Instagram ünlüler

Ali Sunal’dan Annesine Büyük Sürpriz

Türk sinemasının en değerli oyuncularından biri olan Kemal Sunal’ı geçirdiği rahatsızlık sonucunda uzun yıllar önce kaybetmiştik. Nasıl bir etki bırakmış olacak ki hayata gözlerini yummasına rağmen hala Kemal Sunal filmlerinin bambaşka bir ilgi gördüğünü de söylemek mümkün. Tabi bununla beraber Kemal Sunal’ın filmlerinden başka miras bıraktığı en önemli şey ise kendi gibi başarılı oyuncu oğlu. Şimdilerde “Güldür Güldür” adı verilen programda karşımıza çıkan Ali Sunal ise her fırsatta babası ile ilgili konuşmayı da ihmal etmiyor. Hemen hemen her sözünde babasına da yer veren ünlü isim babasının özel günlerini de hiç unutmuyor. Bu bağlamda Ali Sunal’ın son yaptığı paylaşım ise büyük beğeni almayı başardı.

Annesinin ve babasının evlilik yıl dönümü olan Ali Sunal Instagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımda da bu konuya yer verdi. Anlamlı bir not yayınlayan ünlü isim söz konusu paylaşımında  “40 Yıl… Gül ve Kemal hayatını birleştireli, bu aşkın imzası atılalı 40 yıl oldu bugün (30 Nisan)… Bu sonsuza kadar sürecek aşkın 40. yılı… Söyleyecek söz yok, bizi böyle bir aşka tanık ettiğiniz için teşekkürler. Çok güzelsiniz çokkk #GülKemalSunalın40.yılı” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımla büyük beğeni toplamayı başaran ünlü isme annesi de mesajı için teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Her fırsatta babası hakkında bir paylaşım yapan ünlü isimde böylece bir kez daha babasını en iyi şekilde anmış oldu.

Ali Sunal’dan Annesine Büyük Sürpriz
4.5 (89.1%) 167 votes

Bir önceki yazımız olan Meryem Uzerli’den Beğeni Toplayan Hareket başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Meryem Uzerli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Erik Lima Fenerbahçe’yi Takibe Aldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir