Instagram futbolcular

Arda Turan Yine Sosyal Medyayı Sallamayı Başardı

Son günlerin en çok beğenilen futbolcularından biri olan Arda turan İspanya’da göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Gerek ortaya koyduğu futbol ile gerekse de futbol dışı tavırları ile her zaman gündeme gelmeye başaran milli futbolcumuz Arda Turan Instagram hesabı üzerinden de en çok takip edilen isimlerden biri haline geldi. Aktif bir şekilde sosyal medya kullanan ünlü futbolcunun yaptığı paylaşımlar ise çok kısa süreler içerisinde çok büyük oranda beğeni rakamlarına ulaşabiliyor.

Bu bağlamda ünlü futbolcunun son yaptığı paylaşımda yine beğeni rekoru kırmayı başardı. Bunun yanında yapılan bu son paylaşım uzunca bir süre Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında konuşulmayı başardı. Söz konusu paylaşım ise Arda Turan’ın bisikletle ekmek almaya gitmesi ile alakalı oldu. Bu şekilde ekmek almaya giden isme birçok kullanıcı ise “milyon dolarları olmasına rağmen kendi işini kendi görüyor” şeklinde beğeni mesajları attı. Kısa süre içerisinde paylaşılmaya başlanan gönderi için birçok yorum geldi. Bununla birlikte durumun abartılmasının yanlış olduğunu ve zengin olsa da herkesin bu şekilde ihtiyaçlarını karşılaması gerektiğini belirten kullanıcılarda oldu. Daha uzun süre konuşulacak gibi gözüken paylaşım ile ilgili her hangi bir detay verilmedi. Bununla birlikte paylaşımda bisikletin arkasında duran lüks araçta dikkatlerden kaçmadı.

Arda Turan Yine Sosyal Medyayı Sallamayı Başardı
4.4 (88.46%) 123 votes

Bir önceki yazımız olan Gizem Soysaldı Mutlu Haberi Instagram’dan Verdi başlıklı makalemizde Gizem Soysaldı, Gizem Soysaldı hamile ve Gizem Soysaldı Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir