Instagram futbolcular

Arda Turan’dan Duygulandıran Instagram Paylaşımı

Sosyal medyada iki gündür gündem şehitler. İlk olarak Dağlıca’dan gelen acı haber sonrası 16 şehit haberinin verilmesi, bununla beraber bugün öğlen saatlerinde Iğdır’da polislere yönelik yapılan saldırıda 13 polis memurunun şehit verilmesi sosyal medyada gündemin şehitler olmasını sağladı. Gelen bu karar haberlerden sonra birçok ünlü isimde tüm paylaşımlarını terör saldırılarıyla ilgili geldi. Ardı ardına birçok mesaj paylaşan ünlü isimlere Arda Turan’da eklendi. Hollanda maçından sonra kara haberler ile ilgili paylaşımlar yapan ve üzüntüsünü dile getiren milli futbolcumuz Arda Turan yeni gelen şehit haberlerini duyunca tepkisini yine Instagram hesabından dile getirdi.

Söz konusu paylaşımında şehit resmini paylaşarak “Allah sabır versin… Bu ülkenin Toprakları Dünya’nın en güzel topraklarıdır savaşmak için değil barış huzur içinde yasamak içindir şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum… ( anladınız mı neden bir şey paylaşmıyorum İspanyolcasını İngilizcesini yaz diyorlar nasıl tarif edeyim nasıl anlatıyım ne deyim ülkemde her gün ocaklar sönüyor analar ağlıyormuş deyim NE DİYİM???? )” ifadelerini kullandı. Bir kez daha tepkisini dile getiren milli futbolcumuza destek ise oldukça büyük geldi. Binlerce kişi mesajlarıyla yaşananları kınamaya başladı. Teröristleri lanetleyen mesajların sayısı ise giderek artıyor. Ardı Ardına gelen kötü haberler neticesinde sosyal medyanın daha uzun süre gündeminde şehitler olacak gibi.

Arda Turan’dan Duygulandıran Instagram Paylaşımı
4.5 (89.43%) 176 votes

Bir önceki yazımız olan Alex Instagram Paylaşımıyla Teröre Lanet Etti başlıklı makalemizde Alex, Alex Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir