Instagram ünlüler

Arda Turan Yeni Projesini Instagram’dan Tanıttı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yakın zamanda Barcelona’ya transfer olan başarılı futbolcu Arda Turan, kısa süre içerisinde Barcelona’nın vazgeçilmez oyuncularından biri haline geldi. Ortaya koyduğu futbol ile büyük beğeni toplayan ünlü isim son zamanlarda ise sadece futbol ile değil yeni iş fikirleriyle de anılmaya başlandı. Bu bağlamda Arda Turan son olarak gıda sektöründe yeni bir işletme açmayı planladığını duyurmuştu. Yeni nesil esnaf lokantası olarak adlandırdığı yeni bir proje başlatan ünlü isim kısa süre içerisinde ise istediği işi hayata geçirmeyi başardı.

İstanbul’da yeni mekânını açan Arda Turan kısa süre içerisinde bu mekânın devamlarının da geleceğini belirtti. Ayrıca başarılı futbolcu yeni açılan esnaf lokantasının tanıtımını da Instagram hesabından yaptı. Mekânının fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan ünlü futbolcu paylaşımına ayrıca “Türk mutfağı restoranımız açıldı. Şişli’de sevgi var, muhabbet var. Bekleriz efendim” ifadelerini de ekledi. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni alan paylaşım sonrasında ise Arda Turan’a birçok soru yöneltildi. Birçok takipçisi iyi dilek mesajlarını da iletirken Arda Turan’ın Avrupa’da da benzer bir mekân açmaya hazırlandığı öğrenildi. Bir sonraki işletmenin nerede ve ne zaman açılacağı konusunda ise henüz net bir bilgi verilmedi. Tüm bunlarla beraber Arda Turan kısa süre içerisinde işletme zincirine kavuşacak gibi.

Arda Turan Yeni Projesini Instagram’dan Tanıttı
4.5 (90.72%) 209 votes

Bir önceki yazımız olan Zuhal Topal’dan Yayın İptal Açıklaması başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Zuhal Topal ve Zuhal Topal Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen Semazen Paylaşımıyla Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir