Rising Star jüri

Acun Ilıcalı Yeni Yarışmasında Son Jüri Üyesini Açıkladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

İlk başlarda spiker olarak  başlayan Acun Ilıcalı kariyerini yaptığı programlarla bir anda zirveye taşıdı. Şimdilerde artık kendi programlarını da kendi kanalında yayınlamaya başladı. TV8 kanalını satın alan ve kanalı satın aldığı andan itibaren birçok farklı programa imza atan Acun Ilıcalı özellikle Survıvor ile televizyon tarihinin rekoruna da imza atmıştı. Survıvor yarışmasının bitmesiyle ve yaz sezonunun gelmesiyle beraber ise Acun Ilıcalı yeni televizyon projelerine adım atmaya başladı. Bu bağlamda ünlü ismin ilk tercih ettiği program ise yurt dışında büyük beğeni kazanmış olan Rising Star oldu.

Şimdiden programın hazırlıklarına başlayan ünlü televizyoncu, jüri üyelerini de belirlemeye başladı. İlk açıklamalarda ilk iki jüri üyesinin Demet Akalın ve Mustafa Sandal olduğunu duyurulmuştu. Şimdi ise son jüri üyesi Instagram paylaşımıyla ortaya çıktı. Ortaya çıkan paylaşımda ise Acun Ilıcalı’nın son tercihinin Gülben Ergen olduğu ortaya çıktı. Yaptıkları görüşmeden kareleri Instagram sayfasından paylaşan Gülben Ergen, artık yeni jüri üyesi olduğunu da ortaya koymuş oldu. Yarışmanın ne zaman başlayacağı ise şimdiden merak ediliyor. Zira henüz net bir tarihin de verilmediği biliniyor. Format konusunda da Acun Ilıcalı’nın açıklama yapması bekleniyor. Eğer bir değişiklik olmazsa yarışmanın jüri üyeleri de sosyal medyada şimdiden konuşulmaya başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Acun Ilıcalı Yeni Yarışmasında Son Jüri Üyesini Açıkladı
4.4 (88.48%) 151 votes

Bir önceki yazımız olan Ayşenur Balcı Instagram Paylaşımı Olay Oldu başlıklı makalemizde Ayşenur Balcı, Ayşenur Balcı çıplak poz verdi ve Ayşenur Balcı Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Asena Erkin Instagram Hesabını Kapatması Gündeme Oturdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir