Instagram ünlüler

Arda Turan’ın Neden Paylaşımları Kaldırdığı Ortaya Çıktı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Türk futbolunun yükselen yıldız futbolcularından biri olan Arda Turan’ın özel yaşamı hakkında geçtiğimiz günlerde ilginç iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara göre Arda Turan’ın sevgilisi Aslıhan Doğan ile anlaşamadığı ve ayrılma kararı aldıkları öne sürülmüştü. Ortaya atılan iddialardan sonra Arda Turan’ın Instagram sayfasından da sevgilisiyle beraber çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından kaldırması ikilinin gerçekten ayrıldığı düşünülmeye başlanmıştı. Konu hakkında bir açıklama yapmayan Arda Turan’ın ise neden Instagram hesabından fotoğrafları kaldırdığı ortaya çıktı.

İddia göre Arda Turan sevgilisinin en son yaptığı aile paylaşımına kızmış ve özel fotoğrafları kaldırmıştı. Artık özel hayatıyla gündeme gelmek istemeyen ünlü futbolcunun sevgilisine de bu konuda uyarı yaptığı iddia edildi. Söz konusu iddialar için iki taraftan da açıklama gelmediği gibi Aslıhan Doğan’ın da tartışma yaratan paylaşımı kaldırmadığı da gözlendi. İkili arasında gerilim oluştu mu iddialar doğru mu bilinmez ama Arda Turan’ın resimleri kaldırması sosyal medyada da gündem olmaya yetti. Zira resimlerin kaldırılmasının ardından da birçok takipçi Arda Turan’ın son paylaşımı üzerinden bu konu hakkında sorular göndermeye başladı. Fakat başarılı futbolcu da gelen tüm sorulara ve ortaya atılan iddialara rağmen bir açıklamada bulunmadı. Konunun nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu oldu.

Arda Turan’ın Neden Paylaşımları Kaldırdığı Ortaya Çıktı
4.5 (90.48%) 374 votes

Bir önceki yazımız olan Gökhan Gönül’den Sakatlık Açıklaması başlıklı makalemizde Gökhan Gönül, Gökhan Gönül Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bu Tarz Benim Programı Sürpiz Ünlü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir