Instagram ünlüler

Arda’nın Askerlik konusu Sosyal Medyayı Salladı

Yeni çıkan bedelli askerlik yasasının etkileri hala sürüyor. Gerek sosyal medyada gerekse de günlük hayatta büyük bir yer edinen yasanın şimdilerde neden olduğu sonuçlar tartışılmaya başlandı. İlk olarak ikinci el araba satışlarında bedelli parasını gerekçe göstererek yapılan satışlarda patlama yaşandı. Henüz bu konunun tartışmaları sürerken askerlik konusunda en çok merak edilen futbolcularında durumu tartışılmaya başlandı. Sosyal medya üzerinden başlayan tartışmalar neticesinde açıklanan bilgilere göre şimdiden süper ligde oynayan 69 sporcu bu yasa ile bedelliyi kullanacak. Bu sayede savunma sanayisinin kasasına sadece futbolcuların parası ile 1.2 milyon TL katkı yapılmış olacak. Instagram paylaşımları ile de oldukça eleştirilen durumdan milli sporcu Arda Turan’da nasibini aldı.

Merak konusu haline gelen Arda’nın askerlik durumu bedelli yasasına da uygun olunca iddialar da ortaya atılmaya başlandı. Verilen bilgilere göre Arda direk olarak bedelli askerlik yasasından yararlanabiliyor. Yasadan yararlanarak askerlik yapmama gibi bir imkânı bulunan milli sporcunun aynı zamanda yurt dışında çalışma imkanı da olduğu için yine paralı askerlik yapma şansı da bulunuyor. Instagram üzerinden başlayan bu tartışmaya ise Arda Turan henüz bir açıklama yapmış değil. Ünlü futbolcunun yasadan yararlanıp yararlanmayacağı ise merak konusu haline geldi. Birçok yorumcuya göre Arda’da bu yasadan yararlanacak.

Arda’nın Askerlik konusu Sosyal Medyayı Salladı
4 (80%) 14 votes

Bir önceki yazımız olan İbrahim Çelikkol'dan İlginç Paylaşımlar başlıklı makalemizde İbrahim Çelikkol, İbrahim Çelikkol Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Müjde Ar’a Instagram Şoku
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir