Instagram ünlüler

Alyssa Milano’dan Olay Paylaşım

Ünlü isimler tarafından yapılan paylaşımlar büyük ilgi görüyor. Özellikle bu isimlerin yaptıkları Instagram paylaşımları binlerce kişinin beğenisini kazanıyor. Ünlülerinde yaptıkları paylaşımlar ise oldukça ilginç ve sanat dünyasına ait ipuçları içeriyor. Ünlü oyuncu Alyssa Milano tarafından son yapılan Instagram paylaşımı buna en iyi örneklerden biri. Kısa bir süre önce doğum yapan ünlü oyuncunun paylaşımı da işini ve çocuğunun bakımını nasıl bir arada götürdüğünün en büyük kanıtı.

Söz konusu paylaşım Alyssa Milano yaptığı televizyon programının hazırlıkları sırasında gelişti. Bir yandan saçı ve makyajı hazırlanan ünlü isim bir yandan da yeni doğmuş olan bebeğini emzirdi. Bu görüntülerini çekip kendi Instagram hesabı üzerinden paylaşan ünlü isim çok konuşulmayı da başardı. Alyssa Milano yaptığı bu paylaşım ile kuliste bebek emziren ünlüler kervanına da katılmış oldu. Aslında bu kelime artık oldukça sık kullanılır hale geldi. Hatta bu durumun moda haline geldiğini bile söylememiz mümkün. Zira birçok ünlü isim bu şekilde kuliste bebeklerini emzirdikleri fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Son dönemde iyiden iyiye artış gösteren bu paylaşımlara ilgi ise oldukça fazla. Alyssa Milano tarafından yapılan ve bu şekilde yapılan paylaşımlara son örnek olan fotoğrafa gelen yorumlar ve gösterilen ilgi de bu durumun en büyük kanıtı oluyor. Ünlü oyuncunun bu konu hakkındaki yorumları işse merak ediliyor. Diğer merak edilen konu ise neden böyle bir paylaşım yapma gereği duyduğu.

 

Alyssa Milano’dan Olay Paylaşım
4.4 (87.88%) 99 votes

Bir önceki yazımız olan Amy Roko Instagram Fenomeni Haline Geldi başlıklı makalemizde Amy Roko, Amy Roko Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir