Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
100
Beğeni
7,90 ₺
250
Beğeni
12,40 ₺
500
Beğeni
19,90 ₺
1000
Beğeni
39,90 ₺
2500
Beğeni
94,75 ₺
5000
Beğeni
179,50 ₺
10000
Beğeni
349,00 ₺
25000
Beğeni
747,50 ₺
50000
Beğeni
1.490,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 58 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/begeni/yabanci-gercek
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al2020-02-21T10:50:06+03:002020-02-21T10:50:06+03:00
https://www.instatakipci.com/begeni/yabanci-gercekInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yabanci-gercek-begeni-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yabanci-gercek-begeni-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yabanci-gercek-begeni-satin-al.jpg

Yabancı Gerçek Beğeni ile Global Keşfette Yerinizi Alın

Takipçi ve beğeni satın alma işlemlerinde her zaman akıllara takılan soru işaretlerinden biri Instagram tarafından hesabınızın tehlikeye atılıp atılmayacağı ile ilgilidir. Bot ve gerçek kullanıcılardan oluşan paketlerde bot takipçiler yani sanal hesaplar üzerinden yapılan işlemler zaman zaman hesabınızı tehlikeye sokabilir. Ancak Instagram yabancı gerçek beğeni satın al işlemlerinde kullanılan her kullanıcı gerçek kişilerin hesabı olmaktadır.

Bu sayede hesabınızın kapatılma gibi bir tehlikesi olmayacağını da söyleyebiliriz. Bu sanal beğeniler sadece botlarla üretildiğinden ve gerçek bir anlam veya değere sahip olmadığından, hesabınızı ciddi şekilde tehlikeye atabilirler. Muhtemelen hayal edebileceğiniz gibi Instagram Hizmetlerini ihlal ediyorlar. Instagram, bu hesapları sürekli olarak aradıkları ve sürekli olarak onları yasakladıkları için gerçekten bu hesaplardan hoşlanmıyor ve kapatma eylemine kadar gidebiliyor.

Instagram Beğenileri Ne İşe Yarar?

Ek olarak, takipçilerinizin yüzde kaçının gerçek olduğunu ve nelerin satın alındığını kontrol edebilecek birçok hizmet var. Önemli olan şudur: Bu, hesabınızı ciddi bir tehlikeye sokarken gerçekten sizin için çok katkı yapmaz. Sizlere daha güvenli olması anlamında sunabileceğimiz önerimiz, hedef kitlenizin yani takipçi ve beğeni yapan kullanıcıların iyi bir şekilde manuel beslenmesini sağlamanızdır. Sonuçlar yine daha somut ve anlamlı olacaktır.

Somut olarak gerçek kullanıcılardan destek almak ve hesabınızın kapanma tehlikesini yaşamamak için instagram Türk gerçek beğeni satın al hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şifre istemeden ve sadece 10 – 15 dakikalık bekleme süresinin ardından beğenilerinize kavuşabilirsiniz.

Tek Fotoğraf Yabancı Gerçek Hesap

Beğeni almak herkesin ortak amaçlarından birisidir. Sosyal medyanın çok popüler olması ile beraber bu duygu artık online ortama taşınmıştır. Instagram kullanıcıları, yapmış oldukları çeşitli paylaşımların beğeni aldığını gördükleri zaman çok büyük bir mutluluğa kavuşurlar. Bu durum artık profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü yabancı gerçek beğeni al sayesinde, gerçekleştirilen paylaşımlara beğeni akmakta ve bu sayede hesap sahipleri, fenomenlik yolunda emin adımlar ile ilerlemektedirler. Elbette bunu gerçekleştirmek için satın alma işlemlerini başarılı bir biçimde tamamlamak geliyor. Bu noktada instatakipci.com sitesini kullanabilirsiniz.

50
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

7,90 ₺
100
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

7,90 ₺
250
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

12,40 ₺
Daha Fazla
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni

Yabancı Gerçek Hesaplar ile Beğeni Sayınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Tek Fotoğraf Beğenisi Avantajları Nelerdir?

Çok sık gönderi paylaşmayan kullanıcılar toplu almak yerine tek gönderileri için beğeni hizmeti satın alabilir ve gönderinin etkileşim oranını arttırabilirler. Yabancı gerçek beğeniler, gönderilerinizin global çapta birçok kullanıcıya ulaşmasını ve etkileşim oranınızın artmasını sağlar. Hem gönderilerinize gelen bu beğeni referansları gönderinizi daha güçlü kılacak hem de gerçek beğeni hizmeti olduğundan dolayı hedeflediğiniz organik kitleye kolayca erişebileceksiniz. Bot beğeniler kadar gerçek beğenilerin de önemi son derece büyüktür. Gerçek beğeniler, gönderilerinizi hızlıca keşfete çıkarır ve organik etkileşimler almanızı sağlar. Kısacası gerçek beğeniler, gerçek takipçi sayısında da gözle görülür bir artış sağlar. Instagram beğeni satın al hizmeti ile hesabınıza sağladığınız etkileşimler önemli bir gelişme sağlayacaktır. 

Yabancı gerçek beğeni satın alma gibi bir işlemi yapmak size şu tip fırsatlar sunar;

 • Beğeni satın alma işlemi milliyet üzerinden yapılabilmektedir. Sayfamızda hem Türk hem de yabancı beğenileri, belirlenmiş olan ücretler üzerinden elde etmeniz mümkündür.
 • Yabancı beğeni, çok daha büyük düşünenler için idealdir. Ünlü olmak ve dünyanın birçok yerinden kullanıcının sizi takip etmesini istiyorsanız, yabancı beğeni sayesinde bunu gerçekleştirmeniz mümkündür.
 • Bilindiği üzere Instagram sayfasında keşfet bölümü yer alır. En çok etkileşim alan, en fazla beğeniye sahip fotoğraflar paylaşan birçok hesap burada bulunur. Hem yerel hem de global keşfet bölümü dikkat çeker. Global olan alanda, dünyanın geri kalanına ulaşmak ve insanların ilgisini toplamak, yabancı beğeni satın almanın sunduğu en büyük avantajdır.
 • Böylelikle hedeflerinizi büyütebilir ve farklı dillerdeki hesapların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Gerçek kullanıcılar, insanlardan oluşur. Yani bunlar bot değildir. Dünya üzerindeki çok farklı coğrafyalardan sizi takip ederler. Yapmış oldukları beğeniler her zaman güncelliğini korur. Bu beğenilerin geriye alınması gibi bir durum ise söz konusu olmaz.
 • Bu şekilde satın alınacak olan beğeniler, size şöhretin kapılarını ardına kadar açacaktır.

Tek Fotoğraf İçin Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instagram yabancı fotoğraf beğenisi satın al ile alakalı olarak en alt limit üzerinden hareket etmelisiniz. Satın alma işlemlerinde fotoğraf linkinin olduğu yere, tek bir fotoğrafın linkini yapıştırmak gerekir. Tek bir fotoğrafın popüler olması ve ön plana çıkması her zaman çok daha kolaydır. Bunu hemen fırsata dönüştürebilirsiniz. Ödeme işlemlerini yapmak için 3 değişik yöntemi sunmaktayız. Mesai saatleri kuralına dikkat ederek EFT ile yatırım yapabilir ve ücreti ödeyebilirsiniz. İstediğiniz saatte ödeme gerçekleştirmek istiyorsanız, banka havalesi ve kredi kartı sistemlerini tercih etmeniz mümkündür.

Mevcut ödeme yöntemleri ile güvenli bir biçimde alışveriş yapılabilir. Müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran sitemiz, bu noktada size 6 aylık bir garanti sunmaktadır. İşlemlerin sona ermesinden sonra garanti başlayacaktır.

Bunlara ilave olarak Twitter ve Youtube kanallarınızı iyileştirip büyütebilirsiniz. Mesela Twitter hesabınızdaki gönderiler için Twitter retweet satın alarak onların tekrardan paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Youtube türk bot yorum satın alarak Youtube kanalınıza daha çok kişinin erişmesini sağlayabilirsiniz.

instagram yabancı gerçek beğeni satın al

Nasıl Instagram Beğenisi Satın Alınır?

Instagram dünyasında popüler olmak isteyen binlerce belki de milyonlarca kişi var. Hepsinin birbirinden farklı amaçları bulunmaktadır. Kimisi ürününü geniş kitlelere duyurup marka tanıtımı yapmak isterken kimisi de kendi yeteneklerini sergilemek istemektedir. Tüm bunlar için ise istenen yüksek beğenili ve takipçiye sahip bir hesap. Kendi çabalarınızla uzun süre uğraşsanız bile çok fazla yol alamazsınız. Belli bir seviyeye kadar ilerlersiniz. Ya da rakiplerinizin arasında eriyerek gerileme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu acımasız rekabet ortamında size destek olmak için yanınızdayız. Instagram yabancı gerçek beğeni satın al hizmetimizden faydalanarak amaçlarınıza çok kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Instagram Beğenisi Satın Almak Ne İşe Yarar?

 • Sizi tanımayan insanlar hesabınıza tıkladıklarında bomboş bir manzarayla karşılaşırlarsa, ortamı anında terk ederler. Beğenisi olmayan paylaşımlar, az takipçiye sahip bir hesap… Kimin dikkatini çeker ki? Popüler olmak isteyen fakat henüz olamamış biri olduğunuzu belli ederek puan kaybı yaşarsınız. İnsanlar hesabınızı ziyaret ettiğinde yüksek beğenili paylaşımlarla karşılaşırsa durum değişir. Bu kadar kişi beğeniyorsa, gerçekten kalite var düşüncesi oluşur. Bu da size ekstra takipçi ve yüksek etkileşim olarak geri döner. Gördüğünüz gibi sadece beğeni almakla kalmayıp, çok daha fazlasını elde ediyorsunuz.
 • Yaptığınız paylaşımlarda çok fazla Türk beğeni var. Daha öncesinde bu kitleden beğeni almış olabilirsiniz. Böyle durumlarda yabancı beğeni alarak hedef kitleyi karma hale getirmek çok daha yararlı olacaktır. Böyle olduğunda herkesin gözünde daha evrensel bir görüntüye sahip olmuş olursunuz. Ayrıca unutmayın ki Instagram homojen görüntüleri sevmez. Herhangi bir şüphe uyanmaması adına farklı kitlelerden beğeni olması daha sağlıklı olacaktır.
 • İnsanların gözünde belli bir konuma geldiniz. Peki, ya Instagram uygulamasının gözünde neredesiniz? Beğeni satın almak, etkileşim oranını oldukça yükseltir. Hesap analizleri yapılırken bu durum uygulamanın gözünden kaçmaz. Sizin profesyonel bir hesap olduğunuzu düşünerek, şu anki konumunuza göre daha üst bir seviyeye çıkartır. Bu oran ne kadar çok artarsa, bulunduğunuz konum da o kadar artacaktır. Böylece keşfet bölümünde çıkma olanağına sahip olacaksınız. Burada çıkmak demek, binlerce kişi tarafından paylaşımlarınızın görüntülenmesi anlamına geliyor. Bu da size popüler olma yolunda imkan tanıyacaktır.
 • Popüler bir hesabınız ve beğenileriniz var. Bu durumda beğeni satın almanın gerekli olmadığını düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle mi? Hayır, aksine popüler hesapların attığı adımlara çok daha fazla dikkat etmesi gerekir. En ufak beğeni ya da yorum kaybı takipçiler tarafından dikkat çeker. Ve bu durum olumsuz bir algı oluşmasına neden olur. Bu tür durumların ortaya çıkmaması için, beğeni sayınız düşmeden her geçen gün daha fazlasını hedef olarak koyun. Beğeni satın alarak bu isteğinize kısa sürede emek harcamadan ulaşabilirsiniz.

Aldığım Beğeniler Hesabıma Zarar Verir mi?

Birçok kişi alınan beğeniler hesabıma zarar verirse bir anlamı olmaz düşüncesiyle hizmetlere olumlu bakmıyor. Bu konuda sorun yaşamak istemiyorsanız, güvenilir bir yerden faydalanmanız şart. Bizden aldığınız beğeniler yabancı ve gerçek hesaplardır. Bu hesapların aktiflik durumunu kontrol ettikten sonra istediğiniz sayıdaki beğeniyi gönderiyoruz. Süreç tamamen doğal bir görünüme sahiptir. Hizmet aldığınızı dışarıdan bakan kişiler ya da uygulama hiçbir şekilde anlayamaz. Normal beğeni yapıldığını zannederler. Bu durumda aldığınız beğeniler hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Zarar vermenin aksine beğeni sayınızı arttırdığı için bulunduğunuz konumu bir üst seviyeye taşıyarak katkıda bulunur.

Nasıl Instagram İçin Beğeni Satın Alınır?

 1. Instagram yabancı gerçek beğeni satın alma işlemini yapmak için sitemize gelmeniz gerekiyor.
 2. Sitemizde yer alan Instagram beğeni alanına gelin.
 3. Burada beğeni satın alabileceğiniz farklı kişiler yer alıyor. (Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere 4 hedef kitle bulunmaktadır.) Bu seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz.
 4. Biz yabancı gerçek seçeneği ile devam ediyoruz. Bu bilgileri belirttikten sonra, beğenilerin hesabınıza gönderilmesi için sizden bazı bilgiler istenecek.
 5. Kullanıcı adı ya da fotoğraf linki kısmına, hesabınızda mevcut olan kullanıcı adını ya da hangi paylaşıma beğeni yapılmasını istiyorsanız o paylaşımın linkini yapıştırın.
 6. Beğeni sayısı kısmına ise kaç beğeni yapılmasını istediğinizi belirtin.
 7. Belirttiğiniz beğeni sayısına göre belli bir ücret belirecek. Bu ücreti onaylamanız durumunda, satın alma sürecini tamamlayarak yabancı gerçek beğenilerin gelmesini bekleyebilirsiniz.
 8. İşlem bu kadar! Şimdi arkanıza yaslanın ve beğenilerinizin tadını çıkarın.

instagram yabancı gerçek beğeni

Neden sizi tercih etmeliyim?

 • Uygun fiyat garantisi

Bu tür hizmetler için çok geniş bir fiyat aralığı bulabilirsiniz. Bazıları bütçenizi aşarken bazıları ise oldukça ucuz olabilir. Özellikle en ucuz beğeni satın al gibi reklamlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Burada önemli bir noktaya değinmek istiyoruz. Her kalitenin bir bedeli vardır ve siz bu bedelden daha aşağıya alamazsınız. Daha aşağıya almanız durumunda, kaliteli olup olmadığını tartışmanız gerekiyor. Biz bu süreçte verdiğimiz hizmeti detaylı olarak analiz ederek, bu hizmet karşılığında en uygun hangi aralığın olabileceğine karar verdik. Böylece kaliteli hizmetten faydalanırken, bütçenizi sarsmayan fiyatlarla karşılaşıyorsunuz.

 • Destek garantisi sunma

Bir hizmetten fayda görmek istiyorsanız, desteğin ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yoktur. Karşıda irtibat kuracak birini bulamamanız durumunda sorunlar ortaya çıkabilir. Aklınıza takılan sorular cevapsız kalır. Bunun sonucunda ise alacağınız hizmetten yeteri kadar verim alamazsınız. Gördüğünüz gibi hizmetin kalitesi kadar, bu hizmet sürecinde alacağınız destekte aynı oranda önemlidir. Bunun bilincinde olarak, sınırsız destek imkanı sunuyoruz. Her an, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Sadece satın alma sürecinde destek vermenin yeterli olmayacağını düşündük. Bu nedenle hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrasında bile her an yanınızdayız.

 • Güvenilirlik

Kaliteli bir hizmetin olmazsa olmazı güvenilir olmaktır. Bu kapsamda geniş güvenlik önlemleri aldık. Sitemizde yer alan SSL sertifikası sayesinde, alışveriş anında özel bilgileriniz başka kişiler tarafından görüntülenmez. Herhangi bir cihaza kaydedilmez. Böylece gizli bilgilerim başkaları tarafından öğrenilir mi sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Kolaylık olması amacıyla farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Instagram beğeni satın alma işlemini kredi kartı, havale ya da EFT seçenekleri ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gizlilik garantisi

Özel bilgilerinizin başkaları tarafından öğrenilmesi hiç hoş olmayacaktır. Özellikle beğeni satın alma gibi etkileşim düzeyini arttıran hizmetlerde risk daha fazladır. Bu durumun başkaları tarafından öğrenilmesi hesabınıza zarar verebilir. Bu tür sorunlar yaşamamak adına beğeni satın almak istemeyebilirsiniz. Burada mesele beğeni almamak değil, güvenilir yerden almak. Bizden aldığınız beğeniler ya da bizimle paylaştığınız herhangi bir bilgi hiçbir şekilde diğer kişilerle paylaşılmaz. İki taraf arasında kaldığı için risk durumu ortaya çıkmaz. Böyle bir şüpheniz varsa gizliliği üst düzeyde tuttuğumuz noktasında garanti veriyoruz. İçiniz rahat bir şekilde bizden destek alabilirsiniz.

Instagram dünyasında belli bir seviyeye gelmek son derece zor. Bu rekabet ortamında kendi çabalarınızla bir yere gelmek neredeyse imkansıza yakın. Bu nedenle destek almanız, hesabınızın geleceği için oldukça akıllıca bir davranış. Beğeni satın alarak belli bir seviyeye kadar gelebilirsiniz. Ancak beğenilerinizi süslemeniz size daha fazla yarar sağlar. Bunun için Instagram yorum satın al hizmetimize de göz atmanız faydalı olacaktır.

Sitemiz üzerinden sağladığımız takipçi hizmetlerine de göz atabilir ve güvenle Instagram takipçi satın almaya başlayabilirsiniz.

instagram beğeni satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram'da keşfette yer almak için beğeni, takipçi ve yorum etkileşimlerinizin yüksek olması gerekmektedir. Instagram Beğeni hizmetimizi kullanarak keşfette kendinize yer bulabilir ve daha popüler bir hesap haline gelebilirsiniz.

Satın aldığınız Instagram beğenilerinin silinme riski yoktur. Sitemizde bulunan tüm ürünler garantilidir.

Instagram Yabancı Gerçek Beğeni hizmetini instagram kullanıcı adınızı ya da beğeni satın alacağınız fotoğraf linki yazarak daha sonra ise satın alacağınız beğeni adedini girerek satın alma hizmetini güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram yabancı gerçek beğeni hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Instagram yabancı gerçek beğeni hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için kullanıcı şifresi alınmamaktadır.

Instagram beğenileri sizlere gönderilmeden önce test edilip, denenmektedir. Güvenilir yazılımlar aracılığı ile hesabınıza organik olarak iletilmekte ve hiçbir zarar vermemektedir.

Instagram Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
Instatakipci
Instagram paylaşımlarınız az beğeni alıyor ise yabancı gerçek beğeni satın alma işlemini hemen gerçekleştirerek daha fazla kişiye ulaşın.
25
25
Instagram Yabancı Gerçek Beğeni Satın Al
7.92020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/begeni/yabanci-gercek
5 / 5
Toplam: 58 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Sena Demir

Müşteri hizmetleri 24 saat online cidden çok iyi bir sistem kurmuşsunuz tebrik ederim.