Aras Kargo

Aras Kargo

Bu yazımızda sizler için Türkiye’nin en popüler kargo ve taşımacılık şirketlerinden olan Aras Kargo’nun Aras Kargo çalışma saatleri ile alakalı detaylarını ele alacağız. Ve tabii ki bunun beraberinde daha birçok bilgiyi. Eğer Aras Kargo tarafından beklediğiniz bir kargo veya teslim etmeniz gereken bir posta var ise ve Aras Kargo mesai saatleri bilgisini merak ediyor iseniz, lütfen makalemizi okumaya devam ediniz. Aras Kargo’da Türkiye’deki çoğu kargo firması gibi hafta içi tam gün, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü yarım gün hizmet vermektedir. Fakat hangi saatlerde? İsterseniz gelin bunu sizler için kısa ve net bir şekilde açıklayalım.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aşağıda sizler için belirtmiş olduğumuz saatlerde Aras Kargo şubelerinden her türlü kargo teslim işlemini yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu saat aralıklarında adrese kargo teslim işlemleri de son sürat devam etmektedir. Yani aşağıda belirtmiş olduğumuz saat aralıklarının son dakikasına kadar, Aras kargo tarafından kargonuzun adresinize ulaştırılması mümkündür. Kargo durumunuz hakkında daha detaylı bilgiyi ise Aras Kargo internet sitesi üzerinden kargo takip kodunuz ile alabilirsiniz.

  • Pazartesi – 08:30 – 18:00
  • Salı – 08:30 – 18:00
  • Çarşamba – 08:30 – 18:00
  • Perşembe – 08:30 – 18:00
  • Cuma – 08:30 – 18:00
  • Cumartesi – 08:30 – 13:00
  • Pazar – Kapalı

Yukarıda belirttiğimiz saatler içerisinde Aras Kargo şubelerinden kargo kabul ve kargo teslim işlemi gibi her türlü işlemi yapabilirsiniz. Bu saat aralıklarında Aras Kargo yetkililerince kargo teslim işlemlerinin devam ettiğini de belirtmek isteriz. Yani bu demek oluyor ki, hafta içi 08:30 – 18:00, hafta sonu sadece Cumartesi günü 08:30 – 13:00 saatleri arasında kargonuzun tarafınıza teslim edilme ihtimali bulunmaktadır. Bu konu ile alakalı en doğru bilgiyi ile kargo takip numaranız ile birlikte Aras Kargo internet sitesinden alabilirsiniz. Tabii ki müşteri hizmetlerinden de. (Vikipedi)

aras kargo çalışma saatleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Eğer Aras Kargo müşteri hizmetlerine ulaşarak bazı bilgiler talep etmek istiyorsanız bunun gayet mümkün olduğunu belirtmek isteriz, yapmanız gereken tek şey Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek müşteri danışmanlarıyla irtibat kurmak.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 25 52

Çalışma Saatleri yazılarımız ile merak ettiğiniz firmaların çalışma saatlerine ve müşteri hizmetlerine kolayca ulaşın.

Aras Kargo Nedir?

Aras kargo ülkemizde hizmet vermekte olan, ülkenin herhangi bir yerinden istenilen her yere hızlı kargo teslimatı yapma gayesi güden bir kargo taşımacılık firmasıdır.

Aras Kargo Ne Zaman Kuruldur?

Aras kargo ülkemizde 1979 yılında Aras Dağıtım ve Pazarlama olarak kurulmuştur, ardındam 1989 yılında taşımacılık sektöründe de faaliyete geçen şirket Aras Kargo haline gelmiştir.

Aras Kargo Hafta Sonu Açık Mı?

Aras kargo hafta içi tüm günler mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Aras Kargo ayrıca Cumartesi günleri öğlen saatlerine kadar hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir