Instagram futbolcular

Arda Turan Instagram Kutlama Mesajı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

İspanya futbolunun önde gelen isimlerinden biri haline gelen Arda Turan Instagram paylaşımları ile ülkesini ve arkadaşlarını her fırsatta unutamadığını dile getiriyor. Bu bağlamda hemen her paylaşımında Türkiye’den ve eski takım arkadaşlarından bahseden Arda Turan ülkemiz futbolunu da yakında takip etmeyi ihmal etmiyor.

Arda Turan Instagram paylaşımı İle Özlemini Dile Getiriyor

Geçtiğimiz gün Eskişehirspor ile zorlu bir maç yapan ve kötü oynamasına rağmen kazanmasına bilen Galatasaray’ın en değerli futbolcularından biri olan Selçuk İnan için bir paylaşım yapan Arda Turan taraftarında gönlünü kazandı. Özel olarak bir resim paylaşan Arda Turan Selçuk İnan’ın doğum gününü bu şekilde kutladı. Daha önce birlikte oynama fırsatı da bulan ikili milli takımda da sürekli olarak beraber milli formayı terletiyor. Bir abi olarak gördüğü Selçuk İnan için kutlama mesajı yayınlayan Arda ise “İyi ki doğdun kardeş, abi, can ve paşa. Ne güzelde menemen yapardın:)” ifadelerini kullanarak ne kadar iyi anlaştıklarını da ortaya koymuş oldu. Arda Turan’ın bu paylaşımları ise her zaman için özellikle Galatasaray taraftarı tarafından büyük beğeni toplamayı başarıyor. Son dönemde bu şekilde yapılan paylaşımlara Türk taraftarların yorumlarını görmek mümkün. Sürekli olarak her fırsatta Türkiye’ye gelen Arda Turan Instagram paylaşımlarında da bunu net bir şekilde gösteriyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Arda Turan Instagram Kutlama Mesajı
4.5 (89.39%) 198 votes

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Kullanımına Artık Daha Çok Dikkat Etmek Gerekiyor başlıklı makalemizde Hacker saldırıları, Instagram güvenlik ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Anket Ekleyemiyorum Sorunu ve Çözümü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir