Hyperlapse

Apple 2014 Yılının En İyi Uygulamalarını Açıkladı

Her geçen gün biraz daha geliştirilen akıllı telefon teknolojisi artık hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Gerek rahat kullanımları gerekse de internet gibi çağın en büyük icatlarından birine ulaşmayı sağlaması akıllı telefonların bu kadar yaygınlaşmasında ki en büyük nedenler arasında gösteriliyor. Akıllı telefonlar bu denli yaygınlaşınca doğal olarak akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalarda artış gösteriyor. Bu aşamada hem Android işletim sistemleri hem de İos işletim sistemleri için milyonlarca yeni uygulama piyasaya sürülüyor. Tabi bu uygulamaların hepsinin yararlı ve çözüme yönelik uygulamalar olduğunu düşünmek yanlış olur. Bu nedenle akıllı telefon üreticileri de sürekli olarak yapılan anketler ile birlikte yılın en çok işe yarayan ve en sevilen uygulamalarını belirliyor.

Böylece kullanıcıya çok daha fazla bilgi verilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda yeni uygulamaya yönelik çok daha mantıklı yaklaşan kullanıcılar ihtiyaçları ve istedikleri doğrultusunda uygulamaları kullanabiliyorlar. Bu bağlamda Apple 2014 yılına ait olan en etkileyici ve başarılı olan uygulamalı da yayınladı. Geniş kapsamlı anketler sonucu ortaya çıkan uygulama sırasında ise bu sene sürprizler bulunuyor. Bu sene birinciliği Elevate uygulaması alırken ikinciliği yeni çıkarılan Instagram Hyperlapse uygulaması aldı. Yayınlandığı ilk tarihten itibaren bambaşka bir Instagram deneyimi ile kullanıcıyı buluşturan Hyperlapse epey sevilmiş olacak ki Instagram’dan bile fazla adı anılır hale geldi. Bu durum sosyal medya uygulamalarına olan ilginin boyutunu da ortaya koymuş oldu.

 

 

Apple 2014 Yılının En İyi Uygulamalarını Açıkladı
4.5 (89.64%) 471 votes

Bir önceki yazımız olan Kayahan Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Görüntülendi başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Kayahan ve Kayahan Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Karakter Sayısı Nedir?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir