Akbank

Akbank

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından bir diğeri de şüphesiz ki Akbank’tır. Bu da Akbank şubeleri hakkında en çok sorulan sorulardan birinin Akbank çalışma saatleri olmasını sağlamaktadır. Bunu düşünerek sizler için harika bir yazı kaleme aldık, bu yazımızda Akbank mesai saatleri, Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank iletişim numaralarına dair her şeyi sizlere aktaracağız. Eğer bu konulardan biri ile alakalı merak ettiğiniz bir detay var ise, lütfen yazımızı okumaya sabırla devam ediniz. Bu yazımızda Akbank’a dair çok ama çok şey öğreneceksiniz.

Dilerseniz lafı uzatmadan hemen konuya giriş yapalım, Akbank şubelerinin çalışma saatleri nedir? Akbank şubeleri saat kaçta açılıyor ve Akbank şubeleri saat kaçta kapanıyor? (Vikipedi)

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank şubelerini ziyaret ederek halletmeniz gereken bir bankacılık işlemi olduğunu düşünüyor iseniz, size aşağıda belirtmiş olduğumuz saat aralıklarında Akbank şubelerini ziyaret ederek her türlü bankacılık işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Akbank bir banka kurumu olduğu için diğer çoğu bankada olduğu gibi Akbank’ta da öğle tatili uygulaması bulunduğunu belirtmek isteriz. Bu öğle tatili ise hafta içi her gün 12:30 ve 13:30 saatleri aralığında yapılmaktadır. Yani Akbank şubelerinde halletmeniz gereken bir bankacılık işlemi var ise, bu saat aralıklarından önce veya sonra Akbank şubelerini ziyaret etmelisiniz.

Peki Akbank çalışma saatleri nedir?

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı
akbank çalışma saatleri

Akbank Müşteri Hizmetleri

Eğer Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek halletmeniz gereken bir işlem olduğunu düşünüyor iseniz, bunu Akbank iletişim numaraları sayesinde yapabileceğinizi size gönül rahatlığıyla belirtmek isteriz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda size belirtmiş olduğumuz iletişim numarasını aramak ve gerekli yönlendirmelerden sonra müşteri danışmanları ile iletişime geçmektir. Bunun dışında Akbank’ın internet bankacılığı ve mobil bankacılık konusunda da çok gelişmiş bir banka olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Akbank internet sitesinden ve mobil uygulamasından da çoğu bankacılık işleminizi halledebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 25 25

Çalışma saatleri yazılarımız ile merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Akbank Nedir?

Akbank, ülkemizde hizmet vermekte olan ve Türkiye menşeiili, bankacılık sektöründe hizmetler sunan finans kuruluşudur. Ülkemizde kurulan ve gelişien Akbank yurtdışında da bazı bölgelerde şubeler açmaya başlamıştır.

Mesai Saatleri Dışında Akbank Bankacılık İşlemleri Yapabilir Miyim?

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren tüm şirketler hafta içi mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Bununla birlikte gelişen teknoloji sayesinde ATM ve Mobil Bankacılık aracılığıyla kısmi banka işlemleri mesai saatleri dışında yapılabilir.

Akbank Açılımı Nedir?

Akbank, kurulduğu bölgede ki pamuk işçilerine finansman sağlamak amacıyla kuruldu. Kurulduğu bölge olan Adana ve Kayseri illerinin baş harflerini alarak Akbank ismi ile markasını güçlendirdi ve tanınır hale getirdi. Ayrıca ‘Ak’ kelimesi burada ‘beyaz’ anlamında da ‘Pamuk’u temsil etmektedir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir