Apple Instagram Hesabını Sonunda Açtı

Apple Instagram Hesabını Sonunda Açtı

instagram takipçi satın al instatakipci

Sosyal medya günden güne yayılmaya başlayan ve giderek büyüyen bir sektör haline gelmeye başladı. Giderek büyüyen ve reklam sektöründe de ilk akla gelen platformlardan biri olan sosyal medya uygulamaları firmalarında dikkatlerini üzerinde toplamaya başladı. Bu noktada sosyal medya uygulamalarına özen gösteren teknoloji devlerinden birisi de Apple olarak biliniyor. Özellikle YouTube kanalını çok aktif bir şekilde kullanan teknoloji devi yavaş yavaş diğer tüm sosyal medya uygulamalarını da kullanmaya başladı. Markanın son adımı ise Instagram hesabı oldu. Dün yapılan açıklama sonrasında Apple Instagram sayfası uzun bir aradan sonra açılmış oldu.

Apple Instagram Sayfası Kullanımda

Markanın Twitter hesabı bulunsa da tüm gelişmelere rağmen bir türlü resmi Apple Instagram sayfası açılmamıştı. Bu durumu değiştirmek isteyen Apple’ın yeni Instagram sayfasının kullanıma girmesiyle beraber, sosyal medyada da gündem Apple oldu. Doğrudan Apple tarafından açılan ve Instagram tarafından da duyurulan hesap, hemen onayını da aldı.

Apple Instagram sayfasından şimdilik ise sadece 9 paylaşım yapıldı. Bu paylaşımların çoğu albüm paylaşımlar. Yani çoklu paylaşım özelliğinin kullanıldığı paylaşımlar. Muhtemelen yeni ürünlerini değil iPhone ile çekildi konsepti altında fotoğraflar paylaşması ve bir nevi iPhone kameralarının reklamlarını yapmaya devam edeceği düşünülen Apple Instagram sayfasının takipçi sayısının da hızla arttığını belirtelim.

Apple Instagram

Resmi Instagram hesabı duyurulduğunda ilk olarak 2-3 bin civarında takipçi bulunduğu görülüyordu. Fakat aradan 24 saat geçmesinden sonra takipçi sayısının şu sıralar 64 bine doğru ilerlediği de görülüyor. Yeni paylaşımlarıyla beraber giderek takipçi sayısını da arttırması beklenen Apple’ın Instagram sayfasını açmasının hemen ardından uygulamanın daha ne gibi projeler yapacağı da merak konusu oldu. Instagram sayfasından sonra markanın, bu alanda da yeni projeler hazırlayacağı belirtiliyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Nametag (İsim Etiketi) Özelliğini Kullanıma Sundu

Apple Instagram sayfası üzerinden sunulacak olan yeni projeler neler olacak? Apple’ın planları neler? Tüm bunları markanın açıklamalarıyla görmek mümkün olacak. Şimdilik Apple’ın sosyal medya hesaplarından “iPhone ile çekilmiş” konseptiyle paylaşımlar yaptığını ve yeni ürün paylaşımlarının öne çıkarılmadığını görüyoruz.

Instagram Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Apple Instagram Hesabını Sonunda Açtı
4.5 (90.82%) 377 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir