Instagram ünlüler

Atilla Özdemiroğlu Instagram Takipçilerinden Destek

Popstar döneminde halk tarafından tanınmaya başlayan ünlü müzik adamı Atilla Özdemiroğlu Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Bir süredir amansız bir hastalıkla mücadele ediyor. Birçok müzik aletini çalmasıyla ve ünlü isimlerin orkestralarında yer almasıyla bilinen ünlü müzisyen uzun bir süredir yakalandığı akciğer hastalığını yenmeye çalışıyor. Başarılı ismin bu süreçte en büyük desteğinin ise çocukları olduğu biliniyor. Hali hazırda tedavisi devam eden ünlü isim geçtiğimiz günlerde bu konuda da bir paylaşım yaptı.

Kızı ile birlikte çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabına yükleyen Atilla Özdemiroğlu paylaşımına eklediği ifadeler ile herkesi duygulandırdı. Söz konusu paylaşıma “Canım kızım, sen ve Lidya ne çabuk büyüdünüz. Ne kadar büyürseniz büyüyün hep benim küçük bebeklerim olarak kalacaksınız” ifadelerini ekleyen ünlü isme takipçileri büyük oranda destek verdi. Yapılan bu paylaşımın ardından birçok iyi dilek mesajı alan Atilla Özdemiroğlu gelen mesajlarla da moral buldu. Atilla Özdemiroğlu’nun paylaşımda yer aşan kızı da babasıyla beraber aynı paylaşımı yaparak babasına destek mesajı yayınladı. Tüm bunlarla beraber ünlü ismin hastalığının boyutuyla ilgili de bir açıklama yapılmazken tedavisinin devam ettiği belirtildi. Tedavi sürecinin ve hastalığın derecesinin ne olduğu ise merak konusu oldu. Zira bu konuda açıklama yapılıp yapılmayacağı da bilinmiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Atilla Özdemiroğlu Instagram Takipçilerinden Destek
4.5 (89.04%) 261 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yasaklı Etiket Listesi Çoğalmaya Başladı başlıklı makalemizde instagram, Instagram etiketleri ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir