Apple Watch

Apple Watch Tüm İddiası İle Geliyor

Akıllı telefon teknolojisinin ne kadar büyük oranda geliştiğini yeni çıkan modeller ile net bir şekilde anlayabiliyoruz. Son dönemde artık bu akıllı telefonların yanı sıra birde giyilebilir teknoloji ürünleri ortaya çıkmaya başladı. Bir akıllı telefondan ne istiyorsanız ulaşmaya başlayan bu giyilebilir teknolojilerin ilk ürünü ise akıllı saatler. Bilim kurgu filmlerini gerçek kılan bu saatler artık arama yapma, video çekme spor kontrolü yapma gibi birçok özelliği saatiniz aracılığı ile kontrol etmenizi sağlıyor. Her ne kadar tam olarak istenileni veremese de akıllı saat teknolojileri de sürekli gelişmeye devam ediyor.

Gelişmeler sonucunda pazarın en çok beklenen üreticilerinden biri olan Apple da artık rakipleri gibi akıllı saatini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. 10 Nisan ön siparişine açılacak olan Apple Watch adlı akıllı saati ile boy göstermeyi hedefleyen Apple artık gün sayıyor. Saat ile ilgili sürekli Instagram sayfaları aracılığı ile tanıtımlar yapılması ve bununla birlikte olarak saatin özellikleri ve Iphone’un birleştirilmesi büyük ses getirmişti. Yine şirketin Instagram sayfası üzerinden verilen bilgiye göre saat ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede 10 Nisan’da ön siparişte. Artık pazara hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen Apple saati ile ilgili beklentileri karşılayabilecek mi bilinmez ama gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse de basın aracılığı ile çok iyi reklam yaptığını söylemek mümkün.

Apple Watch Tüm İddiası İle Geliyor
4.5 (89.9%) 414 votes

Bir önceki yazımız olan Kendall Jenner Tepki Çeken Bir Instagram Paylaşımına İmza Attı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Kendall Jenner hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Kullanım Alışkanlıklarından Yaş Analizi Yapıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir