Instagram fenomenleri

Amy Roko Instagram Fenomeni Haline Geldi

Kadınların ezildiğine dikkat çekmek isteyen Suudi Arabistanlı bir kadın çektiği videolar ile Instagram fenomeni haline geldi. Son dönemin fenomen hailen gelen Amy Roko adlı bu kadının fenomen olma sebebi ise çektiği ilginç videolarda ki mizah. Özellikle Arap ülkelerinde çarşaflı kadınlara bile taciz olaylarının yaşandığını dile getiren Amy Roko birazda çarşaflı olmasının avantajını kullanıyor. Zira fenomen isim eğer tanınırsa kendine zarar gelebileceğini düşünüyor.

Çekilen videolara gelirsek eğer her videonun farklı bir konseptinin olduğunu söylemek mümkün. Örnek verecek olursak yalnız çarşaflı bir kadın yolda yürürken adamın biri ona bakışlarını dikerek ilerliyor. Herkes bir taciz olayı daha yaşanacak diye düşünürken birden kadın dövüş hareketleri ile adamı yere seriyor. Bu tarz mizansenlerin yer aldığı videolar ile hesabını sürekli aktif tutan Amy Roko kısa süre içerisinde en çok ziyaret edilen isimlerden biri olmayı da başardı. Fenomen ismin sayfasını ziyaret edenler ise genelde olumlu yorumları ise bu harekete destek veriyor. Amy Roko’nun ise yaptığı açıklamalara bakarsak eğer daha uzun süre bu tarz videolar ile karşılaşmamız mümkün gibi. Bununla beraber fenomen ismin kısa süre içerisinde yeni sosyal konulara da parmak basacağı ve bu konuda dikkat çekmek için videolar paylaşacağını belirtti. Yeni videolar ise merak konusu olmaya başladı.

Amy Roko Instagram Fenomeni Haline Geldi
4.5 (90.28%) 496 votes

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya’da Paylaşım Rekoru Kıran Fotoğraf başlıklı makalemizde Fenerbahçe, Galatasaray ve Kadiköy hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Taylor Swift Sosyal Medyanın Diline Düştü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir