Arda Turan Instagram

Arda Turan’ın Polis Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Barcelona’nın başarılı oyuncusu Arda Turan, İspanya’da ligin son bulmasının ardından milli takım kampı için Türkiye’ye geldi. Başarılı futbolcu EURO 2016 öncesi hazırlıklar için ülkemize gelen Arda Turan geçtiğimiz hazırlık maçından sonra ise yaptığı sosyal medya paylaşımı ile olay oldu. Zira ünlü futbolcu söz konusu paylaşımında polisler ile çekilmiş fotoğrafını kullanarak “İyi hafta sonları polisimiz candır” ifadelerini kullandı. Aslında paylaşımda bu noktaya kadar tartışılacak hiçbir nokta yoktu.

Fakat Arda Turan’ın bu paylaşımı gezi olaylarının yıl dönümünde yapması sosyal medyada gündem oldu. Başarılı futbolcu bu konu hakkında hiçbir detay vermemiş olsa bile söz konusu paylaşımın bu güne denk gelmesi sosyal medyayı da ikiye böldü. Arda Turan’ın takipçilerinin bir kısmı söz konusu paylaşım için Arda Turan’a destek olurken paylaşımın böyle bir günde yapılmasını eleştiren kullanıcılarda Arda Turan’a tepki gösterdi. Paylaşımında Gezi eylemleri ile ilgili hiçbir imada bulunmayan isim ise kendisi hakkında ortaya atılan tüm iddiaları cevapsız bıraktı. Konu hakkında Arda Turan her hangi bir açıklama yapacak mı ya da gelen tepkilere cevap verecek mi bilinmez ama ünlü futbolcuya büyük oranda destek mesajları gönderildiğini de söylemek gerekiyor. Arda Turan’ın bu konuda nasıl bir karar alacağı da merak konusu oldu.

Arda Turan’ın Polis Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.83%) 173 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram İçin Restoran Şakası Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram restoran şakası ve Instagram yemek akımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir