Alex Fenerbahçe ’yi Unutamıyor

Alex Fenerbahçe ’yi Unutamıyor

instagram takipçi satın al instatakipci

Ülkemizde en uzun süre forma giyen yabancı futbolculardan biri olan Alex Fenerbahçe ’ yi bir türlü unutamıyor. Taraftarlarla büyük bir bağ kurmuş olan futbolcunun bildiğiniz gibi heykeli bile dikilmiş fakat yönetimle hiç iyi olmayan bir şekilde ayrılmıştı. Bu durumdan oldukça rahatsız olan ve sürekli geri dönüş sinyalleri veren Alex, yaptığı paylaşımlarda da ne derece büyük özlem duyduğunu dile getiriyor. En son derbi ve Galatasaray’a atıfta bulunan Alex, paylaşımları ile büyük tepki çekmişti. Özellikle Galatasaraylı taraftarlar yıldız futbolcuya ağır tepkiler vermişti. Bu durum bile Alex’in paylaşımlarını durdurmasına yetmedi.

Alex Fenerbahçe ‘yle olan Geçmişini Unutamıyor

Kısa süre önce yeniden eski takımı ile ilgili paylaşım yapan Alex taraftarlardan da yine büyük bir beğeni topladı. Oynadığı dönemde yer alan kadroyu Instagram üzerinden paylaşan ve bu kadroyu çok özlediğini ifade eden Alex takipçilerinden de destek almayı başardı. Her fırsatta Türkiye özlemini dile getiren yıldız oyuncunun bu tarz paylaşımlar yapması ise akıllara acaba Fenerbahçe’ye geri mi dönmek istiyor? Sorularını da getirdi. Bu konu hakkında bir açıklama yapılmazken birçok kişinin ortak kanısı ise Aziz Yıldırım olduğu sürece Alex’in eski takımına dönemeyecek olması. Bununla birlikte futbol yaşamında da sonlara gelmiş olan Alex, belki ilerleyen dönemlerde eski takımına başka şekilde geri dönebilir. Yapılan paylaşımlardan bunu anlamak hiç de zor değil.

Yarı Türk yarı Brezilyalı olarak adlandırılan Fenerbahçe’nin efsane olmayı başarmış futbolcularından biri olan Alex Instagram paylaşımlamı ile Türklere ne kadar değer verdiğini gösterdi. Dağlıca’da dün akşam yaşanan hain saldırıyla ilgili bir Instagram paylaşımı yapan başarılı futbolcu paylaşımlarında ilginç ifadeler kullandı. Türk askerinin ve Türk bayrağının resminin bulunduğu bir kareyi paylaşarak duyduğu üzüntüyü dile getiren Alex paylaşımıyla büyük beğeni de topladı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Söz konusu paylaşımda “Türk Milletinin başı sağ olsun. Bayrağını savunan askerlerin kudreti eksik olmasın.” İfadelerini kullanan eski futbolcu özellikle Türk takipçilerinden büyük oranda mesaj aldı. Gönderilen hemen her mesajda takdir edilen Alex, yaptığı bu paylaşımla bir kez daha Türkiye’ye ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu. Konuya ilişkin dünya basınında da birçok haberlerin yayılmaya başladığı söyleniyor. Özellikle Amerikan basını ülkemizde yaşanan bu saldırıya geniş yer vermeye başladı. Dünya çapında yankı bulan saldırı hakkında yetkililerin yapacakları açıklamada merakla beklenmeye başladı. Zira yaşanan hain saldırıya gerek sosyal medyada gerekse de basın da tepkilerin büyük olduğunu söylemek lazım.

Alex Instagram Hesap Adresi

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Alex Fenerbahçe ’yi Unutamıyor
4.5 (90.36%) 249 vote[s]

  1. İsmail SEMİZ

    Alex bizi unutmadı ama bizde onu unutmadık. Nerede o alexli günler. Bitirdin bizi Fenevbahce yeter artık. Şampiyon olacaksan ol.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir