Instagram ünlüler

Asena Erkin Instagram Hesabını Kapatması Gündeme Oturdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Son zamanlar bir çok ünlü tarafından aktif olan ve her geçen gün yeni isimlerin katılmasıyla büyüyen Instagram’a ünlü isim Asena Erkin katılmıştı.  Farklı tarzı ve aykırı duruşu ile dikkat çekmeyi başardı. Ünlü ismin hemen hemen her yaptığı paylaşım ise büyük bir etki yaratıyor ve oldukça çok beğeni alıyordu. Bununla beraber sık sık iddialı pozlar paylaşmaktan da çekinmeyen ünlü isim son zamanlarda iyiden iyiye adından söz ettiren paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Hatta milli futbolcunun eşinin son yaptığı direk dansı paylaşımı çok konuşulmuş Rüştü Reçber’in eşi bile duruma tepki göstermişti. “Direk dansını kadınlar spor olarak da yapıyor ama bunu ifadeyle yorum yaparak Instagram’da paylaşmak doğru değil.

O zaman gelebilecek bazı taşlara açık oluyorsun. Tamam, ben de böyle giyiniyorum, böyle yaşıyorum. Ama bazı şeylerimi de düzeltmem lazım diyebilirler. Değer yargılarını kaybederek, başka hiçbir şeye önem vermeyerek, Bana hiçbir şey olmaz diyerek yanlış yapıyorlar.” İfadeleri ile yine Instagram üzerinden tepki gösteren Işıl Reçber’e ise büyük destek gelmişti.

Paylaşımları dikkat çekiyordu

Bu paylaşımların ardından ise Asena Erkin sonunda radikal bir karar aldı. Gelen tepkilerden mi yoksa eşinin ricasından mı bilinmez ama ünlü isim tüm fotoğraflarını silerek Instagram hesabını kapattı. Böylece Instagram kullanımına tamamen son noktayı koyan ünlü isim kendi açısından oldukça önemli bir kara vermiş oldu. Yaşanan bu olay ise sosyal medyada büyük yankı buldu. Henüz konu hakkında bir açıklama yapmayan ünlü isim açıklama yapar mı ya da ilerleyen zamanlarda yeniden Instagram kullanımına başlar mı bilinmez ama şimdilik büyük ilgi gördüğü kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni


Bir önceki yazımız olan Pınar Altuğ Elleri İle Oldukça Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Pınar Altuğ ve Pınar Altuğ Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir