Instagram ünlüler

Arda Turan’dan Performans Açıklaması

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türkiye’nin en büyük transferlerinden biri Arda Turan oldu. Bu sezonun başında dünyanın en büyük kulüplerinden biri olan Barcelona’ya transfer olan yetenekli futbolcu dünyanın da gündemine oturdu. Uzun süre spor basınında gündeme gelen Arda Turan son zamanlarda ise özellikle İspanya basınının gündeminde. Fakat milli futbolcumuz bu kez İspanyol basınından olumlu yorumlar alamıyor. Bu kez İspanyollar Arda Turan’ın son dönemde ortaya koyduğu performanstan oldukça şikayetçi. Birçok gazetede bu yönde eleştirileriyle milli futbolcumuzun adını anmaya başladı. Bununla beraber şampiyonlar liginden de elenen Barcelona’nın taraftarlarından da Arda Turan’a eleştiriler gelmeye başladı.

Tüm bu eleştirilere karşı ise Arda Turan geçtiğimiz günlerde bir Instagram paylaşımı yaptı. Yaptığı Instagram paylaşımında kendi fotoğrafını kullanan ünlü futbolcu ayrıca paylaşımına da “Rabbim ne yaşatırsa benim için hayırlısı odur ! Sonuna kadar çalışmaya devam. Böyle zamanlar her yönde iyidir, çürükler ortaya çıkar. Kazanırken işler iyi giderken değil şimdi dik durmak çalışmak pes etmemek önemli bu benim ruhumda var. Alınacak iki kupa var, sonuna kadar çalışmaya devam…Bu formayı giydiğim için gurur duyuyorum!” cümlelerini ekledi. Gelen eleştirilere rağmen asla yılmayacağını belirten başarılı futbolcunun bu paylaşımı sonrasında da özellikle Türk taraftarlardan büyük oranda beğeni ve destek aldığını söyleyebiliriz. Adı tartışılmaya başlanan milli futbolcunun Barcelona’da ki geleceği ise şimdilik merak konusu.

Arda Turan’dan Performans Açıklaması
4.5 (90.82%) 183 votes

Bir önceki yazımız olan Orley Fenelon Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Orley Fenelon ve Orley Fenelon Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kuzey Kore Şimdide Instagram Yasakladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir