Instagram futbolcular

Arda Turan’dan Bir Kutlama Paylaşımı Daha

İspanya futbolunun önde gelen isimlerinden biri haline gelen Arda Turan her ne kadar İspanya’da kalsa da ülkesini ve arkadaşlarını da unutmuyor. Bu bağlamda hemen her paylaşımında Türkiye’den ve eski takım arkadaşlarından bahseden Arda Turan ülkemiz futbolunu da yakında takip etmeyi ihmal etmiyor. Sürekli olarak her fırsatta Türkiye’ye gelen Arda Turan Instagram paylaşımlarında da bunu net bir şekilde gösteriyor. Arda Turan son Instagram paylaşımı da bu konuya en iyi örneklerden bir tanesi.

Geçtiğimiz gün Eskişehirspor ile zorlu bir maç yapan ve kötü oynamasına rağmen kazanmasına bilen Galatasaray’ın en değerli futbolcularından biri olan Selçuk İnan için bir paylaşım yapan Arda Turan taraftarında gönlünü kazandı. Özel olarak bir resim paylaşan Arda Turan Selçuk İnan’ın doğum gününü bu şekilde kutladı. Daha önce birlikte oynama fırsatı da bulan ikili milli takımda da sürekli olarak beraber milli formayı terletiyor. Bir abi olarak gördüğü Selçuk İnan için kutlama mesajı yayınlayan Arda ise “İyi ki doğdun kardeş, abi, can ve paşa. Ne güzelde menemen yapardın:)” ifadelerini kullanarak ne kadar iyi anlaştıklarını da ortaya koymuş oldu. Arda Turan’ın bu paylaşımları ise her zaman için özellikle Galatasaray taraftarı tarafından büyük beğeni toplamayı başarıyor. Son dönemde bu şekilde yapılan paylaşımlara Türk taraftarların yorumlarını görmek mümkün.

Arda Turan’dan Bir Kutlama Paylaşımı Daha
4.5 (89.39%) 198 votes

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Kullanımına Artık Daha Çok Dikkat Etmek Gerekiyor başlıklı makalemizde Hacker saldırıları, Instagram güvenlik ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Arda’nın Askerlik konusu Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir