Instagram ünlü payalaşımları

Alex Bir Türlü Fenerbahçe’yi Unutamıyor

Ülkemizde en uzun süre forma giyen yabancı futbolculardan biri olan Alex, bir türlü eski takımı Fenerbahçe’yi unutamıyor. Taraftarlarla büyük bir bağ kurmuş olan futbolcunun bildiğiniz gibi heykeli bile dikilmiş fakat yönetimle hiç iyi olmayan bir şekilde ayrılmıştı. Bu durumdan oldukça rahatsız olan ve sürekli geri dönüş sinyalleri veren Alex, yaptığı paylaşımlarda da ne derece büyük özlem duyduğunu dile getiriyor. En son derbi ve Galatasaray’a atıfta bulunan Alex, paylaşımları ile büyük tepki çekmişti. Özellikle Galatasaraylı taraftarlar yıldız futbolcuya ağır tepkiler vermişti. Bu durum bile Alex’in paylaşımlarını durdurmasına yetmedi.

Kısa süre önce yeniden eski takımı ile ilgili paylaşım yapan Alex taraftarlardan da yine büyük bir beğeni topladı. Oynadığı dönemde yer alan kadroyu Instagram üzerinden paylaşan ve bu kadroyu çok özlediğini ifade eden Alex takipçilerinden de destek almayı başardı. Her fırsatta Türkiye özlemini dile getiren yıldız oyuncunun bu tarz paylaşımlar yapması ise akıllara acaba Fenerbahçe’ye geri mi dönmek istiyor? Sorularını da getirdi. Bu konu hakkında bir açıklama yapılmazken birçok kişinin ortak kanısı ise Aziz Yıldırım olduğu sürece Alex’in eski takımına dönemeyecek olması. Bununla birlikte futbol yaşamında da sonlara gelmiş olan Alex, belki ilerleyen dönemlerde eski takımına başka şekilde geri dönebilir. Yapılan paylaşımlardan bunu anlamak hiç de zor değil.

Alex Bir Türlü Fenerbahçe’yi Unutamıyor
4.5 (90.36%) 249 votes

Bir önceki yazımız olan Liam Martin Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlü isimler ve Liam Martin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Alex Instagram Paylaşımıyla Teröre Lanet Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Alex Bir Türlü Fenerbahçe’yi Unutamıyor” üzerine bir düşünce

  1. İsmail SEMİZ

    Alex bizi unutmadı ama bizde onu unutmadık. Nerede o alexli günler. Bitirdin bizi Fenevbahce yeter artık. Şampiyon olacaksan ol.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir