Instagram ünlüler

Asena Erkin Yaptığı Paylaşımla Sosyal Medyayı Salladı

Instagram’ın en çok konuşulan isimlerinden biri Asena Erkin. Daha önce hakkında çıkan iddialardan mı yoksa yaptığı cesur paylaşımlardan mı bilinmez ama Instagram’da bir anda popüler olan isim bu konuda eşi Caner Erkin’i bile getire bırakmaya başladı. Hemen her yaptığı paylaşımla ilgi odağı olan Asena Erkin son yaptığı paylaşımla da yüne böyle bir karşılık aldı. Zira bu kez ünlü ismin yaptığı paylaşımda diğerlerine göre biraz farklı bir yapıya sahip. Her zaman kendi ile ilgili paylaşımlar yapan ve ilgi çeken ünlü isim bu kez bir silahın fotoğrafını paylaşarak ilginç ifadeler kullandı.

İlginç bir silahın fotoğrafını paylaşan Asena Erkin paylaşımına eklediği ifadelerle de en az paylaşımı kadar konuşulmayı başardı. Söz konusu paylaşımda “Bilmezden gelişlerim, aptala yatışlarım 🙂 kaybetme korkumdan değil. Karşımdakinin yalan söyleme potansiyeline olan merakımdandır” ifadelerini kullanan milli futbolcunun eşi kafaları epey karıştırmayı başardı. Yaptığı paylaşımda kullandığı ifadeler kimi hedef gösterdiği bilinmese de Asena Erkin yine sosyal medya üzerinden polemikler yaşamaya devam edecek gibi. Zira daha öncede bu tarz birçok olay yaşanmış ve yaşanan olaylardan sonra Asena Erkin eşinin isteğiyle Instagram kullanmayı bırakmıştı. Markalardan gelen isteklerden sonra ise başarılı isim sosyal medya hesabına geri dönme kararı almıştı.

Asena Erkin Yaptığı Paylaşımla Sosyal Medyayı Salladı
4.5 (89.68%) 496 votes

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal’ın Anneannesi Hayatını Kaybetti başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sinem Kobal ve Sinem kobal ınstagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Mina Somer Instagram Paylaşımıyla Yeni Bir Tartışma Başlattı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir