Instagram ünlüler

Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı

İspanya’da top koşturmaya başladığı dönemden beri sürekli olarak Instagram paylaşımlarında Türkiye’den bahseden Arda son yaptığı paylaşımlarda artık iyice vatan özlemi çektiğini gösterdi. Daha önce ilk futbol oynadığı semt için paylaşımda bulunmuş ve her fırsatta ülke özlemini dile getirmiş olan isim şimdilerde bu tarz bir paylaşıma daha imza attı. Instagram üzerinden paylaşım yapan Arda bu kez uyumaya hazırlanırken ki bir fotoğrafını paylaştı.

Paylaşılan resimde ise Arda’nın baş ucunda yer alan Kur-an-ı Kerim büyük dikkat çekti. Her gün uyumadan önce baş ucunda yer alan Kur’an’ı okuyan Arda paylaşımıyla da bunu kanıtlamış oldu. Aynı zamanda takım arkadaşlarına da bu konuda sürekli anlatımlarda bulunduğu öğrenilen Arda Türk taraftarlardan ve takipçilerinden bu yönü ile büyük bir tebrik aldı. Instagram’da paylaşılan bu fotoğraf ile kısa süre içerisinde binlerce beğeni gelen yıldıza bazı kullanıcılarda tepki gösterdi. Tepkinin nedeni ise Arda’nın din ile kendisini sempatik göstermeye çalıştığı yönünde ki iddialar. Bu tarz iddiaları ortaya atan kullanıcılara ise yine cevap diğer kullanıcılardan geldi. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni toplayan Arda ise artık Instagram fenomenlerinden biri haline gelmeye başladı.

Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı
4.5 (90.14%) 294 votes

Bir önceki yazımız olan Starbucks Instagram Fenomeni Haline Geldi başlıklı makalemizde Instagram firmalar, Instagram reklam firmaları ve instagram reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir