Instagram fenomenleri

Anastasia Volochkova Bu Kez Instagram Paylaşımları İle Gündemde

Genç yaştan itibaren aldığı dans eğitimi ile Bolşoy Balesine girmeye hak kazanan dansçı Anastasia Volochkova gösteriye kısa bir süre kalan alınan karar ile şok yaşamıştı. Kilosunun fazla olduğu ve baleye uygun görülmediği için dans gösterisinden atılan başarılı isim dünya medyasında büyük yer bulmuştu. Bu süreçten sonra hukuk mücadelesine giren Anastasia Volochkova tüm dünyada büyük destek görmüştü. Söz konusu hukuk mücadelesinden başarı ile ayrılan ve davayı kazanan Anastasia Volochkova dans grubuna yeniden alınmıştı. Fakat ünü ülkesini aşan ismi hiçbir sahne gösterisinde görememiştik. Zira ünlü isim grupta olmasına rağmen sahnede yer alamamıştı.

Gösterinin bitmesinin ardından herkes Anastasia Volochkova unutmaya başladığı sırada ünlü dansçı bir kez daha kendisini hatırlattı. Ünlü dansçının bu kez dansı değil pozları konuşuluyor. Maldivlere tatile giden isim burada yarı çıplak pozlar verdi. Bu pozlarını Instagram hesabından paylaşan Anastasia Volochkova bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Etkileyici fiziği ile boy gösteren ünlü ismin neden böyle bir karar aldığı bilinmese de Anastasia Volochkova’nın daha uzun süre konuşulacağı kesin. Zira bu yönde birçok kullanıcının Anastasia Volochkova’yı takip etmeye başladığı da belirtiliyor. Bir anda fenomen olan ismin bu paylaşımlarına devam edip etmeyeceği ise merak konusu. Zira çıplak pozlarının devamının da paylaşılmaya başlandığını söylemek mümkün. Rus dansçının bu yönde bir çekincesinin olmadığı da kesin.

Anastasia Volochkova Bu Kez Instagram Paylaşımları İle Gündemde
4.5 (90.83%) 373 votes

Bir önceki yazımız olan Layout Artık Android Cihazlarda başlıklı makalemizde Instagram araçları, Instagram uygulamaları ve Layout hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Alessandra Ambrosio Instagram Fenomenleri Arasına Adını Yazdırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir