Amy Cole Instagram Verilerini Açıkladı

Amy Cole Instagram Verilerini Açıkladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram artık başlı başına küresel bir firma olarak değerlendirilmeye başlandı. Her ne kadar Facebook çatısı altında çalışıyor olsa da son dönemde attığı adımlarla beraber bir adım öne çıktı. Çok daha fazla gündeme gelmeye başlayan sosyal medya uygulaması, bu kadar çok gündeme gelmesiyle beraber kullanıcı sayılarını da bir hayli arttırmaya başladı. Son resmi açıklamayla 500 milyon kullanıcı sayısını da aştığını belirten Instagram, sürekli olarak kullanıcı sayılarını da arttırmaya devam ediyor. Amy Cole bu konu üzerinde bir açıklama yaptı.

Dünya genelinde kullanıcı sayıları bu şekilde sürekli arış gösteren Instagram’ın gelişiminin ülkemiz için de aynı şekilde geçerli olduğunu da söylemek gerekiyor. Zira bugün itibariyle Instagram yöneticilerinden biri olan Amy Cole tarafından yapılan kullanıcı sayısı açıklamasıyla beraber aslında ülkemizde de Instagram’a ne kadar önem verildiği bir kez daha ortaya çıktı.

22 Milyon Kullanıcı Sayısı

Amy Cole tarafından yapılan açıklamada en çok dikkat çeken ise ülkemizdeki Instagram kullanıcı sayısı oldu. Zira yapılan açıklama ile beraber Instagram kullanıcı sayılarının 22 milyonu bulduğu belirtildi. Ülkemizde 22 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın son 1 yıl içerisinde kullanıcı sayısı konusunda da iki katı bir büyüdüğü görüldü. Bu sadece bireysel olarak değil. Bunun yanında işletmeler bazında da ülkemizdeki kullanım oranları sürekli artmaya başladı. Instagram’ın en önem verdiği ülkelerden birisinin de artık Türkiye olmaya başladığını söylemek mümkün.

https://www.instatakipci.com/

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Amy Cole Instagram Verilerini Açıkladı
4.5 (89.41%) 474 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir