Instagram ünlüler

50 Cent Instagram Paylaşımıyla Kafaları Karıştırdı

2003 yılında çıkardığı albümleriyle bir anda dünya genelinde bir üne kavuşan Curtis Jackson, bu andan itibaren 50 Cent olarak nam sallamayı başarmıştı. Dünyanın birçok yerinde devasa turneler düzenleyen ünlü rapçi bir süredir ise sessiz kalmayı tercih etmişti. Çok fazla yeni çalışmalar yapmayan ünlü şarkıcı bir süredir başka sektörlerde de şansını denemeye başlamıştı. Fakat ünlü şarkıcı yeni atıldığı işlerde ne yazık ki istediği başarıyı elde demedi. Geçen hafta içerisinde iflas ettiğini de duyuran ünlü şarkıcı mahkemeye de bu yönde beyanda bulundu.

İflas ettiği ve milyonlarca dolar borcu olduğu söylenen başarılı isim bu iddiaların resmileşmesinden sonra ise ilginç Instagram paylaşımları yapmaya başladı. Lüks evinde paylaşımlar yapan Curtis Jackson tüm paylaşımlarından dolarları kullandı. Binlerce dolarla poz veren ünlü isim bu paralara rağmen iflas etti mi yoksa başka bir yöntem mi deniyor bilinmiyor. Zira bu paylaşımların mahkeme sürecinde kanıt olarak kullanılması gündemde. Fakat 50 Cent bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Resmi olmayan rakamlara göre 28 milyon dolar gibi bir borcu olduğu söylenen ünlü şarkıcı bu konuda da sessiz kalmaya devam ediyor. Sadece Instagram paylaşımlarından bile hala zengin olduğu net bir şekilde anlaşılan 50 Cent’in neden iflas bildirimi yaptığı da merak konusu oldu. İflas için dava sürecinin ise kısa bir süre içerisinde başlayacağı belirtiliyor.

50 Cent Instagram Paylaşımıyla Kafaları Karıştırdı
4.5 (89.65%) 400 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram İOS Sorunu İçin Güncelleme Yayınladı başlıklı makalemizde Instagram İOS, Instagram İOS 7.7 çökme ve Instagram İOS Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sibel Can Mutlu Kaya Cevabını Instagram hesabından Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir