Arzu Film

Arzu Film’den Instagram’ı Sallayan Çalışma

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ülkemizin en köklü Film yapımlarından biri olan Arzu Film birçok yeni sinema filmi son dönemde iyice popüler hale gelmeye başlamıştı. Son dönemde bu şekilde birçok alanda popülerlik kazanan yapım şimdilerde ise bambaşka bir çalışma ile gündemde. Zira söz konusu çalışma Türk sinemasına gönül vermiş olan birçok kişinin bu zaman kadar gördüğü en başarılı çalışmalardan biri. Bir döneme damga vurmuş ve hala yayınlandıkları zaman ilgi çekmeyi başaran eski Türk filmlerini bir araya toplayan Arzu Film, Hababam sınıfı, Sakar Şakir, Tarkan, Süt Kardeşler, Canım Kardeşim gibi birçok filme ait görüntüleri bir araya getiren Arzu Film bu filmlerin hiç görüntülenmemiş kamera arkasın görüntülerini yayınladı.

Bunun için özel bir Instagram sayfası oluşturan Arzu Film sürekli olarak eski Türk filmlerine ait bilinmeyen fotoğrafları paylaşmaya başladı. Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenilen resimler ise sosyal medyayı salladı. Şimdiden birçok kişinin takip etmeye başladı hesap hakkında yetkililer ise yaptıkları açıklamada çalışmanın devam edeceğini bildirdi. Her fotoğrafı hikayesinin de paylaşılması ilginin giderek artmasına neden oldu. Eski filmleri unutmayan ve Yeşilçam’ın hayranı olan binlerce kişinin yorumları da sayfaları doldurmaya başladı. İlk defa bu tarz bir çalışma yapılması ise genel anlamda en büyük beğeniyi kazanan unsur oldu.

Arzu Film’den Instagram’ı Sallayan Çalışma
4.5 (89.4%) 149 votes

Bir önceki yazımız olan Hootsuite İle Sosyal Medya Kontrolü başlıklı makalemizde Hootsuite, Hootsuite Instagram ve Instagram uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Stop Motion Özelliği için Testler Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir