Acun Ilıcalı Instagram

Acun Ilıcalı’dan Survıvor Yarışmasından İlk Paylaşım Geldi

Uzunca bir süre aradan sonra ekranların fenomen yarışması Survıvor yeni yarışmacı kadrosuyla yeniden ekranlara dönüyor. Aldığı beğeni rakamlarıyla fenomen haline gelen yarışma henüz yayınlanmadan ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Gerek yarışmaya katılacak olan kadronun açıklanması gerekse de ünlüler takımında yer alacak olan isimler yarışmaya duyulan ilginin iyiden iyiye artmasına neden olmuştu. Bununla beraber yarışmanın ilk görüntüleri de gelmeye başladı. Survıvor hakkında sürekli paylaşımlar yapan Acun Ilıcalı yarışmanın ilk anlarından görüntüleri de Instagram hesabından paylaştı.

İlk olarak takım karolarını paylaşan ünlü isim son Instagram paylaşımında ise ilk yarışa çıkan takımları paylaştı. Ünlüler ve gönüllüler takımının tam kadro yer aldığı paylaşımdan sonra birçok mesaj alan Acun Ilıcalı henüz yarışma hakkında detay vermedi. Yarın akşam yayın hayatına başlayacak olan Survıvor yarışmasının yeni kurallarının neler olacağı ise merak konusu oldu. Zira henüz bu konuda Acun Ilıcalı detay vermemekle beraber yarışmanın ilk bölümünde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını söyledi. Tüm bunlarla beraber büyük merakla beklenen yarışmanın eskisi bir etki yaratabilip yaratamayacağı da merakla bekleniyor. Zira bir önceki sezon yayın döneminde Survıvor yarışması ekranlara adeta ambargo koymuş ve uzunca bir süre reyting sıralamasında birinciliği elinde tutmayı başarmıştı.

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survıvor yarışması son zamanlarda adeta ekranları domine etmeye başladı. Haftanın 5 günü yayında olmasına karşın reyting sıralamasından ilk 2 sıradan geriye düşmeyen Survıvor 2016’da yaşanan gelişmelerde hem sosyal medyada hem de yazılı basında uzunca bir süre konuşulur oldu. Bu bağlamda Acun Ilıcalı’da seyircilerin merak ettikleri konular hakkında doğru bilgi verebilmek için yeni bir uygulamaya gitme karar almıştı. Geçtiğimiz seneden beri uygulanan yeni yöntemde Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram hesabına seyirciler mesaj göndererek sorularını iletmeye başladı. Ünlü isim ise direk olarak sorulara kendisi zaman buldukça cevap yayınlıyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Android Güncellemesi Geldi

Geçtiğimiz günlerde de gelen bir soru üzerine Acun Ilıcalı hem yarışmadan hem de sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Oyunların bazı bölümlerinden atlama olduğunu belirten ve acaba oyunlara müdahale mi var sorusunu akla getiren bir takipçiye Acun Ilıcalı video ile cevap verdi. Yattara’nın oyunda yer aldığı bölümün montajlandığı iddiası üzerine Acun Ilıcalı Instagram hesabından videonun tam halini yayınladı. Bununla beraber görüntülerin ekrana geçerilirken süre tasarrufu için gereksiz uzatmaların montajla atıldığını belirten Acun Ilıcalı, paylaşımıyla beğeni topladı. Ünlü ismin aynı şekilde gelen sorulara ise Instagram hesabından cevap vermeye devam edeceği belirtildi. Zira hem yarışmaya hem de Instagram üzerinden soru uygulamasına ilginin oldukça fazla olduğunu söylemek gerekiyor.

Acun Ilıcalı’dan Survıvor Yarışmasından İlk Paylaşım Geldi
4.5 (89.89%) 459 votes

Bir önceki yazımız olan Mustafa Ceceli Yeni Single Müjdesini Instagram Hesabından Verdi başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Mustafa Ceceli hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir