Instagram ünlüler

Arda’dan Büyük Jest Geldi

Uzun süredir İspanya’nın en başarılı takımlarından birinde forma giyen Arda Turan sahaya koyduğu performansı ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Hem ülkemizi hem de kendini temsil ettiği takımı Atletico Madrid taraftarı takımından da vazgeçilmez futbolcular arasına yerleştirilen Arda ülkesi ile sürekli olarak irtibat halinde olmaktan da vazgeçmiyor. Arda Turan’ın bunun için kullandığı sosyal medya hesaplarında en fazla takipçisi ise yine Türk kullanıcılar oluyor. Kimi zaman Arda’nın bu hesabına hayranları tarafından gönderilen mesajlar ilginç durumların yaşanmasına da neden oluyor. Son yaşanan olayda belki de futbol dünyasında çok az yaşanabilecek bir ilk niteliğini taşıyor.

Söz konusu olay Arda Turan’ın Instagram hesabına gönderilen bir mesajla başlıyor. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyen kullanıcı Arda Turan’dan ısrarlı bir şekilde forma isteyen bir rica mesajı atıyor. Mesajı gören Arda ise taraftardan adres bilgilerini istiyor. Bilgileri alan Arda Turan ise Real Madrid’i yendikleri maça ait giydiği formasını kargo ile beraber taraftara gönderdi. Formayı alır almaz büyük bir mutluluk yaşayan taraftar ise “Koyu Galatasaray taraftarıyım. Arda Turan’ı çok seviyorum. Kendisiyle 3 ay önce instagram hesabı üzerinden iletişime geçtim ve ondan formasını göndermesini istedim. Bu isteğime cevap veren Arda Turan benden adres bilgilerimi istedi. Kısa bir süre sonra da söz verdiği gibi bana Real Madrid’i 4-0 yendikleri maçta giydiği formayı gönderdi. Bu jestinden dolayı Arda Turan’a teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuşarak mutluluğunu dile getirmiş oldu.

Arda’dan Büyük Jest Geldi
4.4 (88.39%) 31 votes

Bir önceki yazımız olan Özgecan İçin Siyah Giyme Kampanyası başlıklı makalemizde Özgecan, Siyah Giyme Kampanyası ve Tarkan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir