50 Cent Instagram Paylaşımı İle Olay Oldu

instagram takipçi satın al instatakipci

Yaptığı hit şarkılarla dünyaca ünlü bir isim halin gelmeyi başaran başarılı rap yıldızı 50 Cent Istagram paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Uzun süredir yeni bir çalışma yapmayan ve müzik piyasasında eskisi kadar ilgi görmeyen ünlü isim yeni işlere atılmıştı. Ticaret alanında birçok işletme kurmaya hazırlanan dünyaca ünlü rap yıldızının bir hayli zor durumda olduğu ve işleri de batırdığı yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştı.

Ortaya atılan bu iddiaları yalanlamak isteyen ünlü isim ise Instagram hesabından paralarıyla çektirilmiş fotoğraflarını paylaşmış ve kısa sürede bu paylaşımlarıyla sosyal medyanın en ünlü isimlerinden biri haline gelmişti. Yaptığı tüm bu paylaşımlarıyla görgüsüz olarak nitelendirilen isim bu paylaşımlarla ise yeniş bir akım başlattı. Gelen tepkilere rağmen paralarıyla beraber fotoğraf paylaşmaya devam eden rap yıldızı artık para ile yazı yazmaya başladı. İlk etapta kulağa oldukça ilginç gelen bu ifade aslında tam olarak gerçek. Kendisini eleştiren isimlere karşı böyle bir yöntem bulan ünlü isim kendi ve arkadaşlarının ya da istediği her hangi birinin ismini dolarlarla yazarak Instagram hesabından paylaşıyor. Tüm bu paylaşımlarıyla tepkilerin hedefi haline gelse de geri adım atmayan isim hakkında Instagram’a şikâyetler bile yapılmaya başladı. 50 Cent ise geri adım atmamakta kararlı.

2003 yılında çıkardığı albümleriyle bir anda dünya genelinde bir üne kavuşan Curtis Jackson, bu andan itibaren 50 Cent olarak nam sallamayı başarmıştı. Dünyanın birçok yerinde devasa turneler düzenleyen ünlü rapçi bir süredir ise sessiz kalmayı tercih etmişti. Çok fazla yeni çalışmalar yapmayan ünlü şarkıcı bir süredir başka sektörlerde de şansını denemeye başlamıştı. Fakat ünlü şarkıcı yeni atıldığı işlerde ne yazık ki istediği başarıyı elde demedi. Geçen hafta içerisinde iflas ettiğini de duyuran ünlü şarkıcı mahkemeye de bu yönde beyanda bulundu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

İflas Ettiğini ve Milyonlarca Borcu Olduğunu Söyledi

İflas ettiği ve milyonlarca dolar borcu olduğu söylenen başarılı isim bu iddiaların resmileşmesinden sonra ise ilginç Instagram paylaşımları yapmaya başladı. Lüks evinde paylaşımlar yapan Curtis Jackson tüm paylaşımlarından dolarları kullandı. Binlerce dolarla poz veren ünlü isim bu paralara rağmen iflas etti mi yoksa başka bir yöntem mi deniyor bilinmiyor. Zira bu paylaşımların mahkeme sürecinde kanıt olarak kullanılması gündemde. Fakat 50 Cent bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Resmi olmayan rakamlara göre 28 milyon dolar gibi bir borcu olduğu söylenen ünlü şarkıcı bu konuda da sessiz kalmaya devam ediyor. Sadece Instagram paylaşımlarından bile hala zengin olduğu net bir şekilde anlaşılan 50 Cent’in neden iflas bildirimi yaptığı da merak konusu oldu. İflas için dava sürecinin ise kısa bir süre içerisinde başlayacağı belirtiliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/begeni

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
50 Cent Instagram Paylaşımı İle Olay Oldu
4.5 (89.54%) 415 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir