Instagram ünlüler

Bade İşçil Aldığı Radikal Kararını Açıkladı

Son zamanlarda ünlü evliliklerden bir bir ayrılık haberleri gelmeye başladı. İlk önce Ece Erken şimdi ise Bade İşçil eşlerinden ayrılma kararı alan ünlüler kervanına katıldı. Daha önce birçok kez eşi ile ekranların karşısına çıkmış ve evliliklerinin çok iyi gittiğini söylemiş olan Bade İşçil, son yaşanan gelişmelerle takipçilerini şok etti. Başta ayrılık iddiaları gündeme gelmiş fakat Bade İşçil bebeği ve eşi ile çekilmiş olan fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşarak bu iddiaları yalanlamıştı. Paylaşılan bu resimden kısa bir süre sonra ise Bade İşçil’İn boşanma dilekçesi verdiği ortaya çıkmıştı.

Söz konusu dilekçede şiddet iddiasını da kullanan ünlü isim bir anda medyanın gündemi haline geldi. Konunun büyümesinden rahatsız olan Bade İşçil daha sonra dilekçesini de geri çekmişti. Acaba çift yeniden mi barıştı iddiaları ortalarda dolaşırken ünlü çiften bir kötü haber daha geldi. Boşanma dilekçesini geri çeken Bade İşçil’in radikal bir karara imza atarak kocasına ait bütün Instagram paylaşımlarını sildi. Bunun yanında kocasının soyadını da silen ünlü isim bir kez daha böylece ayrılık iddialarını gündeme getirmiş oldu. Bade İşçil’in bu kararı sosyal medyada büyük yankı uyandırırken konuya ilişkin yorumlara rağmen Bade İşçil’e her hangi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Ünlü ismin boşanma davası açıp açmayacağı ise netlik kazanmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Bade İşçil Aldığı Radikal Kararını Açıkladı
4.5 (89.29%) 280 votes

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın İddiaları Instagram Hesabından Yanıtladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Merve Aydın ve Merve Aydın Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Reklam Linki Dönemi Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir