Instagram ünlüler

Başbakan Davutoğlu Irak İçin Instagram Paylaşımı Yaptı

Ülke içinde yaşanan terör sorunu, bunun yanında sınırda bulunan IŞİD sorunu, düşürülen Rus savaş uçağı derken siyasetin gündemi oldukça karışık. Son günlerde yaşan tüm bu gelişmelerin yanı sıra siyasetin bir diğer gündemi ise Musul’a gönderilen askerler oldu. Zira daha öncede bölgede varlığını sürdüren Türk askerine nöbet değişimi için yeni takviye yapıldı. Bölgede peşmerge güçlerini eğitmek için bulunan askerin bu hareketliliği ise Irak merkezi yönetiminin tepkisini çekmişti. Merkezi yönetim yaptığı açıklamalarla askerimizin Musul’dan çekilmesi gerektiğini söylemiş ve hatta bunun için Türkiye’ye belli bir süre sunmuştu.

Yaşanan sıcak gelişmelerden sonra ise Başbakan Davutoğlu birçok açıklama yapmış ve bölgede ki askeri hareketliliğin sadece eğitim amaçlı askeri sevkiyat olduğunu vurgulamıştı. Buna rağmen geri adım atmayan merkezi yönetime ise hem Mit müsteşarı hem de Dış işleri müsteşarı gönderilmişti. Müsteşarların dönemsinin ardından ise Başbakan Davutoğlu bir toplantı düzenlemişti. Konu için düzenlenen toplantıdan kareleri Instagram hesabından da paylaşan Başbakan paylaşımına “Her zaman Irak’ın birliği ve esenliği için çalıştık. Bundan sonra da buna devam edeceğiz” ifadelerini ekledi. Söz konusu ifadelerinde eklendiği paylaşımdan sonra sosyal medyadan büyük beğeni toplayan Davutoğlu’nun mesajından sonrada bölgede nasıl gelişmelerin yaşanacağı merak konusu oldu. Zira gerilimin sürdüğü de gelen bilgiler arasında.

Başbakan Davutoğlu Irak İçin Instagram Paylaşımı Yaptı
4.5 (89.15%) 483 votes

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses Tartışması Sosyal Medyada Gündem Oldu başlıklı makalemizde İbrahim Tatlıses, İbrahim Tatlıses Instagram ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Snapchat Kullanıcı Sayılarını Arttırmaya Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir