Akıllı telefonlarda lens

Akıllı Telefonların Ek Lensleri İle Instagram Deneyimi Değişmeye Başladı

Akıllı telefon teknolojileri son dönemde bir hayli değişmeye başladı. Akıllı telefonların ek lensleri ile Instagram fotoğraf kaliteleri yükseldi. Zaten gelişmiş bir teknoloji ürünü olan akıllı telefonların yaşanan gelişmelerle beraber artık yeni nesil akıllı telefonlar olarak sınıflandırıldığını da söylemek gerekiyor. Özellikle bu alanda en büyük temsilciler olarak gösterilen Apple. Samsung gibi dev firmaların akıllı telefonlarında kullandıkları teknolojiler hemen her geçen gün biraz daha gelişmeye devam ediyor. Bu bağlamda son olarak akıllı telefonların kamera, lens, sanal gerçeklik konularında oldukça başarılı olduğu ve son dönemde bu alanda yeni gelişmeler yaşandığı da biliniyor.

Yaşanan bu gelişmelerle beraber artık akıllı telefonlara ekstra bir aksesuar olarak kullanılabilen taşınır lensleri de görmeye başladık. Fotoğraf çekimlerini bir hayli değiştiren lensler sayesinde fotoğraf paylaşım platformlarında da çok daha profesyonel çekimler görebiliyoruz. Neredeyse profesyonel kameralar kadar çekim yapabilmenize olanak sağlayan lensler için Instagram’da özel oluşturulmuş fotoğraf paylaşım sayfaları olduğunu da biliyoruz. Balıkgözü, 4K, 360 derece çekim özellikleri kullanılarak çekilmiş olan fotoğrafların özellikle Instagram ortamında paylaşılma oranları ise bir hayli artmaya başladı. Bunun için özel oluşturulmuş sayfalar bir yana dursun kullanıcılar artık Instagram’da daha kaliteli fotoğraflar paylaşarak daha fazla takipçi çekebilmek için akıllı telefonların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olarak dikkat çeken lensleri kullandığını da görebiliyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al

Akıllı Telefonların Ek Lensleri İle Instagram Deneyimi Değişmeye Başladı
4.4 (88.57%) 21 votes

Bir önceki yazımız olan Johnny Depp Instagram Mesajı başlıklı makalemizde Johnny Depp, Johnny Depp Instagram ve Lily-Rose hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  BTK Yayın Yasağı Önemli Açıklama
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir