Instagram ünlüler

Ajda Pekkan Youtube Kanalı Açtı

İlerleyen yaşına rağmen bir türlü yaşlanmayan ve fiziği ile büyük beğeni toplayan Ajda Pekkan, son yıllarda yaptığı hit şarkılarla da gündemde kalmayı başarıyor. Yaptığı şarkılar ve yaşlanmayan güzelliğiyle sosyal medyada da ilgi odağı olmayı başaran ünlü isim yeni atılımlara da imza atmaya başladı. Zira ünlü isim bu kez çok farklı bir alanda adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Ünlü ismin bu kez atıldığı alan ise sosyal medya. Zira daha önce birçok klip ve şarkı yayınlaymış olan isim artık kendi kanalından tüm çalışmalarını yayınlamaya devam edecek. Bunun için resmi bir Youtube kanalı açan ve tüm işlerini buradan paylaşacak olan ünlü isim haberi ise Instagram hesabından verdi.

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımında “Artık benim de bir kanalım var. Bundan böyle çalışmalarımı ilk önce kendi Youtube kanalımda paylaşacağım” ifadelerini ile takipçilerine haber veren Ajda Pekkan böylece artık resmi bir kanal oluşturdu. Açtığı kanalının adresini de paylaşan ünlü isim çalışmalarını buradan yürüteceğinin de haberini vermiş oldu. Ajda Pekkan’ın bu şekilde sosyal medyayı daha aktif kullanması beğeni toplarken, ünlü ismin bu konuda yeni projeleri olup olmadığı da merak edilir hale geldi. Zira sosyal medyanın etkisinin ne kadar fazla olduğunu düşünürsek ünlü ismin bu alanda çalışmalarını tanıtması oldukça etkili olacak yorumunu yapabiliriz.

Ajda Pekkan Youtube Kanalı Açtı
4.4 (88.06%) 129 votes

Bir önceki yazımız olan InstaAgent Kullanıcılara Kötü Haber başlıklı makalemizde InstaAgent, InstaAgent kullanımı ve Instagram InstaAgent hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Özge Ulusoy Instagram Hesabı Adresi 2018
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir