Instagram futbolcular

Arda Turan Instagram Hesabından Eğlenceli Bir Paylaşım Daha Geldi

İspanya futbolunun önde gelen isimlerinden biri olan Arda Turan Instagram hesabını en aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olarak gösteriliyor. Ünlü futbolcunun yaptığı paylaşımlarda bu durumun en büyük kanıtı oluyor. Sürekli gündemi takip eden ve sürekli gündem hakkında paylaşımlar yapan ismin bu kez daha eğlenceli yaptığı paylaşım kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Özellikle Türk kullanıcılar tarafından büyük oranda takipçi kitlesine sahip olan milli futbolcumuzun son yaptığı paylaşımda ise yanında efsane isim yer aldı.

Pazar tatilinden yararlanarak lüks arabası ile sokaklara çıkan Arda turan yanına söz konusu paylaşımda Nuri Seviş’i aldı. Arabada yüksek seste müzik dinleyen ikili bu anları videoya çekmeyi ihmal etmedi. Videoya çekilen bu görüntüler ise Arda Turan Instagram hesabına yüklendi. Instagram’a eklenir eklenmez video hakkında birçok takipçi de yorumlar göndermeye başladı. Genelde Türk kullanıcılar tarafından gönderilen mesajlar ise Arda Turan’a övgü içerikli oldu. Bir anda binlerce kişi tarafından beğenilen ve paylaşılmaya başlayan video da Arda Turan’ın sosyal medya üzerinden de artık bir fenomen haline geldiğini kanıtlamış oldu. Her paylaşımı aynı şekilde tepki alan Arda Turan ise bu konu hakkında her hangi bir paylaşım ya da açıklama yapmadı. Tüm bunlarla birlikte İspanyol taraftarlarda Arda’nın paylaşımlarına yorum yapmayı ihmal etmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot 

 

Arda Turan Instagram Hesabından Eğlenceli Bir Paylaşım Daha Geldi
4.4 (88.64%) 301 votes

Bir önceki yazımız olan Jen Selter Sosyal Medyanın Diline Düştü başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Jen Selter ve Jen Selter Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Tayfun Erdoğan Instagram Hesabından İlginç Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir