Instagram futbolcular

Andrés Iniesta Instagram’ı Karıştırdı

Futbol devlerinden biri olan Barcelona’nın efsanevi futbolcusu  Andrés Iniesta kariyerinin son yıllarını yaşadığı günlerde Instagram’ı karıştırdı. Aslında ünlü ismin iddialara göre olaydan haberi bile yok. Ama ünlü futbolcunun ismi bile Instagram’da karışıklık yaşanmasına neden oldu. Söz konusu olaya göre ünlü futbolcunun adaşı başka bir kullanıcı  Andrés Iniesta ismiyle Instagram hesabı açtı. Hesabını uzun süredir kullanan isim bir hafta öncesine kadar hesabından hiçbir karışıklık olmadan Instagram kullanımına devam ediyordu.

İddialara göre geçtiğimiz günlerde fotoğraf yüklemek için hesabına giren kullanıcı giriş hatası mesajı almaya başladı. İlk başlarda şifresini yanlış girdiğini düşünen isim şifre değişikliği yapmasına rağmen hesabına ulaşamadı. Durumu Instagram’a bildiren kullanıcı hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı. Hesabına tekrar bakan kullanıcının hesabı  Andrés Iniesta’ya verilmiş ve çoktan resimleri eklenmiş olarak karşısına çıktı. Konu hakkında menajeri ile açıklama yapan ünlü futbolcu kesinlikle kendisinin konu ile alakası olmadığını belirtince gerçekte ortaya çıkmış oldu. Facebook tarafından yapılan açıklamada hesap kullanımında teknik bir arıza olduğu ve hesabın kullanıcıya iade edildiği belirtildi. Kasıtlı olarak mı hesap verildi yoksa gerçekten teknik bir arıza mı bilinmez ama uzun süre unutulmayacak Instagram hatalarından biri bu olay olacak gibi. zira yaşanan olay şu ana kadar görülmemiş bir arıza olarak da tarihe geçmiş oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Andrés Iniesta Instagram’ı Karıştırdı
4.4 (88.52%) 115 votes

Bir önceki yazımız olan Hyperlapse Android İçin Yenilendi başlıklı makalemizde Hyperlapse, Hyperlapse Android ve Hyperlapse Android Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Paylaşımlara Konum Ekleme Nasıl Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir