Instagram ünlüler

Adnan Okar’ın Kediciği Instagram’ı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Her ne kadar bir din programı olarak bilinse de Adnan Okar tarafından sunulan sohbet programı benzerlerinden epey farklı bir yere sahip. Zira programda standart konuların konuşulmasının yanı sıra en çok dikkat çeken şey Adnan Okar’a programda eşlik eden kedicikleri. Hemen her programda başka bir olay ile gündeme gelen kedicikler cesur giyim tarzları ve farklı fiziksel özellikleriyle de gündemden düşmek bilmiyor. Özellikle Instagram paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan kediciklerden Gülşah Güçyetmez yaptığı son Instagram paylaşımıyla bir kez daha gündeme oturmayı başardı. Neredeyse paylaşımlarıyla fenomen haline gelen isim bu kez de dünyaca ünlü isim Marilyn Moroe’yi taklit etti.

Cesur kıyafeti ve makyajıyla dikkat çeken isim hem Adnan Okar’ın yayınında hem de Instagram hesabından fotoğrafları paylaşan ünlü isim sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin bu paylaşımına kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni aldı. Gelen beğenilere karşın söz konusu paylaşımı aşırı açık bulan ve eleştiren birçok kullanıcı da mesajlarını iletmekten geri kalmadı. Konu hakkında Adnan Okar ve Gülşah Güçyetmez ise her hangi bir açıklama yapmadı. Zira paylaşımlar hakkında açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu. Paylaşımlara epey ciddi sayılarda eleştiriler ve şikayet yorumları geldiğini de söylemek gerek.

Adnan Okar’ın Kediciği Instagram’ı Salladı
4.5 (90.64%) 453 votes

Bir önceki yazımız olan Creative Labs Uygulaması Artık Son Buluyor başlıklı makalemizde Creative Labs, Creative Labs Facebook ve Creative Labs son buldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Etiket Kaldırma Nasıl Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Adnan Okar’ın Kediciği Instagram’ı Salladı” üzerine bir düşünce

  1. Hakan ÇETİN

    Şu an salladılar kedicikleri, kedicik mi kaldı. Geç bile kalındı adam ilk çıktığında vuracaktınız kafasına. Kediciklerin hepsi toplansın.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir