Ali Sunal

Ali Sunal İddialara Sert Çıktı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medyada son dönemlerde ünlüler hakkında asılsız propagandaların son kurbanı Ali Sunal oldu.Ünlülerin ağzından siyasi ya da gündem yaratan konular ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başlandı. Buna birde ölüm haberleri eklenince iş iyiden iyiye çığırından çıkmaya başladı. Özellikle bazı ünlü isimler hakkında öldü haberlerinin yayılması epey sıkıntılı durumlar oluşmasına neden olmaya başladı. İşte bu durumun son mağduru ünlülerden birisi de Ali Sunal oldu. “Güldür Güldür” programı ile izleyicilerin karşısına geçen Ali Sunal için Instagram sayfalarından öldü ilanları verildi. Bir anda yayılan haber sonrasında hayranları ünlü ismin sosyal medya hesaplarına mesaj yağdırdı.

Artık gerçeği ile sahtesini ayırmakta bile güçlük çektiğimiz bu haberler hakkında ise ünlü oyuncu sert bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan açıklama yapan Ali Sunal “Bu haberi çıkaran hayvana sesleniyorum. Bu yaptığını hayvan yapmaz ama sana sıfat bulamadım. Hadi ben güldüm geçti ama annem? Şimdi aradı kadıncağız ağlıyor, ben şehir dışındayım tabii görünce ne hale gelmiş…  Belki de babamızı kaybettiğimiz güne dönmüş. Yaşattığının farkında mısın? Ananız, babanız aileniz yok mu? Utanmıyor musunuz? Beni üzemediniz ama bir anne ağlattınız! Bunun hesabını nasıl vereceksiniz?” ifadelerini kullandı. Ali Sunal’ın bu açıklamasıyla iddialar ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Söz konusu haberler için hukuki işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/oto-begeni

Ali Sunal İddialara Sert Çıktı
4.4 (88.98%) 354 votes

Bir önceki yazımız olan Erik Lima Fenerbahçe’yi Takibe Aldı başlıklı makalemizde Erik Lima, Erik Lima Instagram ve Fenerbahçe Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tuğba Özay Sosyal Medyadan Yaptığı Yardım Çağrısı İle Şaşırttı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir