Instagram futbolcular

Arda Turan Yine Sosyal Medyayı Sallamayı Başardı

Son günlerin en çok beğenilen futbolcularından biri olan Arda turan İspanya’da göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Gerek ortaya koyduğu futbol ile gerekse de futbol dışı tavırları ile her zaman gündeme gelmeye başaran milli futbolcumuz Arda Turan Instagram hesabı üzerinden de en çok takip edilen isimlerden biri haline geldi. Aktif bir şekilde sosyal medya kullanan ünlü futbolcunun yaptığı paylaşımlar ise çok kısa süreler içerisinde çok büyük oranda beğeni rakamlarına ulaşabiliyor.

Bu bağlamda ünlü futbolcunun son yaptığı paylaşımda yine beğeni rekoru kırmayı başardı. Bunun yanında yapılan bu son paylaşım uzunca bir süre Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında konuşulmayı başardı. Söz konusu paylaşım ise Arda Turan’ın bisikletle ekmek almaya gitmesi ile alakalı oldu. Bu şekilde ekmek almaya giden isme birçok kullanıcı ise “milyon dolarları olmasına rağmen kendi işini kendi görüyor” şeklinde beğeni mesajları attı. Kısa süre içerisinde paylaşılmaya başlanan gönderi için birçok yorum geldi. Bununla birlikte durumun abartılmasının yanlış olduğunu ve zengin olsa da herkesin bu şekilde ihtiyaçlarını karşılaması gerektiğini belirten kullanıcılarda oldu. Daha uzun süre konuşulacak gibi gözüken paylaşım ile ilgili her hangi bir detay verilmedi. Bununla birlikte paylaşımda bisikletin arkasında duran lüks araçta dikkatlerden kaçmadı.

Arda Turan Instagram Paylaşımları Büyük Dikkat Çekiyor

Sezon başında Barcelona’ya transfer olan yıldız futbolcu Arda Turan artık sadece ülkemizde değil tüm dünyada takip edilmeye başladı. Her ne kadar Ocak ayından önce takımla maça çıkamamış olsa da sadece adıyla bile büyük heyecan yaratan futbolcu son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarına da önem vermeye başladı. Özellikle Instagram paylaşımları büyük dikkat çeken isim sadece kendi paylaşımlarıyla değil sevgilisinin paylaşımlarıyla da anılmaya başlandı. Bu bağlamda Arda Turan’a ise ağır eleştiriler gelmeye başladı. Zira ünlü futbolcunun sevgilisi Aslıhan Doğan’ın son yaptığı bu son paylaşımlar bu durumun nedeni olarak gösterilmeye başlandı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Canlı Yayın Özelliğini Kullanıma Açtı

Son zamanlarda Arda Turan ile yaşadığı lüks hayatı paylaşımlarına ekleyen ünlü isim gösteriş yapıyor iddialarıyla gündeme geldi. Sosyal medyadan bu yönde birçok eleştiri alan Aslıhan Doğan’ı ise yine Arda Turan savundu. Başarılı futbolcu son zamanlarda özellikle lüks evleriyle ilgili yapılan paylaşımı kendisinin yaptırdığını söyleyen Arda Turan Instagram paylaşımlarında da bu duruma açıklık getirdi. “Fotoğrafı koymasını ben istedim” ifadelerini kullanarak sevgilisi savunan milli futbolcu böylece bir iddiaları da ilk ağızdan yanıtlamış oldu. Fakat bu açıklamaya rağmen ünlü futbolcuya ve sevgilisi Aslıhan Doğan’a eleştiriler gelmeye devam ediyor. Aslıhan Doğan ise bu eleştirilere pek aldırış etmiyor olacak ki paylaşımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Arda Turan Yine Sosyal Medyayı Sallamayı Başardı
4.4 (88.46%) 123 votes

Bir önceki yazımız olan Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi başlıklı makalemizde Gizem Soysaldı, Gizem Soysaldı hamile ve Gizem Soysaldı Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir