Antalya Instagram Fenomenleri

Antalya Instagram Fenomenleriyle Tanıtılacak

Sosyal medyanın gücü artık hemen her alanda hatırı sayılır bir şekilde hissediliyor. Zira yapılan bir paylaşım sayesinde bir anda binlerce kişi tarafından beğeni yağmuruna tutulabiliyorsunuz. Haliyle ciddi bir kitleye hitap etme şansını da yakalamış oluyorsunuz. Zaten birçok fenomenin bu şekilde geniş kitlelere hitap ederek milyarlarca dolar kazandığınız da biliyoruz. İşte bu şekilde sosyal medyanın gücünü kullananlar sadece bireysel kullanıcılarda değil. Bunun dışında birçok kurumsal alanda da Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarının gücünden yararlanılmaya başlandı.

Bu yönde son haberde Antalya’dan geldi. Ülkemizin turizm cenneti olarak bilinen Antalya’nın son dönemde yaşanan terör olayları ve Rusya krizi nedeniyle iki senedir beklenenin altında turist çekmesi üzerine hem tur şirketleri hem Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı hem de Türk Hava Yollarının ortaklaşa bir organizasyon yapmaya karar verdi. Yapılan organizasyon ise tamamen sosyal medya ile alakalı oldu. Arap ülkelerinde fenomen olan 21 Instagram kullanıcı bu bağlamda Antalya’ya getirildi. Antalya’nın doğal ve turizm güzelliklerini yansıtmaları istenen fenomenler için özel etkinliklerde başlatıldı. Sadece Instagram değil son zamanın gözde uygulamaları arasında bulunan Snapchat fenomenlerinin de çağrıldığı organizasyonlarla beraber bu sene Antalya’ya gelen turist sayısında ciddi bir artış oluşturulması hedeflendi. Yapılan çalışmanın ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu.

Antalya Instagram Fenomenleriyle Tanıtılacak
4.5 (90.38%) 293 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Windows 10 İçinde Tasarım Desteği Sunacak Mı? başlıklı makalemizde Instagram Windows 10, Instagram Windows 10 için çıkışını yaptı ve Instagram Windows 10 yeni tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Penaltı Takım Arkadaşlarını Birbirine Düşürdü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir