#AntalyaCicekFestivali Instagram yarışması

Antalya Ticaret Ve Sanayi Odası Instagram Yarışması Sona Erdi

Şehir tanıtımları için artık sosyal medya aktif olarak kullanılıyor. Antalya Ticaret Ve Sanayi Odası Instagram yarışması ile hem daha fazla turist çekmek hem de şehrin güzelliklerini insanlara göstermekte. Düzenlenen etkinliklere son dönemde ülkemizde katılmaya başladı. Dünya genelinde Paris, Milano, Londra gibi birçok kültür merkezinde düzenlenen sosyal medya etkinliklerinin benzerleri artık ülkemizde de İstanbul, Antalya gibi turizm kentlerimizde düzenlenmeye başladı. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde de İstanbul için benzer bir tanıtım etkinliği düzenlenmişti. Instagram üzerinden düzenlenen yarışmaya binlerce kullanıcı katılmıştı.

Oldukça ilgi çeken yarışmanın bir benzeri de Antalya için düzenlendi. Ülkemizin turizm cenneti olarak bilinen Antalya’nın daha iyi tanıtılması için düzenlenen söz konusu Instagram yarışması sadece 10 gün sürmesine karşın büyük oradan ilgileri üzerinde toplamayı başardı. Antalya Ticaret ve Sanayi odası tarafından düzenlenen yarışmada #AntalyaCicekFestivali ile ilgili paylaşımlar yapılması istendi. Söz konusu etikete çiçek festivali ile ilgili en iyi resmi gönderen kullanıcılar ise ödüllendirildi. 13 Mayıs ile 23 Mayıs arasında yapılan yarışmaya ise sadece 10 günlük bir süre içerisinde 1900 resim gönderimi yapıldı. Oldukça fazla ilgi gösterilen Çiçek festivali yarışmasının kazananlarına ödülleri törenle verilirken gösterilen ilginin gayet iyi olması nedeniyle söz konusu yarışmaların devam edeceği belirtildi. Yeni yarışma için henüz bir tarih verilmese de aranın çok uzun tutulmayacağı verilen bir başka bilgi oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/begeni

Antalya Ticaret Ve Sanayi Odası Instagram Yarışması Sona Erdi
4.5 (90.05%) 211 votes

Bir önceki yazımız olan Elçin Sangu Instagram Hesabından İddaları Yalanladı başlıklı makalemizde Elçin Sangu, Elçin Sangu iddiaları yalanladı ve Elçin Sangu Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hesabı Neden Kendi Kendine Takip ve Beğeni Yapar?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir