Asena Erkin Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Asena Erkin Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Asena Erkin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile çok konuşulanlardan birisi oldu. Daha önce hakkında çıkan iddialardan mı yoksa yaptığı cesur paylaşımlardan mı bilinmez ama Instagram’da bir anda popüler olan isim bu konuda eşi Caner Erkin’i bile getire bırakmaya başladı. Hemen her yaptığı paylaşımla ilgi odağı olan Asena Erkin son yaptığı paylaşımla da yüne böyle bir karşılık aldı. Zira bu kez ünlü ismin yaptığı paylaşımda diğerlerine göre biraz farklı bir yapıya sahip. Her zaman kendi ile ilgili paylaşımlar yapan ve ilgi çeken ünlü isim bu kez bir silahın fotoğrafını paylaşarak ilginç ifadeler kullandı.

İlginç bir silahın fotoğrafını paylaşan Asena Erkin paylaşımına eklediği ifadelerle de en az paylaşımı kadar konuşulmayı başardı. Söz konusu paylaşımda “Bilmezden gelişlerim, aptala yatışlarım 🙂 kaybetme korkumdan değil. Karşımdakinin yalan söyleme potansiyeline olan merakımdandır” ifadelerini kullanan milli futbolcunun eşi kafaları epey karıştırmayı başardı. Yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeler kimi hedef gösterdiği bilinmese de Asena Erkin yine sosyal medya üzerinden polemikler yaşamaya devam edecek gibi. Zira daha öncede bu tarz birçok olay yaşanmış ve yaşanan olaylardan sonra Asena Erkin eşinin isteğiyle Instagram kullanmayı bırakmıştı. Markalardan gelen isteklerden sonra ise başarılı isim sosyal medya hesabına geri dönme kararı almıştı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Son zamanlar bir çok ünlü tarafından aktif olan ve her geçen gün yeni isimlerin katılmasıyla büyüyen Instagram’a ünlü isim Asena Erkin katılmıştı.  Farklı tarzı ve aykırı duruşu ile dikkat çekmeyi başardı. Ünlü ismin hemen hemen her yaptığı paylaşım ise büyük bir etki yaratıyor ve oldukça çok beğeni alıyordu. Bununla beraber sık sık iddialı pozlar paylaşmaktan da çekinmeyen ünlü isim son zamanlarda iyiden iyiye adından söz ettiren paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Hatta milli futbolcunun eşinin son yaptığı direk dansı paylaşımı çok konuşulmuş Rüştü Reçber’in eşi bile duruma tepki göstermişti. “Direk dansını kadınlar spor olarak da yapıyor ama bunu ifadeyle yorum yaparak Instagram’da paylaşmak doğru değil.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

O zaman gelebilecek bazı taşlara açık oluyorsun. Tamam, ben de böyle giyiniyorum, böyle yaşıyorum. Ama bazı şeylerimi de düzeltmem lazım diyebilirler. Değer yargılarını kaybederek, başka hiçbir şeye önem vermeyerek, Bana hiçbir şey olmaz diyerek yanlış yapıyorlar.” İfadeleri ile yine Instagram üzerinden tepki gösteren Işıl Reçber’e ise büyük destek gelmişti.

Paylaşımları dikkat çekiyordu

Bu paylaşımların ardından ise Asena Erkin sonunda radikal bir karar aldı. Gelen tepkilerden mi yoksa eşinin ricasından mı bilinmez ama ünlü isim tüm fotoğraflarını silerek Instagram hesabını kapattı. Böylece Instagram kullanımına tamamen son noktayı koyan ünlü isim kendi açısından oldukça önemli bir kara vermiş oldu. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada büyük yankı buldu. Henüz konu hakkında bir açıklama yapmayan ünlü isim açıklama yapar mı ya da ilerleyen zamanlarda yeniden Instagram kullanımına başlar mı bilinmez ama şimdilik büyük ilgi gördüğü kesin.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Asena Erkin Instagram Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.68%) 496 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir