Adnan Oktar Kedicikleri Instagram’ı Salladı

Adnan Oktar Kedicikleri Instagram’ı Salladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Her ne kadar bir din programı olarak bilinse de Adnan Oktar kedicikleri tarafından sunulan sohbet programı benzerlerinden epey farklı bir yere sahip. Zira programda standart konuların konuşulmasının yanı sıra en çok dikkat çeken şey Adnan Oktar’a programda eşlik eden kedicikleri. Hemen her programda başka bir olay ile gündeme gelen kedicikler cesur giyim tarzları ve farklı fiziksel özellikleriyle de gündemden düşmek bilmiyor. Özellikle Instagram paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan kediciklerden Gülşah Güçyetmez yaptığı son Instagram paylaşımıyla bir kez daha gündeme oturmayı başardı. Neredeyse paylaşımlarıyla fenomen haline gelen isim bu kez de dünyaca ünlü isim Marilyn Moroe’yi taklit etti.

Cesur kıyafeti ve makyajıyla dikkat çeken isim hem Adnan Oktar kedicikleri yayınında hem de Instagram hesabından fotoğrafları paylaşan ünlü isim sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin bu paylaşımına kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni aldı. Gelen beğenilere karşın söz konusu paylaşımı aşırı açık bulan ve eleştiren birçok kullanıcı da mesajlarını iletmekten geri kalmadı. Konu hakkında Adnan Oktar ve Gülşah Güçyetmez ise her hangi bir açıklama yapmadı. Zira paylaşımlar hakkında açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu. Paylaşımlara epey ciddi sayılarda eleştiriler ve şikayet yorumları geldiğini de söylemek gerek.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Adnan Oktar Kedicikleri Instagram’ı Salladı
4.5 (90.64%) 453 vote[s]

  1. Hakan ÇETİN

    Şu an salladılar kedicikleri, kedicik mi kaldı. Geç bile kalındı adam ilk çıktığında vuracaktınız kafasına. Kediciklerin hepsi toplansın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir