Instagram ünlüler

Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı

İspanya’da top koşturmaya başladığı dönemden beri sürekli olarak Instagram paylaşımlarında Türkiye’den bahseden Arda son yaptığı paylaşımlarda artık iyice vatan özlemi çektiğini gösterdi. Daha önce ilk futbol oynadığı semt için paylaşımda bulunmuş ve her fırsatta ülke özlemini dile getirmiş olan isim şimdilerde bu tarz bir paylaşıma daha imza attı. Instagram üzerinden paylaşım yapan Arda bu kez uyumaya hazırlanırken ki bir fotoğrafını paylaştı.

Paylaşılan resimde ise Arda’nın baş ucunda yer alan Kur-an-ı Kerim büyük dikkat çekti. Her gün uyumadan önce baş ucunda yer alan Kur’an’ı okuyan Arda paylaşımıyla da bunu kanıtlamış oldu. Aynı zamanda takım arkadaşlarına da bu konuda sürekli anlatımlarda bulunduğu öğrenilen Arda Türk taraftarlardan ve takipçilerinden bu yönü ile büyük bir tebrik aldı. Instagram’da paylaşılan bu fotoğraf ile kısa süre içerisinde binlerce beğeni gelen yıldıza bazı kullanıcılarda tepki gösterdi. Tepkinin nedeni ise Arda’nın din ile kendisini sempatik göstermeye çalıştığı yönünde ki iddialar. Bu tarz iddiaları ortaya atan kullanıcılara ise yine cevap diğer kullanıcılardan geldi. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni toplayan Arda ise artık Instagram fenomenlerinden biri haline gelmeye başladı.

Sosyal medyada iki gündür gündem şehitler. İlk olarak Dağlıca’dan gelen acı haber sonrası 16 şehit haberinin verilmesi, bununla beraber bugün öğlen saatlerinde Iğdır’da polislere yönelik yapılan saldırıda 13 polis memurunun şehit verilmesi sosyal medyada gündemin şehitler olmasını sağladı. Gelen bu karar haberlerden sonra birçok ünlü isimde tüm paylaşımlarını terör saldırılarıyla ilgili geldi. Ardı ardına birçok mesaj paylaşan ünlü isimlere Arda Turan’da eklendi. Hollanda maçından sonra kara haberler ile ilgili paylaşımlar yapan ve üzüntüsünü dile getiren milli futbolcumuz Arda Turan yeni gelen şehit haberlerini duyunca tepkisini yine Instagram hesabından dile getirdi.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Galatasaray Menajer Yardımcısı Mert Çetin Taraftarları Heyecanlandırdı

Söz konusu paylaşımında şehit resmini paylaşarak “Allah sabır versin… Bu ülkenin Toprakları Dünya’nın en güzel topraklarıdır savaşmak için değil barış huzur içinde yasamak içindir şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum… ( anladınız mı neden bir şey paylaşmıyorum İspanyolcasını İngilizcesini yaz diyorlar nasıl tarif edeyim nasıl anlatıyım ne deyim ülkemde her gün ocaklar sönüyor analar ağlıyormuş deyim NE DİYİM???? )” ifadelerini kullandı. Bir kez daha tepkisini dile getiren milli futbolcumuza destek ise oldukça büyük geldi. Binlerce kişi mesajlarıyla yaşananları kınamaya başladı. Teröristleri lanetleyen mesajların sayısı ise giderek artıyor. Ardı Ardına gelen kötü haberler neticesinde sosyal medyanın daha uzun süre gündeminde şehitler olacak gibi.

Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı
4.5 (90.14%) 294 votes

Bir önceki yazımız olan Starbucks Instagram Fenomeni Haline Geldi başlıklı makalemizde Instagram firmalar, Instagram reklam firmaları ve instagram reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir