Ali Sunal İddialara Sert Çıktı

Ali Sunal İddialara Sert Çıktı

instagram takipçi satın al instatakipci

Sosyal medyada son dönemlerde ünlüler hakkında asılsız propagandaların son kurbanı Ali Sunal oldu.Ünlülerin ağzından siyasi ya da gündem yaratan konular ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başlandı. Buna birde ölüm haberleri eklenince iş iyiden iyiye çığırından çıkmaya başladı. Özellikle bazı ünlü isimler hakkında öldü haberlerinin yayılması epey sıkıntılı durumlar oluşmasına neden olmaya başladı. İşte bu durumun son mağduru ünlülerden birisi de Ali Sunal oldu. “Güldür Güldür” programı ile izleyicilerin karşısına geçen Ali Sunal için Instagram sayfalarından öldü ilanları verildi. Bir anda yayılan haber sonrasında hayranları ünlü ismin sosyal medya hesaplarına mesaj yağdırdı.

Ali Sunal Instagram Hesabı

Artık gerçeği ile sahtesini ayırmakta bile güçlük çektiğimiz bu haberler hakkında ise ünlü oyuncu sert bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan açıklama yapan Ali Sunal “Bu haberi çıkaran hayvana sesleniyorum. Bu yaptığını hayvan yapmaz ama sana sıfat bulamadım. Hadi ben güldüm geçti ama annem? Şimdi aradı kadıncağız ağlıyor, ben şehir dışındayım tabii görünce ne hale gelmiş…  Belki de babamızı kaybettiğimiz güne dönmüş. Yaşattığının farkında mısın? Ananız, babanız aileniz yok mu? Utanmıyor musunuz? Beni üzemediniz ama bir anne ağlattınız! Bunun hesabını nasıl vereceksiniz?” ifadelerini kullandı. Ali Sunal’ın bu açıklamasıyla iddialar ilk ağızdan yalanlanmış oldu. Söz konusu haberler için hukuki işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/oto-begeni

Kemel Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal’dan annesi için hazırladığı büyük sürpriz dikkat çekti. Türk sinemasının en değerli oyuncularından biri olan Kemal Sunal’ı geçirdiği rahatsızlık sonucunda uzun yıllar önce kaybetmiştik. Nasıl bir etki bırakmış olacak ki hayata gözlerini yummasına rağmen hala Kemal Sunal filmlerinin bambaşka bir ilgi gördüğünü de söylemek mümkün. Tabi bununla beraber Kemal Sunal’ın filmlerinden başka miras bıraktığı en önemli şey ise kendi gibi başarılı oyuncu oğlu. Şimdilerde “Güldür Güldür” adı verilen programda karşımıza çıkan Ali Sunal ise her fırsatta babası ile ilgili konuşmayı da ihmal etmiyor. Hemen hemen her sözünde babasına da yer veren ünlü isim babasının özel günlerini de hiç unutmuyor. Bu bağlamda Ali Sunal’ın son yaptığı paylaşım ise büyük beğeni almayı başardı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Annesinin ve babasının evlilik yıl dönümü olan Ali Sunal Instagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımda da bu konuya yer verdi. Anlamlı bir not yayınlayan ünlü isim söz konusu paylaşımında  “40 Yıl… Gül ve Kemal hayatını birleştireli, bu aşkın imzası atılalı 40 yıl oldu bugün (30 Nisan)… Bu sonsuza kadar sürecek aşkın 40. yılı… Söyleyecek söz yok, bizi böyle bir aşka tanık ettiğiniz için teşekkürler. Çok güzelsiniz çokkk #GülKemalSunalın40.yılı” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla büyük beğeni toplamayı başaran ünlü isme annesi de mesajı için teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Her fırsatta babası hakkında bir paylaşım yapan ünlü isimde böylece bir kez daha babasını en iyi şekilde anmış oldu.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ali Sunal İddialara Sert Çıktı
4.4 (88.98%) 354 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir