Instgaram ünlüler

Adriana Lima Paylaşımı İle Türk Kullanıcılarını Şaşırttı

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Adriana Lima son zamanlarda Türkiye’ye yakınlığı ile gündeme geliyor. Özellikle son dönemde güzel mankenin Acun Ilıcalı aşk yaşadığı iddialarının da gündeme gelmesi Adriana Lima’nın da iyice Türkler tarafından takip edilmesine neden olmaya başlamıştı. Artık nerdeyse Adriana’nın ikinci evim demeye başladığı ülkemiz için de ünlü yıldız paylaşımlar yapmaya da başladı. Son yapılan paylaşım ise Adriana Lima’nın ne kadar çok Türklerden etkilenmeye başladığını gözler önüne serdi.

Söz konusu paylaşımda Adriana Lima Türkiye’ye özgü bir köpek olan kangalın resimlerini paylaştı. İlginç olan ise paylaşılan kangal resimlerinin Adriana Lima’nın kendi köpeği olmasıydı. Adriana Lima konu ile ilgili gelen sorulara köpeğin kendisine Türkiye’den hediye edildiğini dile getirdi. Oldukça sevilen ve görünüşü ile de saf bir kangal olduğu anlaşılan köpek için Adriana Lima bir Instagram hesabı bile açmış. Durumu gören Türk kullanıcılar ise Adriana Lima’ya mesaj yağdırmaya başladı. İyiden iyiye Türklerden etkilendiği görülen güzel mankenin İstanbul’dan ev alma ya da İstanbul’u sürekli ziyaret etme gibi hedeflerinin de olduğu dile getirilmeye başlandı. Adriana Lima ise konu ile ilgili olarak her hangi bir açıklama da bulunmadı. Güzel mankenin ise tekrar ne zaman Türkiye’ye geleceği merak konusu olmaya başladı.

Adriana Lima Paylaşımı İle Türk Kullanıcılarını Şaşırttı
4.5 (90.27%) 296 votes

Bir önceki yazımız olan Horon Oynayan Yunus Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Dans Eden Yunus, Gökhan Uzunali Instagram ve Instagram'ı sallayan Yunus hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ebru Polat Nişan Yüzüğünü Attı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir