Instagram futbolcular

Arda Turan Barcelona’yı Sallamaya Devam Ediyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Tarihin en pahalı Türk transferi olarak tarihe geçen ünlü futbolcu Arda Turan yeni takımıyla beraber çoktan antremanlara başladı. Başarılı futbolcunun tarihe geçen transferden sonra takım arkadaşlarına da çok kısa bir süre içerisinde uyum sağladığını söylemek mümkün. Zira milli futbolcu daha önce Iniesta ile birkaç kez aynı karede yer almış ve arkadaşlığını ilerletmişti. Ardından da ev arayışı içinde olan milli futbolcuya yine bir başka takım arkadaşı olan Pique destek olmuş ve ikili yaptıkları Instagram paylaşımlarıyla gündeme gelmişti. İkili daha sonra arkadaşlıklarını ilerletmiş ve Arda Turan ile sevgilisini yemeğe çağırmıştı. Bu şekilde takım arkadaşlarıyla çok kısa bir sürede kaynaşmaya başlayan Arda Turanın bu kez Instagram paylaşımında yer verdiği isim ise dünyanın en yetenekli futbolcularından biri olarak gösterilen Neymar ile oldu.

Başarılı futbolcuyla beraber çektirdikleri resmi paylaşan Neymar paylaşımına “Arda kardeşimle” notunu düştü. Arda Turan’ın bu paylaşıma karşılık vermesi de iki yıldız futbolcunun arasının ne denli iyi olduğunu ortaya koydu. Zira Arda da yaptığı Instagram paylaşımında “Evini açtığın için teşekkürler kardeşim” ifadelerine yer verdi. Ünlü futbolcunun bu paylaşımı Türk hayranlarından da büyük beğeni almaya başladı. Barcelona’ya iyiden iyiye ayak uydurmaya başlayan milli futbolcumuz Arda Turan’ın nasıl performans sergileyeceği ve Barcelona formasını ilk ne zaman terleteceği de merak konusu oldu. Zira transfer yasağı nedeniyle bu sürenin biraz zaman alacağı da biliniyor.

Arda Turan Barcelona’yı Sallamaya Devam Ediyor
4.5 (90.18%) 491 votes

Bir önceki yazımız olan Özcan Deniz’den Hande Doğandemir’e Teşekkür başlıklı makalemizde Hande Doğandemir, Instagram ünlüler ve Özcan Deniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kenan Sofuoğlu Acı Haber İle Sosyal Medyayı Yasa Boğdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir