Instagram futbolcular

Alex Instagram Paylaşımıyla Teröre Lanet Etti

Yarı Türk yarı Brezilyalı olarak adlandırılan Fenerbahçe’nin efsane olmayı başarmış futbolcularından biri olan Alex kendisine yakışır bir paylaşımla Türklere ne kadar değer verdiğini gösterdi. Dağlıca’da dün akşam yaşanan hain saldırıyla ilgili bir Instagram paylaşımı yapan başarılı futbolcu paylaşımlarında ilginç ifadeler kullandı. Türk askerinin ve Türk bayrağının resminin bulunduğu bir kareyi paylaşarak duyduğu üzüntüyü dile getiren Alex paylaşımıyla büyük beğeni de topladı.

Söz konusu paylaşımda “Türk Milletinin başı sağ olsun. Bayrağını savunan askerlerin kudreti eksik olmasın.” İfadelerini kullanan eski futbolcu özellikle Türk takipçilerinden büyük oranda mesaj aldı. Gönderilen hemen her mesajda takdir edilen Alex, yaptığı bu paylaşımla bir kez daha Türkiye’ye ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu. Konuya ilişkin dünya basınında da birçok haberlerin yayılmaya başladığı söyleniyor. Özellikle Amerikan basını ülkemizde yaşanan bu saldırıya geniş yer vermeye başladı. Dünya çapında yankı bulan saldırı hakkında yetkililerin yapacakları açıklamada merakla beklenmeye başladı. Zira yaşanan hain saldırıya gerek sosyal medyada gerekse de basın da tepkilerin büyük olduğunu söylemek lazım.

Alex Instagram Paylaşımıyla Teröre Lanet Etti
4.5 (90.2%) 153 votes

Bir önceki yazımız olan Hain Saldırıya Ünlüler Instagram Üzerinden İsyan Etti başlıklı makalemizde Dağlıca şehitleri, Şehit haberleri ve Şehit paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Direk Mesaj Linkleri Yenilendi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir