek için 8 dijital farklı pazarlama stratejisi uygulayabilirsiniz. Böylece dijital alanda daha kurumsal bir görünüm kazanırken buna ek olarak da daha kapsamlı bir şekilde hizmetlerinizi ve ürünlerinizi kullanıcılara aktarabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşma, web sitenizin kurumsallığı, sosyal medya hesaplarınız, SEO çalışmalarınız ve reklam politikalarınız üzerinden oluşturacağımız tavsiyelerimiz ile birlikte siz de artık dijital ortamlarda varlığınızı […]

Tarama Bütçesi (Crawl Budget) Nedir?

Tarama Bütçesi (Crawl Budget) Nedir?

Tarama bütçesi nedir; Google’ın belirli bir web sitesi için ziyaretleri tanımlamak adına oluşturduğu bir sistemdir. Bu sistem Google’ın siteye ya da sayfaya verdiği önem ile doğru orantılı şekilde çalışır. Sistemin çalışma prensibi Google’ın sitenize gönderdiği örümceklerle başlar. Bu sayfaların ne kadar ziyaret edildiği ile ilgili oluşturulan rapora da Tarama Bütçesi yani Crawl Budget ismi verilmektedir. […]